Шишка і Чачуа перемогли Фарери

26 вересня 2012р. у м.Талліні (Естонія) стартував відбірковий раунд чемпіонату Європи з футболу серед юнаків віком до 19 років у 12 групі, участь у якому бере юнацька збірна команда України. Суперниками українців на цьому етапі змагань будуть збірні Англії, Фарерських островів та господарів. Дві кращі команди від групи виходять у наступне коло – елітний відбірковий раунд. Переможці елітного раунду у фіналі восьми розіграють звання чемпіона.

Європейська «бронза» і дорожні кульбіти Уляни Фрідріх

21-24 вересня 2012р. у м.Талліні (Естонія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби самбо серед кадетів, участь у якому у складі збірної України взяла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Уляна Фрідріх. Уляна змагалась у ваговій категорії до 65 кг і посіла ІІІ місце.
    А повертаючись додому в ніч з 23 на 24 вересня автобус з українською делегацією, у якому перебувала Уляна, на трасі Рига-Даугавпілс у Латвії зіткнувся з вантажівкою і вилетів з дороги. В результаті аварії постраждали 12 спортсменів і 7 дорослих. На щастя, Уляна відбулася тільки синцями.

На юнацькому чемпіонаті відзначились Гнип, Паламарчук і Виноградов

Поруч з юніорським чемпіонатом України зі стрільби з лука, який 16-20 вересня проходив у Львові, на стрільбищі «Динамо» звання найсильнішого лучника України виборювали і кадети – спортсмени віком до 16 років.
    У змаганнях дівчат учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип виборола ІІІ місце. За вихід у фінал Соломія поступилася Мар’яні Степась (м.Львів) 5:6, а в «бронзовому» поєдинку перемогла іншу львів’янку Соломію Трапезнікову 6:0.

Іваницький у Львові за крок від чемпіонства

16-20 вересня 2012р. у м. Львові на лучному стрільбищі «Динамо» відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед молоді віком до 20 років.
Цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури, лідер молодіжної збірної команди України Георгій Іваницький тричі впродовж змагань зупинявся за крок від чемпіонства.

Міщук і Корець обмінялись перемогами

На озері Наварія, що біля Львова, на вихідних 22-23 вересня 2012р. відбулася традиційна ХІ міжнародна Львівська регата «Кубок 101 Школи Успіху» з веслування на байдарках і каное.
В гості до львів’ян приїхали веслярі з Києва, Миколаєва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Дніпропетровщини, Буковини, Волині, Прикарпаття, а також команда клубу «Саксонія» з німецького Лейпціга.
Змагання у Наварії проводились у чотирьох вікових категоріях (дорослі, юніори, юнаки і підлітки) на човнах-одиночках на дистанціях 1000 і 200м.

Шемякіна справлятиме новосілля

Вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона з фехтування на шпагах Яна Шемякіна отримала квартиру від міської ради.
Міський голова Андрій Садовий запропонував Шемякіній трикімнатну квартиру загальною площею – 99 кв.м. на вул. Угорській, що в районі Нового Львова, і Яна погодилась на її отримання. Тепер залишилось оформити юридичну сторону справи і можна справляти новосілля. Хоч будинок ще не добудований і його здачу планують до кінця року.

Вірт перемогла у Польщі

Вікторія Вірт
Готуючись до чемпіонату Європи з боксу серед дівчат-юніорок, який 3-7 листопада прийматиме польське містечко Владиславово, студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Вікторія Вірт 19-22 вересня взяла участь у VІІ міжнародному чемпіонаті Шльонка у м.Глівіце (Польща).
У фінальному бою вікової категорії до 54 кг юніорок Вікторія перемогла господарку турніру Лауру Гжиб і посіла І місце.

Остапчук і Гусяк – лауреати Золотого Гран Прі FILA

Юлія Остапчук21-23 вересня 2012р. у столиці Азербайджану Баку відбувся фінал Золотого Гран Прі FILA-2012 – Меморіал Гейдара Алієва з жіночої боротьби. Це елітні комерційні змагання Міжнародної федерації боротьби, які складаються з 3х етапів.
До фіналу допускаються призери попередніх двох етапів, які пройшли у російському Красноярську та шведському Кліппані, та сильніші борчині світу за персональними запрошеннями.
Призовий фонд цьогорічного турніру склав 441тис.ам.дол. (Ім – 10тис., ІІм. – 5тис., ІІІм. – 2тис., тренери переможців – 2тис.дол.).
Разом з тим, особливістю цьогорічних змагань стало те, що вони майже співпали з чемпіонатом світу, який 27 вересня стартує у м.Стрезкона Каунті, що у Канаді. Отож, більшість країн прислали у Баку найближчий резерв збірних.

Кубковий тріумф ватерпольного «Динамо»

Повернення водного поло до Львова після 13-річної перерви (!) стало тріумфальним для львівського «Динамо». У фіналі турніру галичани з рахунком 8:5 обіграли багаторазового чемпіона України маріупольський «Іллічівець».

Ватерполісти ЛУФК – переможці Кубку України

Дмитро Алєксєєв22 вересня 2012р. у львівському басейні СКА фінальним поєдинком між командами «Іллічівець» Маріуполь та «Динамо» Львів завершився Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. У драматичній грі, яку обидві команди подарували численним глядачам, перемогу з рахунком 8:5 здобули господарі змагань і через 11 років знову повернули собі національний Кубок.
У складі львів’ян володарями Кубку стали студенти Львівського училища фізичної культури Маркіян Зінкевич (ІІІк.), Олександр Лащ (ІІк.), Дмитро Алєксєєв, Олександр Цвіркун (Ік.). Нагородою хлопцям стане присвоєння звання майстрів спорту України.

Фурор «Галичанки» у Ужгороді

5 перемог з шести і друге місце у турнірній таблиці – такий підсумок участі львівської «Галичанки» у стартовому, з’їзному, турі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд у суперлізі сезону 2012/2013р.р.
Молода львівська команда послідовно перемогла херсонську «Дніпрянку» 26:23, київський «Спартак» 35:19, «ПУ-ДПС-БВУФК» з м. Ірпеня 19:14, «Реал-МОШВСМ-НУК» м. Миколаїв 37:23, «Спарту» м.Кривий Ріг 31:17 і поступились лише чинним чемпіонкам і господаркам туру – ужгородським «Карпатам» 25:32.

Володимир-Волинський здолали наймолодші

Мацалап СергійУ суботу, 22 вересня 2012р., відбулися ігри ІІІ туру групового етапу чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.
Команди 10 і 8 класів ЛУФК виїжджали у м.Володимир-Волинський, де грали з одним із своїх основних суперників на вихід у фінал – місцевою BRW-BIK. Десятикласники розпочали добре, виграючи походу 2:0, однак втримати перевагу не змогли – у підсумку 2:2. Голи у ворота волинян провели Олексій Гуцуляк та Юрій Кульматицький.
А наймолодші – восьмикласники – здобули свою третю перемогу у чемпіонаті, на цей раз з рахунком 1:0. Гол на рахунку Сергія Мацалапа.

Павло Коростильов – дворазовий чемпіон України

Павло КоростильовНа львівському стрільбищі СКА 20 вересня 2012р. завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді віком до 20 років.
В останній день змагань свою другу золоту медаль на чемпіонаті виборов учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Незважаючи на юний вік – 15 років, Павло «перестріляв» усіх своїх опонентів у досить важкій і чоловічій вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета).

«Галичанка» утримує лідерство

Леся СмолінгТретю перемогу поспіль здобула львівська «Галичанка» у І, з’їзному, турі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд у суперлізі, які у ці дні 18-22 вересня 2012р., проходить у м. Ужгороді. На цей раз жертвою львів’янок стала команда Податкового університету «ПУ-ДПС-БВУФК» з м.Ірпеня. Кращими у нашій команді на полі були вихованки Львівського училища фізичної культури Леся Смолінг – 7 забитих м’ячів і Ірина Стельмах – 4.
Після 3-х ігор в активі «Галичанки» 6 очок і перше місце у турнірній таблиці. Друге місце посідає минулорічний чемпіон – ужгородські «Карпати», у яких 4 очки і гра в запасі. Третя – криворізька «Спарта» - 3 очки.

«Галичанка» вийшла у лідери національного чемпіонату

Тамара СмбатянУ другий ігровий день з'їзного туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд у суперлізі, що в ці дні проходить у Ужгороді, львівська «Галичанка» розгромила київський «Спартак» 35:19 і вийшла у одноосібні лідери національної першості.
У грі з «Спартаком» відзначились вихованки Львівського училища фізичної культури Леся Смолінг – 7 забитих голів, Тамара Смбатян – 5, Влада Косміна – 4, Ірина Стельмах – 4, Анастасія Баранович – 3, Вікторія Сідлецька – 3.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"