 |
Головна
Свистіль і Пантелєєва поступились майбутнім призеркам У м.Пловдиві, де проходить молодіжний чемпіонат світу з фехтування, у боротьбу вступили юніори.
У змаганнях дівчат-шпажисток вихованки Львівського училища фізичної культури Юлія Свистіль (ІІІ курс, на фото) і Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) у 1/16 фіналу синхронно поступились майбутнім призеркам Катріні Лехіс з Естонії та Роберті Марзані з Італії і вибули із змагань. У підсумку у Свистіль 24 місце, Пантелєєва – двадцять п’ята. детальніше >>>
У березні на Львівщині найкращий Царьков Вихованець відділення кульової стрільби Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип. 2008р.) визнаний кращим спортсменом Львівщини за підсумками березня 2014р. детальніше >>>
Оголошена програма І Європейських ігор Як відомо, з 12 до 28 червня 2015р. у столиці Азербайджану м.Баку відбудуться І Європейські ігри.
Стала відома програма цих Ігор. Отож, 6000 атлетів з 49 країн старого континенту змагатимуться у таких видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боксі, вільній, греко-римській, жіночій боротьбі, велоспорті, водному поло, плаванні, стрибках в воду, синхронному плаванні, волейболі, веслуванні на байдарках і каное, спортивній, художній гімнастиці, акробатиці, аеробіці, дзюдо, карате, легкій атлетиці, пляжному футболі, настільному тенісі, кульовій стрільбі, стрільбі з лука, триатлоні, тхеквондо, фехтуванні. детальніше >>>
Львівська «Галичанка» завершила виступи у єврокубку .jpg)
5-6 квітня 2014р. львівська «Галичанка» у м.Геер (Швеція) провела 2 півфінальні матчі європейського Кубка Виклику для жіночих гандбольних команд з місцевим клубом «Н-65».
детальніше >>>
Успішний вояж юніорів «Карпат» до Донецька
І у другому матчі чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 19 років у Донецьку юніори львівських «Карпат» святкували перемогу. На цей раз вони перемогли «Шахтар» 2:1.
детальніше >>>
Глевкий дебют Матевосова і Гаравського на світовій першості У м.Пловдиві (Болгарія) 3 квітня 2014р. стартував чемпіонат світу з фехтування серед юніорів і кадетів, участь у якому беруть відразу п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
Першими на фехтувальні доріжки місцевого виставкового центру вийшли кадети – спортсмени віком до 17 років: дівчата-рапіристки і хлопці-шпажисти, посеред яких і учень 10 класу училища Артем Матевосов (на фото). детальніше >>>
«Бронзове» повернення Юлії Ткач-Остапчук У м.Вантаа (Фінляндія) продовжується чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
У четвертий день змагань бронзову медаль чемпіонату у ваговій категорії до 63кг виборола вихованка Львівського училища фізичної культури Юлія Ткач-Остапчук. Впродовж турніру Юлія поступилась лише майбутній чемпіонці – Анастасії Григор'євій з Латвії.
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|