54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Тамара Євдокимова – чемпіонка України з метання списа

Тамара ЄвдокимоваУ м.Ялті 27-29 березня 2013р. відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед молоді, юніорів та юнаків.
    Кращою юніоркою України у метанні спису стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Тамара Євдокимова.

детальніше >>>


«Крило успіху» дісталося вихованцям ЛУФК

У актовій залі Львівського державного університету фізичної культури 26 березня 2013р. відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за окремі місяці минулого року.
За слушної нагоди вдалося зібрати усіх «боржників», оскільки не так часто провідні спортсмени бувають дома.


детальніше >>>


Потужний старт Штаненка і Полюганича на Євро

Станіслав Штаненко26 березня 2013р. у Німеччині стартував елітний раунд чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів віком до 17 років.
    У першому матчі збірна України зустрічалася з естонськими однолітками і впевнено перемогла 5:1. У складі збірної до розгрому естонців долучилися і учні 11 класу Львівського училища фізичної культури Станіслав Штаненко та Дмитро Полюганич.

детальніше >>>


Ларису Барабаш-Темпл вшанували відзнакою Івана Боберського

  26 березня 2013р. за участі представників влади, депутатського корпусу, спортивної та наукової громадськості, представників ЗМІ в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася церемонія нагородження почесною відзнакою Івана Боберського видатної громадської діячки української діаспори у США, активного друга і партнера Національного Олімпійського комітету України Лариси Барабаш-Темпл.

детальніше >>>


Качараба і Яструб осоромились на «Арені Львів»

Тарас Качараба26 березня 2013р. на стадіоні «Арена Львів» відбувся товариський матч з футболу між юнацькими збірними командами України та Польщі (гравці віком до 18 років).
Гра закінчилася розгромною поразкою українців 0:6. Ще два голи у ворота нашої команди судді не зарахували.


детальніше >>>


Веслувальники готуються до сезону

Анастасія ГорловаВідразу троє студентів І курсу відділення веслування на байдарках і каное Львівського училища фізичної культури взяли участь у навчально-тренувальному зборі юніорської збірної України, який з 5 до 23 березня 2013р. проходив у с.Збур'ївка Херсонської обл. Це Анастасія Горлова, Тарас Міщук та Роман Дутчак.


детальніше >>>


Тетяна Клімченко: «Суперниці були від мене набагато старші»

      Тетяна КлімченкоНещодавно у Мінську відбувся чемпіонат світу з велосипедного спорту на треку. Від команди України участь у чемпіонаті світу здобули 17 спортсменів, двоє з яких представляли львівську область. Це вихованка Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011р.)(командна гонка переслідування, командний спринт) та Андрій Куценко (командний спринт). 


детальніше >>>


Шишка і Чачуа програли німцям

Шишка Михайло25 березня 2013р. юнацька збірна команда України з футболу (гравці віком до 19 років) провела у м. Вупперталь товариський матч з господарями – збірною Німеччини.
Наша команда поступилась 0:2.
    У складі збірної України участь у матчі взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Михайло Шишка і Амбросій Чачуа (вип. 2011р.).

детальніше >>>


Анатолій Легедза – найшвидший санкар України

Анатолій легедза та Володимир БурийУ м.Сигулді (Латвія) 18-22 березня 2013р. відбувся чемпіонат України з санного спорту, участь у якому взяли кращі санкарі нашої держави.
   У заїздах на санях-двійках чемпіонами України став львівський екіпаж у складі Володимира Бурого та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Анатолія Легедзи. Вітаємо Анатолія із званням найшвидшого санкаря України сезону 2012/2013р.р.

детальніше >>>


П’ятиборці ЛУФК сильні командою

У м.Харкові 20-21 березня 2013р. пройшов відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства у естафетах серед спортсменів юнацьких вікових категорій.
Серед дівчат-триборок бронзовою призеркою національної юнацької першості стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анна Куцериб. Результат Ані – 2544 очки.
У змаганнях хлопців за чотириборною програмою переміг дніпропетровець Владислав Ридванський – 4524 очки. Кращий з львів’ян десятикласник ЛУФК Дмитро Балюк на 8 місці, однокласники Дмитра Богдан Заліско і Артур Караєв на 10 і 13 місцях відповідно.
Зате у команді хлопці зуміли мобілізуватись і стали срібними призерами чемпіонату України.


детальніше >>>


Яна Шемякіна – людина року в Україні

Яна Шемякіна
       24 березня 2013р. у київському палаці «Україна» відбулася церемонія вручення національної премії «Людина року - 2012». У номінації «Спортсмен року» лауреатом стала вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна.
Вітаємо Яну з високим публічним визнанням!


детальніше >>>


Заява ЛУФК з приводу ситуації навколо юнацької збірної команди України з футболу

23 березня 2013 р. у інтернет-виданні ZIK.ua, а пізніше і в інших виданнях з’явилася публікація «Львівські футбольні чиновники спричинили конфлікт між ФК «Карпати» та ФФУ», у якій Львівське училище фізичної культури звинувачується у конфлікті, що виник навколо тренувань юнацької збірної команди України у Львові на футбольному полі ЛУФК.
     З цього приводу керівництво ЛУФК заявляє таке:

детальніше >>>


Стельмах літала у Анталію

Ірина СтельмахВихованка Львівського училища фізичної культури Ірина Стельмах (вип. 2010р.) у складі національної збірної команди України з гандболу взяла участь у міжнародному турнірі у Анталії (Туреччина). Українки на турнірі перемогли збірну Туреччини 28:24, заграли унічию зі словенками 29:29 і в підсумку посіли І місце.


детальніше >>>


На дебютному Кубку світу Федечко у тридцятці

Юрій ФедечкоМинулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко посів 30 місце на дебютному для себе ІІ етапі Кубка світу з сучасного п’ятиборства, який у ці березневі дні проходить у столиці Ігор ХХХІ олімпіади м.Ріо-де-Жанейро. Ще один українець Руслан Наконечний, який кваліфікувався до фіналу, - тридцять другий. Перемогу здобув угорець Адам Мароші.


детальніше >>>


Шипілова дебютувала на Кубку світу

Олена ШипіловаУ м.Туріні (Італія) 22-24 березня 2013р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед жінок.
Турінські старти стали знаменними для минулорічної випускниці Львівського училища фізичної культури Олени Шипілової, яка дебютувала на змаганнях такого рангу. Дебют виявився не надто вдалим – 124 місце, але тепер є куди рухатись до вершин.
Інша вихованка училища Олександра Сенюта (вип. 2011р.) закінчила турнір на 74 позиції. Краща серед українок Катерина Ченцова з Миколаєва – тридцять дев’ята.


детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види