Відійшла у вічність Мирослава Скалоцька

Колектив Львівського коледжу спорту сумує з приводу передчасної смерті вчителя легкої атлетики коледжу, прекрасної Людини і Педагога, досвідченого тренера зі стрибків у висоту МИРОСЛАВИ ВОЛОДИМИРІВНИ СКАЛОЦЬКОЇ.
 Св.п. Мирослава Скалоцька відійшла у вічність у віці 50 років 4 червня 2023 р. після тривалої хвороби.
 Мирослава Володимирівна Скалоцька більше 20 років плідно працювала у коледжі спорту. Через її руки пройшли десятки вдячних учнів-спортсменів, переможців всеукраїнських і міжнародних змагань.

Віталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за результатами спортивного травня. Цього почесного титулу удостоєний вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес.

Сімнадцять Вихованців Львівського коледжу спорту візьмуть участь у ІІІ Європейських іграх

З 21 червня до 2 липня 2023 р. у м.Кракові (Польща) відбудуться ІІІ Європейські ігри - найпрестижніший мультиспортивний форум старого континенту.
 Учасниками Ігор стануть понад 7000 атлетів із 48 країн, які виборюватимуть 253 комплекти нагород з 29 видів спорту. У 12 видах у програмі Євроігор будуть проведені чемпіонати Європи - 2023. А в окремих олімпійських видах будуть розіграні путівки на Олімпіаду - 2024 у Парижі.
 Українська делегація у Кракові нараховуватиме 263 спортсмени. В їх числі 17 вихованців Львівського коледжу спорту.

Тринадцять медалей вибороли учні коледжу на Європейських шкільних іграх зі спортивних єдиноборств

Тринадцять медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на перших Європейських шкільних іграх зі спортивних єдиноборств, які 29 травня - 3 червня 2023 р. відбулися у столиці Сербії м.Белграді.
  Переможцями ігор з вільної боротьби серед атлетів вікової категорії до 15 років стали учні Олександр Гаврилків (7 кл.), Іванна Лук'яненко, Валерія Станчева (8 кл,), Христина Демчук, Олександра Малкова (9 кл.). Срібні нагороди здобули Соломія Петрів та Мартіна Модна (7 кл.). Бронзовою призеркою стала Ангеліна Бондаренко (9 кл.).

Вихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лука

У м.Умаг (Хорватія) 29 травня - 4 червня 2023 р. відбувся Гран Прі Європи зі стрільби з лука.
У дуелях на особисту першість серед жінок бронзовою лауреаткою Гран Прі стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У поєдинку за ІІІ місце Соломія здолала іншу українку Анастасію Павлову 7:1, а до того перемогла польку Александру Оздобу 6:5 (9:7), словачку Денісу Баранкову 6:2, Меланію Гаубіл з Франції 6:4 і у півфіналі за додатковими показниками 5:6 (10:10) поступилася іспанці Лейре Фернандез-Інфанте.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту на подіумі світового рейтингового турніру з боротьби

Відразу чотири вихованки Львівського коледжу спорту піднялися на нагородний подіум світового рейтингового турніру "Меморіал Каба уулу Кожомкула та Раатбека Санатбаєва" з видів спортивної боротьби, який 1-4 червня 2023 р. відбувся у столиці Киргизстану м.Бішкеці.
 У ваговій категорії до 59кг переможницею турніру стала вже досвідчена Юлія Ткач. У фіналі Юлія перемогла ще одну вихованку коледжу минулорічну випускницю Соломію Винник 9:6. Отож, Соломія - срібна призерка цих світових змагань.

До Львівського коледжу спорту завітала його недавня випускниця Мар’яна Шостак

До Львівського коледжу спорту завітала його недавня випускниця Мар'яна Шостак. Мар'яна - майстер спорту України, член національної збірної команди України з легкої атлетики. Життєвий шлях Мар'яни цікавий тим, що після закінчення коледжу вона за спортивною програмою вступила до Техаського комерційного університету і вже впродовж двох років успішно оволодіває професією спортивного менеджера. Мар'яна - відмінниця і після закінчення бакалаврату планує продовжувати навчання у магістратурі.

Футболісти Львівського коледжу спорту успішно виступають у Кубку ДЮФЛУ

У суботу 27 травня 2023 р. відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України, участь у яких взяли команди 9 і 10 класів Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
  Обиді команди виїжджали у Житомир, де зустрічалися з СДЮШОР "Полісся".
 Першими свій матч проводили дев'ятикласники. Два голи-близнюки Максима Тлумака, забиті з прямого кутового, дозволили нашій команді повести у рахунку у першому таймі. У другому гра дещо вирівнялася, житомиряни намагалися відігратися і м'яч престижу наприкінці зустрічі забили. Отож, виїзна перемога "УФК-Карпати" 2:1.

Уляна Рачинська та Каріна Оверко - переможниці молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові у програмі командного чемпіонату України з легкої атлетики звання найсильніших розіграли і атлети віком до 22 років.
 У бігу на 1500м переможницею молодіжного чемпіонату України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Переможний час Уляни - 4.29,08хв.
  У естафеті 4х100м перемогла збірна команда Львівської області, у складі якої бігла студентка І курсу Каріна Оверко.

Одинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперліги

Федерація гандболу України визначила кращих гравчинь української гандбольної жіночої суперліги за ігровими амплуа.
  Кращою лівою крайньою національного чемпіонату стала учениця Львівського коледжу спорту Юлія Гутник. У чемпіонаті Юлія виступала за об'єднану команду "Львівська політехніка-ЛФКС".

Діана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперліги

Федерація гандболу України підвела підсумки сезону-2022/2023 і методом опитування тренерів та гравчинь визначила найціннішу гравчиню, т.зв. MVP (Most Valuable Player) української гандбольної жіночої суперліги.
 Цього почесного титулу удостоєна вихованка Львівського коледжу спорту і гравчиня львівської "Галичанки" Діана Дмитришин.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболу

У м.Ужгороді 27-28 травня 2023 р. відбувся фінальний турнір чотирьох кращих вітчизняних колективів за Кубок України з гандболу серед жінок, участь у якому взяла об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС".
 У півфіналі турніру у суперники дівчатам дісталися ужгородські "Карпати". Цікавий і напружений поєдинок завершився перемогою господарок 28:26. У іншій півфінальній грі львівська "Галичанка" легко розправилась з хмельницькою "ДЮСШ №1-ХНУ" 40:21.

Львівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболу

Перемігши у наднапруженому і драматичному фінальному матчі ужгородські "Карпати" 27:26, львівська "Галичанка" здобула Кубок України з гандболу 2023 року. Це вже шостий подібний титул львівської команди.

Справжній медалепад від вихованців Львівського коледжу спорту на Кубку світу з веслування у Познані

8 медалей, в тому числі 3 срібних і 5 бронзових, вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який 26-28 травня відбувся у м.Познані (Польща).
 Приємною несподіванкою на Кубку став виступ Тараса Мазовського у каное-одиночці на олімпійській дистанції 500м. Тарас посів ІІ місце, поступившись лише 0,03сек переможцю Куан-Чіх Лаю з Китайського Тайбею. А найголовніше, що Тарас у очному спорі переміг товариша по збірній Павла Алтухова ( у Алтухова 4 місце) і, таким чином, здобув ліцензію на участь у ІІІ Європейських іграх, що у червні стартують у польському Кракові.

Володимир Савчин та Віталій Вергелес - бронзові призери Кубка світу з веслування

У м.Познані (Польща) з 26 до 28 травня 2023 р. триває етап Кубка світу з веслування на  байдарках і каное.
 У перегонах на чотиримісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стали вихованці Львівського коледжу спорту минулорічний випускник Володимир Савчин та вже досвідчений і титулований Віталій Вергелес. Асистували львів'янам ковелець Андрій Рибачок та представник Горішніх Плавнів ровесник Савчина Тарас Кузик.