50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Про коледжДиректор - Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти,  Родак Степан Михайлович

Адреса: 79026 Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
Телефон:   +380 322 38 27 92 (роб.)   
Факс:  +380 322 38 27 93
е-mail: ldufk@ukr.netЗагальна інформація
      про КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту"

    Коледж утворений на підставі рішення виконкому Львівської обласної ради де-путатів трудящих від 05 лютого 1971 р. №53 та відповідно до наказу Львівського обласного відділу народної освіти від 09 березня 1971 р. №51 «Про відкриття у м.Львові загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю». Наказом  по управлінню народної освіти Львівського облвиконкому від 12 червня 1990 р. №53 Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю реорганізована в училище. 

   Відповідно до наказу Управління майном спільної власності Львівської обласної ради №18-с від 20 лютого 2020р. найменування закладу змінене на комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту", скорочено Львівський коледж спорту.

   Коледж є  закладом фахової передвищої освіти, який має право готувати фахівців на освітньому рівні молодшого бакалавра за спеціальністю 017 «фізична культура та спорт».

   До складу коледжу входить і є його структурним підрозділом спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю другого і третього ступенів (основна та старша школа), яка надає загальну середню освіту (базову та повну) учням.

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  України від 27 червня 2012 р. №752 «Про надання статусу спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю» Училище є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю і діє відповідно до Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 1999 р. №2061 (із змінами).

       Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (ст.11) спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю є закладами фізичної культури і спорту.

  Основними напрямами діяльності Коледжу є:

- підготовка згідно з державним (регіональним) замовленням і ліцензійованим об-сягом прийому кваліфікованих фахівців для галузі фізичної культури і спорту (вища освіта);

- надання загальної середньої освіти (базова загальна середня освіта та повна за-гальна середня освіта);

- підготовка спортсменів високої кваліфікації – резерву до національних збірних команд України з олімпійських видів спорту (діяльність у сфері спорту).

 Головними завданнями Коледжу є:

- підготовка фахівців  на освітньому рівні молодшого бакалавра за спеціальністю 017 "фізична культура та спорт";

- здійснення освітньої діяльності, яка відповідає стандартам загальної середньої освіти і забезпечує здобуття базової та повної загальної середньої освіти;

- пошук і відбір спортивно обдарованих дітей та молоді;

- організація інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу, забезпечення участі учнів і студентів у змаганнях, в тому числі і за кордоном;

- створення учням та студентам сприятливих умов для поєднання інтенсивних тренувань з навчанням, відпочинком, відновленням сил і енергії;

- підготовка спортсменів, які здатні успішно виступати на престижних міжнародних змаганнях;

- запровадження системи неперервної та ступеневої освіти для обдарованих і висо-кокваліфікованих  спортсменів;

- проведення профорієнтаційної роботи зі спортивною молоддю;

- виховання цілісної, гармонійно розвиненої, патріотичної, моральної, соціально зрілої особистості спортсмена і громадянина.

  Коледж перебуває у спільній власності територіальних громад Львівської області. Засновником Коледжу  є управління майном спільної власності Львівської обласної ради (далі – Засновник), яке діє від імені власника – Львівської обласної ради (далі – Власник). Коледж безпосередньо підпорядковується Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).
 
  Повна назва коледжу – комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту». Скорочена назва – Львівський коледж спорту, скорочена абревіатура - ЛФКС.

 

 
 
 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види