Олександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного поло

1-3 вересня 2023 року в хорватському місті Малі Лошинь відбувся 19-й міжнародний ватерпольний турнір "Dobri Dupin" серед юнаків 2008 р.н та молодших, на якому були представлено 12 команд з Хорватії, Словенії, Боснії, Італії. У турнірі вперше брала участь команда з України - ВК УЖГОРОД. До складу команди з Ужгорода приєднались гравці Львівського фахового коледжу спорту Олександр Ричун та Олександр Максюк.

У боях під Бахмутом загинув випускник коледжу, Владислав Келеман

Вшановуємо пам'ять випускника відділення вільної боротьби 2010 року, Владислава Келемана, вихованця заслужених тренерів України Володимира та Олександра Раковських. Кандидат у майстри спорту, переможець та призер багатьох юнацьких турнірів та Чемпіонатів України.

Іван Завадський став переможцем Кубка України

У с. Бояни (Чернівецька область) завершився Кубок України по боксу. Студент ІІ курсу Іван Завадський став переможцем у ваговій категорії 54 кг.

Свято Першого Дзвоника у Львівському фаховому коледжі спорту

1 вересня у Львівському фаховому коледжі спорту відбулося свято першого дзвоника з директором коледжу Окопним Андрієм Михайловичем.
Свято відвідали почесні гості:
Олег Паска - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації;
Роман Хім’як - начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації;
Юрій Копитко - президент асоціації вільної боротьби України;
Степан Середа - директор обласного центру спортивної медицини та реабілітації.

Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!

Показали найкращий результат та стали Чемпіонами України: Максим Щербацький (учень 10 класу), Владислав Голяк (9 клас), Андрій Головченко (11 клас).

Веслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 р

Цими днями на базі Уманської ДЮСШ №1 завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23 років. Загалом змагалося 367 учасників у двох вікових групах (юніори та молодь), які представляли збірні команди 19 областей та міста Києва.
В розподіл 72 комплектів нагород активно втрутилися учні та студенти КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».
Зокрема, у молодіжній віковій категорії медалями відзначилися студенти третього курсу: Коротаєва Аліса, яка посіла ІІ місце у байдарці-двійці на дистанції 200 метрів; а її одногрупники Антошків Марко та Літинець Максим фінішували третіми у у каное-двійці та байдарці-двійці на дистанції 500 метрів відповідно.

Успіхи юних футболістів

Юні футболісти демонструють перші успіхи у змагальній діяльності, завоювавши перше місце на Всеукраїнському турнірі "Кубок Легенд Карпат".

Успіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"

Завершився міжнародний турнір з водного поло "Vrutky CUP", який проходив протягом 25-27 серпня 2023 р. у Словаччині.

Валерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у Парижі

Випускниця коледжу Валерія Терета разом з подругою по команді Людмилою Лозан вибороли ліцензію на Олімпійські ігри 2024 у Парижі (Франція) під час чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який проходить у німецькому місті Дуйсбурґ. Дівчата стали восьмими в запливі на каное-двійках на 500 м. Відбір у каное-двійці дає право українкам виступати на дистанції 200 метрів в каное-одиночці на Олімпіаді. Надаємо львів’янка Валерія Терета – вихованка Михайла Поцюрка та Володимира Деця.

«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»

27 серпня 2023 р. на Чемпіонаті Світу з кульової стрільби, який проходить в м. Баку (Азербайджан) випускник коледжу Ігор Кізима здобув золоту медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені 10 м у особистому заліку, а також з товаришами по команді Денисом Баблюком та Данилом Даниленком здобули ще одну золоту медаль золота у командному заліку.
 Бажаємо подальших успіхів!

Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!

В м. Калі ( Колумбія ) триває юніорський Чемпіонат світу з велоспорту на треку. Даніїл виборов золоту медаль в найскладнішому виді олімпійської програми, гонці омніум. Срібло у представника Словенії Žak Eržen, бронза у Bruno Kessler з Німеччини.

Ілона Крупа виступить на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики

Українська федерація гімнастики оприлюднила персональний склад національної збірної, яка упродовж 1-3 вересня 2023 року змагатиметься на Кубку світового виклику в турецькому Мерсіні.

Владислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висоту

У ці дні, 28 липня - 8 серпня 2023 р., у м.Ченду (Китай) тривають змагання ХХХІ літніх Всесвітніх студентських ігор або Всесвітньої універсіади.
 3 серпня переможцем Універсіади у стрибках у висоту став вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Владиславові підкорилася планка на висоті 2м 25см.
 Його найближчі суперники, а це представник Китайського Тайбею Чао-шуань Фу та ще один українець Роман Петрук, зупинилися на висоті 2м 20см. Петрук витратив на турнірі більшу кількість спроб, тому він з бронзовою медаллю.

Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.

У м.Луцьку 28-30 липня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
 У бігу на 1500м чемпіонкою України серед жінок стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат переможниці - 4.26,46хв.
  У естафеті 4х400м серед чоловіків бронзові медалі виборола збірна команда Львівської області, у складі якої бігли студент ІІІ курсу Ігор Музика та недавні випускники Юрій Васічкін і Руслан Реган.

Володимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслування

У м.Монтемор-у-Велю (Португалія) впродовж 27-30 липня 2023 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами молодіжного чемпіонату став український екіпаж у складі минулорічного випускника Львівського коледжу спорту Володимира Савчина та представника Полтавщини Тараса Кузика. На фініші українці 0,51сек поступилися польській двійці та 0,37 - іспанцям.