20-23 квітня 2010р. у спеціалізованому залі боксу НУ „Львівська Політехніка” (м.Львів, вул. Уласа Самчука,14) відбудеться відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу. Змагання проводяться з метою популяризації боксу серед учнівської молоді, поглиблення співпраці училища з боксерськими осередками західного регіону України та перегляду і відбору кращих юних боксерів на навчання в училище.
У змаганнях беруть участь боксери 1996-1997рр.н. у таких вагових категоріях: 36, 37,5, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 52, 55, 58, 61, 64,5, 68, 72кг.
Початок змагань: 21-22 квітня з 12 год., 23 квітня (фінал) з 11 год.
У м.Баку з 12 до 19 квітня проходить чемпіонат Європи-2010 з боротьби. Першими на килим вийшли борці вільного стилю. Єдину медаль для збірної України завоював вихованець ЛУФК Василь Федоришин. У ваговій категорії до 60кг Василь завоював другу у своїй кар’єрі бронзову нагороду. Шлях до „золота” Федоришину перегородив грузин Малхаз Заркуя, який в результаті посів ІІ місце. А чемпіоном Європи у цій ваговій категорії став росіянин Опан Сат.
У командній першості українці шості.