Федоришин у світі другий

Василь ФедоришинВихованець ЛУФК Василь Федоришин (вип. 1998р.) посів ІІ місце на чемпіонаті світу-2010 з вільної боротьби, який 12 вересня закінчився у російській столиці. У фінальній сутичці вагової категорії до 60кг у напруженому поєдинку Василь поступився росіянину Бесіку Кудухову 1:2 (0:1, 1:1, 0:3). Це єдина медаль серед українських «вільників» на цьому чемпіонаті. Інший випускник училища Володимир Сиротин на 8 позиції у ваговій категорії до 74кг. У командній першості українці розділили 6-8 місця з болгарами та узбеками. Перші – росіяни.

Черкасова «на світі» бронзова

Алла ЧеркасоваВ останній день чемпіонату світу-2010 з жіночої боротьби (м.Москва, 8-10 вересня) вихованка ЛУФК Алла Черкесова виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 67кг. На шляху до світової «бронзи» Алла здолала американку Крісті Дейвіс 2:0 (3:1, 1:0) та китаянку Інг Ченг 2:1 (4:0, 0:1, 2:0) та у півфіналі поступилась Єлєні Шалигіній з Казахстану 1:2 (0:1, 3:0, 0:6).
У поєдинку за ІІІ місце Черкасова виявилась сильнішою за азербайджанку «українку» Надію Семенцову 2:0 (1:0, 1:0).

І поміж студентів Вергелес серед кращих

Віталій ВергелесУ м.Познані (Польща) 26-29 серпня 2010р. пройшов чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед студентів. Вихованець ЛУФК Віталій Вергелес виборов на цьому світовому студентському форумі 1 срібну, 2 бронзові медалі та тричі «приходив» на фініш четвертим.

Синишин і Квятковська свої поєдинки програли

Другий день чемпіонату світу-2010 з жіночої боротьби (м.Москва, 8-10 вересня) став невдалим для українських борчинь. Усі троє розпочали турнір з поразок і закінчили виступи у 1/8 фіналу. У ваговій категорії до 59 кг Наталія Синишин програла шведці Малін Матссон 0:2 (0:1,0:4), а Мар’яна Квятковська з таким же рахунком поступилася китаянці Менг Чен у вазі до 63 кг. Івано-Франківчанка Ірина Харів програла Б'ямбатсерен Сандев з Монголії (в/к до 55 кг). В кінцевому розподілі місць Харів – 19-а, Синишин – 21-а, Квятковська – 27-а.
Сьогодні в боротьбу вступає ще одна вихованка ЛУФК. У ваговій категорії до 67 кг у першому поєдинку Алла Черкесова зустрінеться з американкою Крісті Дейвіс.

Леся Когут - чемпіонка світу з боротьби

Леся КогутВихованка ЛУФК Леся Когут (вип. 2004р.) перемогла на чемпіонаті світу з видів боротьби, який у ці дні проходить у російській столиці. Леся стала чемпіонкою з жіночої боротьби у ваговій категорії до 51кг. На шляху до світової вершини львів’янка здолала білоруску Марію Іванову-Єгорову 2:1 (0:1, 1:0, 3:0), росіянку Заміру Рахманову 2:0 (2:0, 1:0), у півфіналі Тетяну Бакатюк з Казахстану 2:0 (4:3, 1:0) та у фіналі – японку Ю Хорючі 2:0 (1:0, 2:0).
Сьогодні у боротьбу вступають ще дві вихованки відділення боротьби УФК – Наталія Синишин та Мар’яна Квятковська.

Курченко перемагає у Чернівцях

У м.Чернівцях 2-5 вересня 2010р. пройшли традиційні міжнародні змагання «Кубок Буковини» зі стрільби з лука. Для українських спортсменів змагання носять рейтинговий характер. Переможницею турніру серед дівчат-кадеток стала учениця 10 класу ЛУФК Інна Курченко. З перемогою повертаються додому і Ігор Кардаш (11 кл.) та Владислав Большаков (9 кл.), які перемогли у командній стрільбі з блочного лука. ІІ місце в змаганнях чоловіків посів студент ІІ курсу Георгій Іваницький. У командних змаганнях Георгій третій.

Іваницький і Марченко – двічі «срібні» на молодіжних іграх

Вероніка МарченкоУ м.Чернівцях 12-16 серпня 2010р. пройшли фінальні змагання Vлітніх спортивних ігор молоді України зі стрільби з лука. По 2 срібні нагороди везуть з Ігор студенти ЛУФК Георгій Іваницький та Вероніка Марченко. Георгій посів ІІ місця у міксті (змішані пари) та командних змаганнях юніорів, Вероніка – у особистій та командній першостях серед дівчат. Десятикласниця Інна Курченко – третя. У складі команди Львівської обл. – ІІ. Команда Львівщини на змаганнях також «срібна».

Олімпійський тиждень в ЛУФК

З 4 до 19 вересня 2010р. в училищі фізичної культури проводиться Олімпійський тиждень в програмі якого передбачаються такі заходи:

Палеха і Грачов у Китаї п’яті

Катерина Палеха5 місця у складі національної збірної команди України посіли у командних змаганнях на етапі Кубка світу зі стрільби з лука у Китаї (м.Шанхай, 31.08 – 4.09.10р.) вихованці ЛУФК Катерина Палеха і Дмитро Грачов. Ще одна вихованка училища Христина Есебуа була четвертою у складі збірної Грузії. У особовій першості Дмитро сімнадцятий серед чоловіків, Палеха – 33-тя серед жінок. Домінували на турнірі представники азійських країн: Кореї, Китаю, Індії, Японії, Тайпею. Кращий серед українців Віктор Рубан на 6-ій позиції.
Фінал Кубка світу-2010 пройде у м.Едінбургу (Шотландія) 18-19 вересня.

Горбаль привітав Райту та Федечка

Юрій Федечко та Оксана Райта2 вересня 2010р. у Львівській облдержадміністрації вшанували учасників І літніх юнацьких Олімпійських ігор. Оксану Райту і Юрія Федечка привітав і вручив нагороди голова ЛОДА Василь Горбаль. Були відзначені і тренери юних олімпійців Михайло Сташків та Наталія Роговенко. Не забули і про першого тренера Оксани тренера-викладача Сокальської ДЮСШ «Соколяни Олену Кретів».
На зустрічі був присутній директор ЛУФК Степан Родак.

Олімпійці ЛУФК отримали стипендії імені Володимира Кузя

Оксана РайтаПід час свята Першого дзвоника учасники І літніх юнацьких Олімпійських ігор, студенти ЛУФК Оксана Райта, Юрій Федечко були відзначені стипендіями імені Володимира Кузя. Окрім них стипендії отримали цьогорічна чемпіонка Європи серед дівчат борчиня Тетяна Кіт та стрілець Владен Онопко – трьохразовий срібний призер юніорського чемпіонату світу.
Вручила спортсменам нагороди розпорядник фонду, гостя з Канади Віра Маланчій.

На Першому дзвонику в ЛУФК гостювали Батіста і Авелар

Вільям Роша Батіста1 вересня 2010р. у Львівському училищі фізичної культури відбулося традиційне свято Першого дзвоника.
З початком навчального року учнів і студентів вітали директор училища Степан Родак, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Сизенко, заступник Голови Львівської облдержадміністрації Ліляна Гримська, Голова постійної депутатської комісії з питань молоді та спорту Львівської обласної ради Володимир Колошко, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин, капітан футбольної команди «Карпати», випускник ЛУФК Андрій Тлумак, розпорядник Фонду імені Володимира Кузя (м.Торонто, Канада) Віра Маланчій.
З зацікавленням спостерігали за українськими традиціями гравці команди «Карпати», легіонери з Бразилії Вільям Роша Батіста і Данило Авелар.

1 вересня – свято Першого дзвоника

Львівське училище фізичної культури повідомляє, що свято Першого дзвоника відбудеться 1 вересня о 12 год. на шкільному майданчику.
Запрошуємо батьків і випускників.
Для учнів, студентів і педагогів дрес-код – вишиванки!

«Карпати» у Лізі Європи

Львівське училище фізичної культури вітає своїх сталих і надійних партнерів – футбольний клуб «Карпати» Львів з виходом у груповий турнір Ліги Європи і бажає успішного виступу та європейського утвердження Львівського футболу. А для молодих гравців футбольного клубу – вихованців ЛУФК – використати унікальний шанс утвердитись серед української футбольної еліти, адже тепер команда буде змагатись на 2 фронти – у національному чемпіонаті і на Європейській арені.

На юнацькій олімпіаді Україна четверта

У Сінгапурі завершилися І літні юнацькі Олімпійські ігри. У цьому унікальному планетарному форумі взяли участь 3522 атлети віком від 14 до 18 років з 204 країн світу. Впродовж 12 днів було розіграно 201 комплект нагород з 26 олімпійських видів спорту.
          Україну на цих престижних змаганнях представляли 55 юних олімпійців. Молоді українці з честю виступили на першій в історії юнацькій олімпіаді – в їх активі 35 медалей, в тому числі 10 золотих.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"