49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Ангеліна Лисак – найкраща спортсменка Львівщини у першому місяці 2020р.

    Вихованка Львівського училища фізичної культури Ангеліна Лисак (вип. 2018р.) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у першому місяці 2020р. 





детальніше >>>


Павло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині

    Минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині! 






детальніше >>>


Максим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату України

      У м.Сумах 3-4 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. 









детальніше >>>


Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у команді

   Студенти ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Данило Гойда і Ігор Юрін у складі збірної України взяли участь у етапі Кубка світу з фехтування на рапірах серед юніорів, який 1-2 лютого 2020р. відбувся у м.Лешно (Польща). 





детальніше >>>


Олена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафеті

    У м.Оберхові (Німеччина) 1-2 лютого 2020р. відбувся VІІІ етап Кубка світу з санного спорту. 








детальніше >>>


Соколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лука

     У м.Харкові 25-31 січня 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. Цікаво, що стрільба на чемпіонаті велась з відстані 70м, так як і влітку. 







детальніше >>>


Всесвітній день читання вголос у ЛУФК

       Семикласники Львівського училища фізичної культури (кл. керівничка Надія Шишкова), успішно долаючи сходинки проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!», разом зі своїми педагогами (виховательки Наталія Дука, Галина Вороняк, вчитель футболу Тарас Павліш, вчитель вільної боротьби Сергій Слюсаренко) долучилися до Всесвітнього дня читання вголос (World Read Aloud Day).                   

детальніше >>>


Футболісти ЛУФК вийшли у 1/8 фіналу Зимового кубка ДЮФЛУ

     В Україні 31 січня 2020р. стартував черговий Зимовий кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги серед гравців віком до 16 років. 




детальніше >>>


Бабський, Кечеджи, Булачек і Агаджанов – переможці І туру Карпатської інтерліги

    Ватерполісти львівського «Динамо» стали переможцями Кубка Алітуса – міжнародного турніру у Литві, який відбувся 30 січня – 1 лютого 2020р. у м.Алітусі, і є водночас першим туром Карпатської інтерліги. 





детальніше >>>


Бавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука

     25-31 січня 2020р. у м.Харкові у програмі зимового чемпіонату України зі стрільби з лука звання найсильніших розіграли і юніори. Як і в дорослих, стрільба велась з відстані 70м. 








детальніше >>>


Марціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світу

      У м.Вінтерберзі (Німеччина) 1 лютого 2020р. відбувся заключний, шостий за ліком, етап Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років. 










детальніше >>>


Мар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафеті

    У м.Сумах 31 січня – 1 лютого 2020р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. 









детальніше >>>


Ольга Цімко – чемпіонка України з боротьби дзюдо

    У Львові 30-31 січня 2020р. відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 17 років. 









детальніше >>>


Анастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату України

      У м.Києві 18-19 січня 2020р. відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів. 












детальніше >>>


Валентин Григоришин – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Леоніда Дуная

    16-18 січня 2020р. у Харкові відбувся відкритий всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная з вільної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років. 






детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види