50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба


Вихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьби

     У м.Житомирі 7-9 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років.
    У ваговій категорії до 97кг молодіжним чемпіоном України став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У фіналі Данило за останньою результативною дією (рахунок поєдинку 4:4) здолав киянина Василя Сову.


І в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців

     Як ми вже повідомляли, 14-18 серпня 2021 р. у Львові відбувся Кубок України з вільної боротьби. В жіночій частині програми успішно виступили вихованки Львівського коледжу спорту, які вибороли 6 золотих, 4 срібних і 4 бронзових медалі.
 
 
 
 
  


Вихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьби

    Шість перших місць вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на Кубку України з жіночої боротьби, який 14-18 серпня 2021 р. відбувся у м.Львові. А до них ще додали по чотири других та третіх.
    У ваговій категорії до 50кг Кубок здобула Богдана Кокозей (дів.прізвище Ящук). У фіналі Богдана з рахунком 5:0 здолала ще одну вихованку коледжу Яну Сороку. Третє місце у цій вазі посіла студентка ІІІ курсу Дарина Мацола.
 
 
 
 
 


Вихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"

        На олімпіаді в Токіо 7 серпня 2021 р. були розіграні нагороди в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 50кг.
           У сутичці за "бронзу" вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач зустрілася з американкою Сарою Хільдебрандт і, на жаль, поступилася 1:12. Отож, у підсумку Оксана у Токіо зупинилася за крок від "бронзи" і посіла 5 місце.
     Ще одна вихованка коледжу Марія Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан, у іншому "бронзовому" фіналі впевнено 10:0 перемогла монголку Намуунцецег Цогт Очір і стала бронзовою призеркою ХХХІІ літніх Олімпійських ігор.

Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьма

       4 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади у боротьбу за олімпійські нагороди вступили борчині вагової категорії до 57кг.
         Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт у стартовій сутичці поклала на лопатки представницю Тунісу Сівар Боусету, а от у 1/4 фіналу не підібрала ключів до олімпійської чемпіонки Ріо-2016 американки Хелен Мароуліс і поступилась 0:8.

Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у Токіо

     Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова виборола бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.
       Львів'янка посіла ІІІ місце у змаганнях з жіночої боротьби у ваговій категорії до 68кг.
У сутичці за "бронзу" Алла Черкасова поклала на лопатки олімпійську чемпіонку Ріо-2016 японку Сару Досьо.

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр Григоришин

      Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-25 липня 2021 р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
     Найкраще з них виступив учень 9 класу Олександр Григоришин, який посів 10 місце у ваговій категорії до 45кг серед борців-вільників. У кваліфікації у рівній боротьбі Олександр поступився казаху Аллану Оралбеку 4:4, поразка за останньою дією.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьби

        Відразу п'ятеро учнів та студентів Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19 липня 2021 р. розпочинається у столиці Угорщини м.Будапешті.
    Це учень 9 класу Олександр Григоришин, десятикласник Віталій Гончар, студенти-першокурсники Валентин Григоришин, Річард Руденко та Інна Бугай.

Ще одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіаду

         Як повідомили у Асоціації спортивної боротьби України, у олімпійській збірній команді України з жіночої боротьби сталися зміни.
        У зв'язку з травмою Аліни Грушиної нашу державу у Токіо у ваговій категорії до 57кг репрезентуватиме вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт.

Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьби

      Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який 30 червня - 2 липня 2021 р. відбувся у м.Дортмунді (Німеччина).
      У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала студентка І курсу Олександра Хоменець. Усіх своїх суперниць Олександра поборола достроково: Юлію Новіцку з Польщі та Елену Іонеску з Румунії - на туше, росіянку Анастасію Яндушкіну 10:0 та у фіналі - Розу Ченттамаші з Угорщини - на туше.
     Також впевнено провела турнір другокурсниця Соломія Винник. У категорії до 57кг перед Соломією не встояли Жозефін Поршке з Німеччини 5:0, Алеся Гетьманава з Білорусі 5:2, Анастасія Козлова з Росії 10:0 та Патріція Стжельчик з Польші 10:0.
     У вазі до 65кг перемогу святкувала першокурсниця Манола Скобельська. Манола навпаки проявила характер і у півфіналі, поступаючись по ходу сутички білорусці Аліні Максімавій, поклала останню на лопатки. Також у фіналі вирвала перемогу у Ноемі Сабадош 8:7.

Студент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьби

            У м.Дортмунді (Німеччина) 28 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
              У ваговій категорії до 97кг бронзовим призером юніорського чемпіонату серед борців вільного стилю став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У поєдинку за ІІІ місце Данило поборов німця Юсуфа Сеньїгіта 10:0.

Восьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

             Відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів, який 28 червня 2021 р. розпочинається у німецькому Дортмунді. Це учениця 11 класу Марія Орлевич, студентки І курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська, другокурсниця Соломія Винник, третьокурсники Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва, Данило Стасюк та випускниця Катерина Зелених.

Учениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ята

 У м.Самокові (Болгарія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, 18 червня завершилася жіноча програма змагань.
           У ваговій категорії до 46кг 5 місце на чемпіонаті посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Діана Лаць. 

Олександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів

        У м.Самокові (Болгарія) впродовж 14-20 червня 2021 р. проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
         У ваговій категорії до 45кг бронзовим призером чемпіонату серед борців вільного стилю став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин.
         На шляху до "бронзового" успіху Олександр поборов угорця Каролі Барата 8:1, Дімітера Бісеркова з Болгарії 6:6 ( перемога за останньою результативною дією), поступився представнику Російської Федерації Ахмаду Галаєву 0:10 та у поєдинку за ІІІ місце був сильнішим за турка Юнуса Баттала 6:0.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

       14 червня 2021 р. у м.Самокові (Болгарія) розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
        У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть четверо учнів Львівського коледжу спорту. Це Діана Лаць, Сергій Костишин (11 кл.), Віталій Гончар (9кл.) та Олександр Григоришин (8кл.).
    До Болгарії зі збірною відправляється і вчитель вільної боротьби коледжу Сергій Слюсаренко.

Продвижение сайта в Днепре недорого https://turboseo.net.ua/ от Турбосео. Опыт 10+ лет. Кейсы
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти