55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Гладиш і Клімченко позмагаються за олімпійську ліцензію

           18 лютого 2015р. у Парижі стартував чемпіонат світу з велоперегонів на треку.
Впродовж 5 днів на велодромі на околиці французької столиці буде розіграно 19 комплектів нагород. А зайняті високі місця дозволять спортсменам набрати необхідні очки для завоювання ліцензій на Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро.


детальніше >>>


Василь Козар – головний тренер молодіжної збірної

    11 лютого 2015р. відбулося засідання президії Федерації гандболу України, на якому розглядалося питання про призначення головних тренерів збірних команд України з гандболу.
Головним тренером жіночої молодіжної збірної призначений вчитель гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар (на фото).
Вітаємо!


детальніше >>>


Вихованки ЛУФК виборюватимуть Кубок світу


       Тренерська рада Асоціації спортивної боротьби України визначила склад національної збірної, яка виборюватиме Кубок світу з жіночої боротьби. Змагання пройдуть у м.Санкт-Петербурзі (Росія) 7-8 березня 2015р. і носитимуть командний характер.

 

детальніше >>>


Софія Маттссон – посол світової жіночої боротьби

     Софія Маттссон (на фото) – відома шведська борчиня, чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи, триразова володарка Золотого Великого Призу UWW. Народилася 11 листопада 1989р. у м.Єлліваре. Вагова категорія – до 55кг. Одна з послів Об’єднаного світу боротьби (UWW) для промоції жіночої боротьби у світі.

детальніше >>>


У чвертьфіналі Кубка Виклику «Галичанка» заграє з сербським клубом

Щойно у штаб-квартирі Європейської федерації гандболу у Відні (Австрія) відбулося жеребкування чергової стадії європейських кубків для жіночих клубних команд.
     У ¼ фіналу Кубка Виклику львівська «Галичанка» зустрінеться з сербським клубом «Naisa Nis». Відповідно до календаря ігри відбудуться впродовж березня 2015р. Першу гру львів’янки заграють на виїзді.

детальніше >>>


Сезон-2015 Ткач розпочала з перемоги у Швеції

У м.Кліппан (Швеція) 13-15 лютого 2015р. відбувся традиційний міжнародний турнір «Klippan Lady Open» з жіночої боротьби.
     У ваговій категорії до 63 кг переможницею турніру стала вихованка Львівського училища фізичної культури, чинна чемпіонка світу Юлія Ткач (на фото).

детальніше >>>


Тетяна Поляк дебютувала у Єврокубку

Суботній матч львівської «Галичанки» з грецьким клубом «Амінтас Амінтео», який проходив у рамках 1/8 фіналу європейського Кубку Виклику, став дебютним для десятикласниці Львівського училища фізичної культури Тетяни Поляк на турнірах такого рангу.



детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види