Міжнародна федерація боротьби (UWW) переглянула своє рішення про дискваліфікацію результатів вихованців Львівського училища фізичної культури Оксани Гергель(на фото) та Андрія Квятковського на Європейському кваліфікаційному турнірі у м.Зреньяніні (Сербія). З обидвох спортсменів дискваліфікація знята і олімпійські ліцензії їм повернуті, отож і Оксана, і Андрій таки їдуть на олімпіаду.
Ткач і Стадник очолили світовий рейтинг з жіночої боротьби
Напередодні бразильської олімпіади Міжнародна федерація боротьби (UWW) оновила світові рейтинги кращих борців. Рейтинг вагової категорії до 63кг серед жінок очолила вихованка Львівського училища фізичної культури Юлія Ткач (вип.2009р.).
Матвійок «застрибнула» на історичний чемпіонат Європи
14-17 липня 2016р. у Тбілісі (Грузія) відбудеться перший чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
У складі збірної команди України участь у історичному чемпіонаті візьме цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Анастасія Матвійок(на фото).Настя змагатиметься у стрибках у висоту.
Куротчин і Довгун на олімпіаду у Бразилію не поїдуть
У м.Варгасі (Венесуела) 8 липня 2016р. завершився останній олімпійський кваліфікаційний турнір з боксу, участь у якому у складі національної збірної команди України брали вихованці Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин та Олег Довгун.
Іваницький і Трапезнікова серед переможців чемпіонату зі стрільби з лука
Впродовж 1-7 липня 2016р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
У особистій першості серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.). У фіналі Георгій виявився сильнішим за свого земляка Ярослава Мокринського.
Жолобович і Дмитришин позмагаються на єврочемпіонаті з пляжного гандболу
8 липня 2016р. у Португалії стартує чемпіонат Європи з пляжного гандболу серед дівчат віком до 16 років, участь у якому візьме і збірна команда України.
До складу збірної увійшли цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олександра Жолобович та учениця 10 класу Діана Дмитришин (на фото).
Молодіжку «Карпат» тренуватимуть Безуб’як і Чижевський
У зв’язку з тим, що тренери молодіжної команди львівських «Карпат» Андрій Тлумак і Андрій Сапуга увійшли до тренерського штабу основної команди, молодіжку «Карпат» тренуватимуть Володимир Безуб’як та Олександр Чижевський.