«Спорт гартує націю»

Саме над цією темою працювали спортсменки Львівського училища фізичної культури (виховна група №9, вихователь Волянюк С.М.) впродовж проекту «Лиш боротись - значить жить», накопичуючи інформацію з різноманітних джерел: друкованих та інтернет-видань, музейних експозицій, зустрічей з цікавими людьми, кінострічок.

Павло Коростильов – дворазовий чемпіон Європи і рекордсмен світу!

У Москві (Російська Федерація) триває чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пістолета в категорії юніорів дворазовим чемпіоном Європи став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов.

Маркіян Івашко і Георгій Іваницький – чемпіони світу

У французькому місті Нім 2 березня 2014р. завершився чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні.
У командній стрільбі з олімпійського лука серед чоловіків чемпіоном світу стала збірна команда України у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Маркіяна Івашка (вип. 1996р.), Георгія Іваницького (вип. 2012р.) та харків’янина Віктора Рубана. У фінальному поєдинку українці не залишили жодних шансів збірній Японії 235:229.

Ігор Кардаш і Денис Михальчук – п’яті лауреати світової першості зі стрільби з блочного лука

Студенти Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш (ІІІк.) та Денис Михальчук (ІІк.) посіли п’яте місце на чемпіонаті світу зі стрільби з блочного лука у приміщенні в командних змаганнях серед юніорів (м.Нім, Франція, 25 лютого – 2 березня 2014р.).

Соломія Гнип – срібна призерка чемпіонату світу зі стрільби з лука

Учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури
Соломія Гнип стала срібною призеркою чемпіонату світу зі стрільби з лука у приміщенні, який у ці дні триває у французькому місті Нім.

Павло Коростильов виборов олімпійську ліцензію

Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури
Павло Коростильов (на фото) виборов ліцензію на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які у серпні ц.р. відбудуться у м.Нанкін, що у Китаї.

Учні ЛУФК зустрілись з Героєм України Юрієм Шухевичем

Присутні в аудиторії учні дев’ятих та одинадцятих класів Львівського училища фізичної культури стоячи, оплесками зустріли Юрія Шухевича, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки), висловлюючи глибоку повагу людині, яка «вела високовольтну лінію духу» через усе своє життя.

У складі збірної на Кубок світу четверо вихованок ЛУФК

Тренерська рада збірної України з жіночої боротьби визначила склад команди для участі у Кубку світу, який 15-16 березня 2014р. пройде у столиці Японії.

Вихованці ЛУФК виборюватимуть призи Медведя

1-2 березня 2014р. у м.Мінську (Республіка Білорусь) відбудеться 44
ий міжнародний турнір на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя з вільної та жіночої боротьби.

Дмитро Булатов – міністр молоді та спорту України

27 лютого 2014р. Верховна Рада України прийняла Постанову «Про формування складу Кабінету Міністрів України».
На посаду міністра молоді та спорту України призначено Булатова Дмитра Сергійовича.

Кізима і Коростильов подалися до Москви

27 лютого 2014р. у м.Москві (Російська Федерація) стартує чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У складі збірної України до Москви подалися учні Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима (11кл., на фото) та Павло Коростильов (10кл.), які виборюватимуть звання чемпіонів у категорії юніорів. Окрім того, Павло змагатиметься за путівку у Китай на ІІ юнацькі Олімпійські ігри.

На чемпіонаті Європи у Єрусалимі фехтувальники одинадцяті

11 місце у командних змаганнях серед рапіристів і шпажистів посіли збірні команди України на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів, який у ці дні триває у Єрусалимі.

Олег Голодюк: «Сотня людей віддали свої життя за краще майбутнє України»

Перед товариським матчем проти македонського «Хорізонта» шляхом голосування львівські «Карпати» обрали собі нового капітана – ним став вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Голодюк (вип. 2005р.). Наприкінці зборів один з найдосвідченіших гравців «Карпат» поділився враженнями від зборів та ситуації в Україні.

Українські «розборки» у угорському Кечкеметі

За тотальною перевагою учениць Львівського училища фізичної культури пройшов міжнародний кадетський турнір з вільної боротьби у угорському місті Кечкемет. На рахунку дівчат 8 золотих, 4 срібних, 3 бронзові медалі. А у вагових категоріях до 43, 46, 49, 52 і 65кг власне українки розіграли між собою перші місця.

На натурбані Роман Лось одинадцятий у світі

У м.Ватра Дорней (Румунія) 21-23 лютого 2014р. кращі молоді санкарі розіграли звання чемпіонів світу з перегонів на натуральних трасах серед юніорів.
В заїздах на одномісних санях переможцем став росіянин Алєксєй Мартьянов. Студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Лось показав одинадцятий результат.
Роман Лось був єдиним представником України на цій світовій першості.