Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірній

9 квітня 2021р. у м.Дніпрі стартував Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
       Особливу увагу фахівців привернули перегони на двомісних каное на олімпійській дистанції 1000м. Україна у цьому виді змагань вже має олімпійську ліцензію, а от, хто поїде до Токіо, поки невідомо.

Вікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдарках

У м.Дніпрі, де у ці дні відбувається дорослий Кубок України з веслування на байдарках і каное, свій Кубок розігрують спортсмени віком до 18 років.

Чергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України

10 квітня 2021р., у другий день змагань за Кубок України з веслування з веслування на байдарках і каное, який у ці дні триває у Дніпрі, чергові перемоги здобули студентки Львівського коледжу спорту.
       Третьокурсниця Валерія Терета у парі з франківчанкою Ольгою Крикун посіла перше місце у перегонах на двомісному каное на дистанції 1000м.

Студентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное

У м.Дніпрі 9 квітня 2021р. розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
        У перший день змагань переможницею Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета.

Вихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Харкові 1-3 квітня 2021р. поруч з Кубком України з сучасного п'ятиборства відбувся і чемпіонат України серед юніорів.
         В змаганнях дівчат переможницею чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. Одинадцятикласниця Олександра Горлова посіла 7 місце. Командою дівчата, змагаючись удвох, стали п'ятими.

Ватерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту зі стовідсотковим результатом кваліфікувалися до фіналу чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 16 років.
У іграх ІІ туру національних змагань хлопці почергово перемогли львівську КДЮСШ ім.Ю.Кутенка 12:7, ДЮСШ "ДНУ" з м.Дніпра 9:7, ДЮСШ ім.Яни Клочкової з м.Харкова 13:2 та зб.Києва 16:4, набрали 12 очків і посіли І місце у групі 2.

Каріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастики

У столиці Болгарії м.Софії 4-6 квітня 2021 р.  відбулися міжнародні змагання "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастики серед дівчат-юіорок.
У групових вправах з 5-ма м"ячами бронзовими призерками змагань стала збірна команда України, у складі якої виступала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак.

Марія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021

Учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Марія Городня визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами березня 2021 року.
        Цим почесним титулом відділення Національного комітету України у Львівській області Марія вшанована за потрійну перемогу на чемпіонаті України з плавання, який 6-9 березня відбувся у м.Харкові.

Ольга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»

18-річна львів’янка Ольга Клуннікова (тренери – Наталія Роговенко, Адам Прибило, Марія Клуннікова і Віталій Тарнакін) стала володаркою Кубка України з сучасного п’ятиборства серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок. Змагання тривали з 1 до 3 квітня 2021 р. в Харкові. Враженнями про свій успіх, а також про інші деталі розвитку кар’єри перспективна спортсменка детально розповіла в інтерв’ю сайту відділення НОК України у Львівській області.

Підсумки тижня англійської мови

Під час тижня іноземних мов, який проходив у Львівському фаховому коледжі спорту з 15 по 21 лютого 2021 року, вчителями Климків О.М., Чайківською І.Б., Степанюк Т.В.,  Грилицькою О.Л., Худзік В.Р. були проведені різноманітні заходи, під час яких учні 7- 11 класів демонстрували свої вміння та навики, різноманітні таланти і фантазію.

Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборства

Минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова посіла І місце на Кубку України з сучасного п'ятиборства, який 1-3 квітня 2021 р.  відбувся у м.Харкові. Ольга на 18 очок випередила ще одну вихованку коледжу Зінаїду Батрак, яка стала другою.

УВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!

Львівський коледж спорту (кол.училище фізичної культури) запрошує на навчання і спортивну підготовку у загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю (невідокремлений структурний підрозділ коледжу) та у академію футболу при коледжі здібних юних футболістів.

З Київським "Динамо" футболісти Львівського коледжу спорту грали на рівних

У суботу 3 квітня  2021 р. у чемпіонаті України з футболу серед команд елітліги дитячо-юнацьких спортивних закладів відбулися ігри ІІ туру.
Команди 8 і 10 класів Львівського коледжу спорту приймали однолітків з київського "Динамо".

Вихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній України

24-29 березня 2021 р. збірна молодіжна команда України з футболу взяла участь у міжнародному турнірі "Кубок Анталії" серед гравців віком до 21 року у Туреччині.
       У першому матчі українці поступилися Болгарії 1:2, далі заграли унічию 1:1 з Узбекистаном, а наостанок, ведучи по ходу матчу 2:0, програли ще й словакам 2:3. У підсумку зб.України набрала 1 очко і посіла на турнірі 6 місце.

Наймолодші та найстарші футболісти коледжу спорту успішно стартували у ІІ етапі юнацької елітліги

27 березня 2021 р. в Україні стартував ІІ етап юнацьких чемпіонатів України з футболу серед команд елітліги. На цьому етапі по три кращі колективи з груп №№2 і 4 за результатами клубного заліку об'єдналися у групу А2, де у 4-х вікових категоріях за коловою системою у 2 кола розіграють по 4 путівки за право взяти участь у стикових іграх за попадання у фінальну частину першостей серед гравців віком до 14,15,16 і 17 років.