49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Про коледжДиректор - Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти,  Родак Степан Михайлович

Адреса: 79044 Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
Телефон:   +380 322 38 27 92 (роб.)   
Факс:  +380 322 38 27 93
е-mail: ldufk@ukr.netЗагальна інформація
      про Львівське училище фізичної культури

    Училище утворене на підставі рішення виконкому Львівської обласної ради де-путатів трудящих від 05 лютого 1971 р. №53 та відповідно до наказу Львівського об-ласного відділу народної освіти від 09 березня 1971 р. №51 «Про відкриття у м.Львові загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю». Наказом  по управлінню народної освіти Львівського облвиконкому від 12 червня 1990 р. №53 Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю реорганізована в училище.

   Училище є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, який має право готу-вати фахівців з неповною вищою освітою на освітньо-кваліфікаційному рівні молод-шого спеціаліста у галузі знань 0102 «фізичне виховання, спорт і здоров’я людини».

   До складу Училища входить і є його структурним підрозділом спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю другого і третього ступенів (основна та старша школа), яка надає загальну середню освіту (базову та повну) учням.

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  України від 27 червня 2012 р. №752 «Про надання статусу спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю» Училище є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю і діє відповідно до Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 1999 р. №2061 (із змінами).

    За типом спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю Училище є училищем спортивного профілю.

    Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (ст.11) спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю є закладами фізичної культури і спорту.

  Основними напрямами діяльності Училища є:

- підготовка згідно з державним (регіональним) замовленням і ліцензійованим об-сягом прийому кваліфікованих фахівців для галузі фізичної культури і спорту (вища освіта);

- надання загальної середньої освіти (базова загальна середня освіта та повна за-гальна середня освіта);

- підготовка спортсменів високої кваліфікації – резерву до національних збірних команд України з олімпійських видів спорту (діяльність у сфері спорту).

 Головними завданнями Училища є:

- підготовка фахівців з неповною вищою освітою на освітньо-кваліфікаційному рівні молодшого спеціаліста у галузі знань «фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»;

- здійснення освітньої діяльності, яка відповідає стандартам загальної середньої освіти і забезпечує здобуття базової та повної загальної середньої освіти;

- пошук і відбір спортивно обдарованих дітей та молоді;

- організація інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу, забезпечення участі учнів і студентів у змаганнях, в тому числі і за кордоном;

- створення учням та студентам сприятливих умов для поєднання інтенсивних тре-нувань з навчанням, відпочинком, відновленням сил і енергії;

- підготовка спортсменів, які здатні успішно виступати на престижних міжнародних змаганнях;

- запровадження системи неперервної та ступеневої освіти для обдарованих і висо-кокваліфікованих  спортсменів;

- проведення профорієнтаційної роботи зі спортивною молоддю;

- виховання цілісної, гармонійно розвиненої, патріотичної, моральної, соціально зрілої особистості спортсмена і громадянина.

  Училище перебуває у спільній власності територіальних громад Львівської області. Засновником Училища  є управління майном спільної власності Львівської обласної ради (далі – Засновник), яке діє від імені власника – Львівської обласної ради (далі – Власник). Училище безпосередньо підпорядковується Департаменту з питань освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (далі – Департа-мент).
 
  Повна назва училища – комунальний заклад Львівської обласної ради «Львів-ське училище фізичної культури». Скорочена назва – Львівське училище фізичної культури, скорочена абревіатура - ЛУФК.

 

 
 
 


Официальный сайт рекламное агенство.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види