Учениці Станчева та Малкова-переможниці відкритого турніру "Олімпійські надії Поділля" з боротьби

Готуючись до національної першості серед п'ятнадцятирічних атлеток, яка у листопаді відбудеться у м.Збаражі, борчині Львівського коледжу спорту взяли участь у відкритому турнірі"Олімпійські надії Поділля" у м.Хмельницькому.
 У ваговій категорії до 40кг серед дівчат віком до 14 років переможницею турніру стала учениця 8 класу Валерія Станчева. Семикласниця Юлія Голговська у цій же вазі посіла ІІІ місце.

У другому турі відкритого обласного чемпіонату футболісти коледжу спорту перемогли ДЮСШ "Рух"

24 і 25 вересня 2022 р. відбулися ігри ІІ туру відкритого чемпіонату Львівської області з футболу серед юнацьких колективів елітліги. Ці змагання є своєрідним замінником юнацького чемпіонату України, який у зв'язку з війною цьогоріч не проводиться, і у них окрім львівських команд беруть участь дружини з Івано-Франківська, Тернополя та Дніпра.
 Команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" у другому турі зустрічалися з ДЮСШ "Рух".

Хет-трик вихованця коледжу спорту Данила Сікана виводить збірну України у фінал молодіжного Євро

27 вересня 2022 р. збірна молодіжна команда України з футболу у "домашньому" стиковому матчі, який проходив у польському Бєльсько-Бяла, перемогла збірну Словаччини 3:0 і вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи серед гравців віком до 21 року.
 У складі української збірної хет-триком відзначився вихованець Львівського коледжу спорту Данило Сікан. Данило тричі на 48, 54 і 66-ій хвилинах вразив ворота словаків.

Студентка коледжу спорту Манола Скобельська - переможниця молодіжного чемпіонату України з боротьби

У м.Хмельницькому 23-24 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з жіночої боротьби серед молоді віком до 23 років.
 У ваговій категорії до 68кг переможницею чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Манола Скобельська. У фіналі Манола з рахунком 6:3 перемогла іншу вихованку коледжу Роману Вовчак, яка сьогодні представляє Донеччину.

На Олімпійському уроці-2022 - понад 200 вихованців Львівського коледжу спорту

24 вересня 2022 р. з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та в межах акції Національного олімпійського комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» та Европейського тижня спорту учні та студенти одного з найкращих в Україні серед споріднених закладів спортивного профілю - Львівського фахового коледжу спорту, взяли участь у традиційній щорічній першості з легкоатлетичного кросу під гаслом #BeActive.

Вихованки коледжу спорту складуть основу гандбольної збірної на контрольні ігри зі Словаччиною

26 вересня - 1 жовтня 2022 р. жіноча збірна України з гандболу збереться на короткотривалий збір у Ужгороді, під час якого в Михайлівцях проведе дві товариські зустрічі із командою Словаччини.
 На підготовку до цих ігор головний тренер української збірної Віталій Андронов запросив 18 гравчинь, з яких десять вихованок Львівського коледжу спорту.

Лідеркам польського гандболу "Галичанка" поступилася

14 і 22 вересня 2022 р. львівська "Галичанка", яка сьогодні виступає у польському гандбольному чемпіонаті, у іграх ІІ і ІІІ турів суперліги зустрічалася з другою та першою командами Польщі: MKS "Fun Floor" з м.Люблін та MKS "Zaglembie" з м.Любін.
Обидві зустрічі завершилися на користь наших суперниць: 31:23 і 41:27.

Вихованці Львівського коледжу спорту у топі чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Секешфегерварі (Угорщина) 13-19 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства, у якому у складі збірної команди України взяли участь вихованці Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова, Юрій Ковальчук та Валерія Пермикіна.
У змішаній естафеті Ольга Клуннікова у парі з киянином Денисом Павлюком посіла 4 місце. Від ІІІ місця, яке дісталося французам, українців відділило 13 очків.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов виборов ліцензію на участь у ІІІ європейських іграх

Як ми вже повідомляли, 5-18 вересня 2022 р. у м.Вроцлаві (Польща) відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби, на якому вдало виступили вихованці Львівського коледжу спорту. Зокрема, триразовим лауреатом чемпіонату став Павло Коростильов. Павло здобув дві бронзові нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м у особистій першості та у дуелях змішаних команд та срібну - у стрільбі зі стандартного пістолета.

Студент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лука

У м Чернівцях 15-18 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
 У командній першості серед чоловіків срібним призером чемпіонату стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступав студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У фіналі львів'яни поступилися сумчанам 0:6. Ще одним учасником "срібного" колективу був іменитий вихованець коледжу заслужений майстер спорту Маркіян Івашко.

Учні коледжу спорту Чижук, Ярмолюк та Лень - володарі Кубка України з водного поло

У Львові 16-18 вересня 2022 р. відбулися фінальні змагання Кубка України з водного поло - перші національні змагання з цього виду спорту з початку повномасштабної агресії російської федерації проти України. У змаганнях взяло участь 6 колективів: два львівських, з Харкова, Маріуполя, Київщини та Закарпаття.
 Так сталося, що у фіналі зійшлися дві львівські команди: "Динамо" і КЗ "ДЮСШ ім.Анатолія Дідуха". Боротьби не вийшло - багаторазові чемпіони і володарі Кубка України львівські "динамівці" впевнено перемогли15:5. Слід сказати, що як одна львівська команда, так і інша, в основному, були укомплектовані вихованцями Львівського коледжу спорту.

Футболісти Львівського коледжу спорту стартували у відкритій обласній елітлізі

17 вересня 2022 р. на території нашої області стартував відкритий чемпіонат Львівщини з футболу серед юнацьких колективів елітліги - такий собі замінник юнацького чемпіонату України. У чемпіонаті, який буде проводитися у 4-х вікових категоріях від 14 до 17 років, беруть участь 8 колективів. Окрім команд Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" це колективи АФ"Рух", ФК "Львів", КЗ "ДЮСШ "Рух", КЗ "ДЮСШ "Карпати", ФА "Тернопіль", "Прикарпаття" Івано-Франківськ та "ДАФ" Дніпро, яка зараз тренується у м.Моршині.

Студенти коледжу спорту на подіумі юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 17-18 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
 У стрибках у висоту срібною медалісткою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова. Результат Марії 170см і першим місцем запоріжанці Вероніці Крамаренко львів'янка поступилася лише за більшою кількістю використаних спроб. Одинадцятикласниця Єлизавета Чорна посіла ІІІ місце, а першокурсниця Алевтина Дубіль - четверте.

Максим Андрухів та Оксана Долинчук - бронзові призери чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Луцьку 9 -11 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
 У бігу на 110м з бар'єрами бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Максим Андрухів. Результат Максима - 14,72сек.
Оксана Долинчук (дів.прізвище Більчак) з результатом 2.11,35хв фінішувала третьою у фінальному забігу на 800м.

Друга медаль вихованки коледжу спорту Анастасії Німець на європейському стрілецькому форумі

У м.Вроцлаві (Польща) продовжується чемпіонат Європи з кульової стрільби.
16 вересня 2022 р. на чемпіонаті була розіграна командна першість зі стрільби зі спортивного пістолета на 25м серед жінок.
 У фінальній дуелі зійшлися команди України та Німеччини. У напруженій боротьбі перемогу з рахунком 16:14 здобули німецькі снайперки.