У столиці Азербайджану Баку 21 травня 2016р. фінальним матчем між збірними Португалії та Іспанії завершився чемпіонат Європи з футболу серед гравців віком до 17 років. Перемогу (1:1 в основний час, 5:4 за пенальті), а з нею і звання чемпіонів Європи здобули молоді португальські футболісти.
Андрухів і Шостак – срібні призерки юніорського чемпіонату України з веслувального марафону
Вихованки Львівського училища фізичної культури, учениця 9 класу Іванна Андрухів (на фото) та минулорічна випускниця Ольга Шостак стали срібними призерками юніорського чемпіонату України з марафону на байдарках і каное, який 19-21 травня 2016р. проходив у м.Вінниці.
У столиці Білорусі 18-20 травня 2016р. відбулися міжнародні змагання «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на треку. У груповій гонці скретч серед юніорок переможницею Гран Прі стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Бірюкова (на фото).
У суботу 21 травня 2016р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у матчах 16 туру юнацького чемпіонату України зустрічалися з чернівецькою «Буковиною».
23 травня 2016р. у м.Ноттінгемі (Великобританія) стартує чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
Особливістю цьогорічного чемпіонату є те, що він носить характер континентального олімпійського відбору – на ньому буде розіграно по три індивідуальні ліцензії для участі у Іграх ХХХІ олімпіади у Бразилії серед жінок і чоловіків.
Тарас Міщук – переможець І етапу Кубка світу з веслування на каное
У м.Дуйсбургу (Німеччина) 20-22 травня 2016р. відбувся І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на двомісних каное на дистанцію 1000м блискучу перемогу здобув український екіпаж у складі хмельничанина Дмитра Янчука та минулорічного випускника Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука (на фото).
9 місце посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип. 2006р.) на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, який 20-22 травня 2016р. відбувся у італійському м.Леньяно.