Павло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолета

У м.Дьйор (Угорщина) 18-25 лютого 2018р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У командній стрільбі з пневматичного пістолета чемпіонами Європи стала збірна команда України у складі студента ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова (на фото), рівнянина Олега Омельчука та Віктора Банькіна з Києва.
Командні змагання на Європейській першості вперше проводилися за новим форматом: у кваліфікації визначилися 8 кращих команди, які далі у формі дуелей розіграли звання чемпіонів.

Баблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискуче

Учні Львівського училища фізичної культури Денис Баблюк (11 кл.) і Крістіна Гілевич (10 кл.) блискуче виступили на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів, який 18-25 лютого 2018р. відбувся у м.Дьйор.
Денис (на фото) став триразовим чемпіоном Європи зі стрільби по рухомій мішені.
Спочатку талановитий стрілець переміг як в особистій першості, так і в командних змаганнях у стрільбі по мішені, що рухається повільно, а у другій частині стрільби швидко. У командній стрільбі Денису асистували вінничани Максим Бабушок і Данило Даниленко.

Юлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату України

У м.Львові на велодромі СКА 15-20 лютого 2018р. відбувся зимовий чемпіонат України з велоперегонів на треку.
В змаганнях серед жінок мультимедалісткою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Бірюкова (на фото).

Соломія Лукачук – п’ятиразова чемпіонка України

Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Лукачук (на фото) – п’ятиразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед дівчат-юніорок!
На Львівському велодромі СКА Соломія перемогла у спринті, кейріні (гонка за мотоциклом), гіті на 200м з ходу, скретчі (групова гонка) та гонці з вибуванням.
Окрім того, Лукачук стала срібною призеркою у гіті на 500м.

Анна Луцик – дворазова чемпіонка України серед дівчат

15-20 лютого 2018р. у Львові у програмі зимового чемпіонату України з велотрекових перегонів була розіграна національна першість серед спортсменів юнацької вікової категорії (вік до 16 років).
Серед дівчат дворазовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Анна Луцик (на фото).
    Анна перемогла у спринті та командному спринті. Окрім того, у гіті на 500м з ходу та скретчі в активі Анни срібні нагороди.

На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагороди

Дві нагороди – бронзову і срібну – виборов студент І курсу Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда (на фото) на юніорському чемпіонаті України з фехтування на рапірах, який 2-6 лютого 2018р. відбувся у м.Миколаєві.
Бронзової медалі Даниїл удостоєний за ІІІ місце у особистій першості. Єдиної поразки львів’янин зазнав у ½ фіналу від майбутнього переможця Ярослава Гайдука з Києва.

Історія нескорених: 11-А VS 11-В

Історичний батл під такою назвою днями пройшов у Львівському училищі фізичної культури за участі учнів 11-А (кл. керівник Анна Кондратюк) та 11-В (кл. керівник Ольга Климків) класів. Захід підсумував роботу одинадцятикласників у проекті «Час читати» за темою: «Українській повстанській  армії – 75».

Степан Родак: «Не варто дивуватися нашим результатам на Іграх»

Наприкінці цього тижня у Південній Кореї завершаться зимові Олімпійські ігри. Наразі у скарбничці збірної України одна нагорода – «золото» у фрістайлі Олександра Абраменка. Поки що розчаровують біатлоністки, які напередодні Ігор вважалися нашою найбільшою медальною перспективою.
Втім, виступ збірної України на Олімпіаді у Південній Кореї був передбачуваним. Результати українських спортсменів є віддзеркаленням низки проблем у нашому спорті: браку фінансування, відсутності належної інфраструктури для підготовки олімпійців та браку талановитої молоді, особливо в зимових видах спорту.

Гандболістки ЛУФК вийшли у одноосібні лідери національної першості

Гандболістки Львівського училища фізичної культури 16 – 18 лютого 2018р. у Броварах заграли ігри ІV туру чемпіонату України серед дівчат віком до 17 років.
Суперницями нашої команди були ДЮСШ №4 з м.Кривого Рога, Броварське та Херсонське УФК.

Вихованці ЛУФК кували перемогу «Динамо» у Харкові

У басейні Харківської політехніки 13 – 15 лютого 2018р. відбулися ігри ІІІ туру чемпіонату України з водного поло серед команд чоловічої суперліги.
Як відомо, чоловічу суперлігу сезону – 2018 складають команди львівського «Динамо», Харківського «Слобожанця» (виступає під брендом Харківської обл.), ВК «Маріуполь» та Харківської політехніки («НТУ-ХПІ»).

День Героїв Небесної Сотні у ЛУФК

У Львівському  училищі фізичної культури відбулась жалобна лінійка, присвячена вшануванню  Героїв Небесної Сотні. Учні та педагоги перегорнули сторінки Революції гідності, згадали патріотів, які жертовно віддали своє життя за Україну, і запалили скорботну свічку пам’яті.

Кіт, Ткач і Черкасова – срібні призерки престижного турніру «Klippan Lady Open»

Вихованки Львівського училища фізичної культури Тетяна Кіт (вип.2015р.), Юлія Ткач (вип.2009р.) і Алла Черкасова (вип.2005р.) вибороли срібні медалі на престижному міжнародному турнірі «Klippan Lady Open» з жіночої боротьби, який відбувся у містечку Кліппан, що на самому півдні Швеції.
Тетяна Кіт (на фото) у кваліфікації вагової категорії до 57кг легко здолала австралійку Джессіку Лейверс (технічна перемога 10:0 за 1 хв. 22 сек.); у ¼ фіналу поклала на лопатки росіянку Александру Андрєєву, у півфіналі перемогла німкеню  Лауру Мертенс 6:1, а у фіналі у кінці у поєдинку програла японці Сае Нандзьо 2:6.

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній ноті

У м. Пхьончхані (Корея) на XXІІІ зимових Олімпійських іграх пройшли змагання санкарів.
У останньому виді програми – командній естафеті збірна України посіла останнє, 13 місце. У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (вип. 2013р.), Роман Захарків (вип. 2011р.), львів'янин Антон Дукач та Олександр Оболончик з Кременця.

Веслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірних

Веслувальники Львівського училища фізичної культури вступили у фазу активної підготовки до літнього змагального сезону.
Більшість з них проходить її у складах збірних команд україни.
Так, студент ІІІ курсу Сергій Нагорний (на фото) залучений до національної збірної команди і зараз знаходиться в Туреччині.

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лука

У м.Янктоні (США) 14-19 лютого 2018р. відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні.
У командних змаганнях серед жінок бронзові медалі світового чемпіонату виборола збірна команда України у складі студентки Львівського училища фізичної культури Соломії Трапезнікової (на фото), львів’янки Вероніки Марченко та Анастасії Павлової з Нової Каховки.
У поєдинку за ІІІ місце українки здолали збірну Франції 5:3.