49 років1971 - 2020

Головна

Матвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня - 4жовтня, найсильніших велотрековиків визначили юнаки і дівчата віком до 14 років.
         Серед хлопців рівних на чемпіонаті не було учневі 9 класу Львівського коледжу спорту Матвію Хацинському. Матвій 8 разів виходив на старт і у всіх гонках перемагав.

детальніше >>>

Данило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку

У м.Львові 29 вересня-4 жовтня у програмі осіннього чемпіонаті України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість.
Серед юнаків віком до 16 років чотириразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Кондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорів

У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня-4 жовтня, звання найсильніших розіграли і юніори - спортсмени віком до18 років.
У командній гонці переслідування на 4км чемпіоном України у складі юніорської збірної команди України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Кондратенко.

Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку

29 вересня-4 жовтня на львівському велодромі СКА відбувся осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У командному спринті чемпіонкою України у парі з львів'янкою Тетяною Вачко стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук.
Свою другу золоту медаль чемпіонки Соломія здобула у гонці темпо.

Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьби

У м.Києві 25-27 вересня відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років.
У найважчій ваговій категорії - до 125кг переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський (вип.2019р.) У фінальній сутичці Юрій переміг херсонця Олександра Баканова 7:4.

Матвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

Учень 9 класу Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський виборов 3 срібні медалі на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, який 18-20 вересня відбувся у м.Кропивницькому.

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 27 вересня завершився Кубок світу з веслування н байдарках і каное - єдиний цьогоріч старт для світової веслувальної еліти, що надало йому особливого статусу.
     У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами, т.зв. мікст, на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стала українська пара у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та представниці Херсонщини Анастасії Четверікової.

Андрій Тишковець та Назарій Куротчин - бронзові призери Кубка України з боксу

У м.Маріуполі 21-27 вересня відбувся Кубок України з боксу пам'яті відомого сталевара Макара Мазая.
     У ваговій категорії до 52кг бронзовими призерами Кубка стали вихованці Львівського коледжу спорту Андрій Тишковець та Назарій Куротчин.

Олег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільби

м.Вінниці 16-21 вересня відбулася перша частина чемпіонату України з кульової стрільби у олімпійських вправах - вже традиційно тут змагалися гвинтівочники.
      У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) переможцем чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков.

Анастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслування

9 медалей, в тому числі 6 золотих, виборола вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Горлова (на фото) на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який 17-20 вересня відбувся у Полтаві.

Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного поло

За результатами конкурсу, проведеного Федерацією водного поло України, вчитель зі спорту Львівського коледжу спорту, заслужений тренер України Євген Наумчик призначений старшим тренером юнацької збірної команди України з водного поло (гравці 2006 р.н. і мол.).

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спорту

Шістнадцятий рік поспіль під егідою НОК України проводяться Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». У 2020 році ці заходи тривають в рамках Європейського тижня спорту та під девізом «#ВеАсtive».
Власне про роль та значення сучасного спорту, олімпізму, олімпійських цінностей, рухової активності, здорового способу життя та профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19, йшлося на тематичному уроці десятикласників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».

Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрів

У м.Луцьку 19-20 вересня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів віком до 17 років.

Вихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в Угорщині

Вихованці Львівського коледжу спорту блискуче виступили на представницькій міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 17-20 вересня відбулася в угорському м.Сегеді. В їхньому доробку 10 нагород, в тому числі 4 золотих, 1 срібна, 5 бронзових.

Аліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"

Учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко (обидві на фото) вибороли бронзові медалі на представницьких міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное за участю представників 22 країн світу у м.Сегеді, що в Угорщині.

Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html