Головна

Учениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

У Львові 4-6 травня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
           Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Олександра Горлова. У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко.
        В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце.

детальніше >>>

Учні Львівського коледжу спорту на подіумі кадетського чемпіонату України з боротьби

4 золотих, 5 срібних, 6 бронзових медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з вільної боротьби серед атлетів кадетської вікової категорії (віком до 17 років), який 5-8 травня 2021 р. відбувся у м.Хмельницькому.
            Серед хлопців ваги до 45кг переможцем чемпіонату став учень 8 класу Олександр Григоришин. У фіналі Олександр поклав на лопатки донечанина Дмитра Кудрявцева.
        У категорії до 48кг рівних не було дев'ятикласнику Віталію Гончару. У вирішальній сутичці Віталій переміг Ростислава Боруца з Запоріжжя 6:3.
        Учень 11 класу Сергій Костишин переміг у ваговій категорії до 60кг. У фінальному поєдинку перед Сергієм не встояв Олег Ігнатов з Донецька.

6 травня - День Львівського коледжу спорту

Вже традиційно 6 травня, на Свято Юрія-Переможця, Львівський фаховий коледж спорту відзначає День закладу. Цьогорічний святковий день особливий, бо його педагогічний та учнівсько-студентський колективи відзначають 50-річчя з дня утворення колишнього спортінтернату, згодом училища фізичної культури, а нині коледжу спорту.
     Адже саме Святий Юрій - покровитель відважних воїнів, лицарів, героїв - надихає на чесну, відкриту, справедливу боротьбу, дає життєві сили у тяжкі хвилини, дарує Перемогу. А у Львівському коледжі спорту, незважаючи ні на що, ось уже півстоліття виховують українських чемпіонів, а покровительство святого Юрія над закладом додає його вихованцям впевненості, рішучості, віри у свої сили, жаги до перемоги, сили духу. Без цих вольових якостей і психології переможця не може відбутися спортсмен – переможець.

Соломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 року

Напередодні Дня коледжу, який традиційно відзначається 6 травня – у день святого Юрія-Переможця, Львівський коледж спорту визначив символічну десятку кращих спортсменів за результатами 2020 року.
      Найкращою спортсменкою коледжу стала студентка ІІ курсу, майстер спорту міжнародного класу Соломія Винник. Цей титул Соломії принесла срібна медаль чемпіонату Європи з жіночої боротьби у м. Римі (Італія). В доробку Соломії також ІІ місце на Київському міжнародному турнірі та 4 місце на світовому рейтинговому турнірі у Італії.
          Друге місце у рейтингу посів студент ІІІ курсу Денис Баблюк. Таку високу позицію Денису дозволили посісти дві золоті, одна срібна та одна бронзова медалі чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів.

Юлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 році

Вже традиційно, поруч із визначенням кращих спортсменів року з нагоди Дня закладу, Львівський коледж спорту сформував символічний рейтинг найуспішніших випускників.
      Очолила рейтинг випускниця відділення вільної боротьби, заслужений майстер спорту України Юлія Ткач.   У убогий на спортивні події 2020 р. Юлія втретє у своїй кар’єрі стала чемпіонкою Європи з жіночої боротьби.
      На другій позиції рейтингу вихованець відділення велоспорту, заслужений майстер спорту Роман Гладиш. Роман – срібний призер чемпіонату Європи та п’ятий лауреат Кубка світу з велоперегонів на треку.

Андрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 року

За результатами участі учнів і студентів у офіційних національних і міжнародних змаганнях 2020 року педагогічна рада Львівського коледжу спорту визначила кращих тренерів закладу.
               Рейтинг найкращих очолив заслужений тренер України з велоспорту Андрій Каргут. В доробку Андрія Каргута 3776 залікових очків, нарахованих за успішні виступи впродовж року його вихованців Соломії Лукачук, Микити Яковлєва, Андрія Ганзіна, Анастасії Кривич, Володимира Кондратенка.
            Друге місце у рейтингу посів вчитель гандболу Віталій Надич. 2020 року команди спортколеджу стали переможцями чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги, чемпіонату України серед дівчат віком до 17 років, посіли ІІІ місце на чемпіонаті серед дівчат віком до 15 років. Минулорічні випускниці коледжу Ірина Прокоп’як та Христина Майкут стали чемпіонками України у складі львівської «Галичанки».

Вихованка cпортколеджу Христина Демко - найкраща спортсменка Львівщини за результатами квітня 2021 р

Вихованка Львівського коледжу спорту Христина Демко визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами квітня 2021р.

Всі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академію

У Страсний четвер 29 квітня відбулися ігри VI туру ІІ етапу чемпіонату України з футболу серед юнацьких команд елітліги.
Всі чотири команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати"
зустрічалися з Мукачівською футбольною академією (МФА).

Студент спортколеджу Данило Стасюк - чемпіон України з вільної боротьби серед юніорів

У м.Бахмуті 29 квітня завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів.
У ваговій категорії до 97кг переможцем чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У фіналі Данило поборов дніпровця Давіда Мчедлідзе.

Вихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба - чемпіон Чехії з футболу

У XXX турі чемпіонату Чехії з футболу празька "Славія" перемогла "Вікторію" Плзень 5:1 і за 4 тури до завершення чемпіонату стала недосяжною для своїх конкурентів.
У складі "Славії" чемпіоном Чехії став вихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Сім золотих медалей - доробок борчинь спортколеджу на юніорському чемпіонаті України

7 золотих, 1 срібна, 3 бронзових медалі - такий доробок борчинь Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України серед юніорок, який 26-29 квітня 2021 р. відбувся у м.Бахмуті.
                У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою України стала студентка І курсу Олександра Хоменець. У фінальній сутичці Олександра не дала жодних шансів житомирянці Софії Марченко, яку поборола з рахунком 10:0.
             У вазі до 57кг не було рівних другокурсниці Соломії Винник. Усі свої перемоги на чемпіонаті Соломія здобула достроково.

Дев'ятикласники спортколеджу перемогли у іграх із спорідненим закладом з Дніпра

У суботу 24 квітня 2021 р. відбулися ігри V туру ІІ етапу чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів елітліги.
             Усі чотири команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" зустрічалися із ровесниками із спорідненого закладу - Дніпропетровським коледжем спорту, який виступає під назвою "ДВУФК ".
             Одинадцятикласники і дев'ятикласники приймали гостей у Львові на футбольному полі коледжу.

Учні спортколеджу - золоті медалісти юнацького чемпіонату України з вільної боротьби

5 золотих, 2 срібні і 4 бронзові медалі вибороли учні Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років, який 22-24 квітня 2021 р. відбувся у м.Харкові.
           У ваговій категорії до 54кг серед дівчат чемпіонкою України стала учениця 9 класу Анастасія Штурмак. У фінальній сутичці Анастасія поклала на лопатки одеску Констанцію Сарбаєву.

Анастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лука

У Львові 24-26 квітня 2021 р. відбулися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України зі стрільби з лука.
             В дуелях дівчат переможницею гімназіади стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фіналі Анастасія з рахунком 6:0 здолала черкащанку Марію Коваленко.