 |
Головна
Ігор Цімарно – новий король юнацького велоспорту Поруч з дорослою національною першістю на Львівському велотреку 17-20 лютого проходив і юнацький чемпіонат України в омніумі та командних видах програми.
Королем юнацького велотреку можна вважати учня 9 класу Львівського училища фізичної культури Ігора Цімарно, який переміг у всіх трьох видах змагальної програми. Ігор фінішував першим у омніумі – велосипедному багатоборстві, командному спринті та командній гонці. детальніше >>>
Юрій Цюпик у Манчестері вісімнадцятий 18 місце у командному спринті посіла збірна команда України на завершальному ІV етапі Кубка світу з велоспорту на треку, який 20 лютого 2011р. фінішував у англійському Манчестері. У складі команди змагався вихованець ЛУФК Юрій Цюпик (вип. 2004р.).
детальніше >>>
Нововведення у сучасному п’ятиборстві 24 лютого в м.Палм-Спрінгс (США) стартує І етап Кубка світу-2011 з сучасного п’ятиборства.
Турнір знаменний тим, що вперше атлети при стрільбі використовуватимуть зброю з лазерним прицілом. Лазерний тир успішно зарекомендував себе під час І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі і відтепер використовуватиметься під час усіх міжнародних змагань та на чергових Олімпійських іграх у Лондоні.
детальніше >>>
Гандболістки ЛУФК – лідери національної першості У м.Броварах (Київська обл.) 15-19 лютого 2011р. пройшов другий тур Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з гандболу серед дівчат 1994-1995р.р.н. Як і в першому турі, команда Львівського училища фізичної культури не мала собі рівних, виграла всі три зустрічі і з максимальною кількістю очків – 14 стала лідером національної першості. Як завжди, вели команду до перемоги її лідери Марія Біла, Єлизавета Гілязетдінова, Тамара Смбатян та вчитель гандболу Василь Козар. Найрезультативнішим гравцем туру стала Анастасія Баранович. На її рахунку 23 м’ячі. детальніше >>>
Фінішував Кубок світу з санного спорту Змаганнями в Сигулді (Латвія), де відбувся останній ІХ етап, фінішував Кубок світу – 2010/2011 з санного спорту. У підсумковому заліку вихованці ЛУФК посіли такі місця: Марина Галайджян – 22, Анастасія Полуситок – 24, Ігор Козак/Роман Захарків – 26. детальніше >>>
Марія Крамар і Владлен Онопко – майстри спорту міжнародного класу На відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби у закритих приміщеннях, який нещодавно завершився у Львові, дев’ятикласниця Львівського училища фізичної культури Марія Крамар стала не тільки бронзовим призером змагань, але й виконала норматив майстра спорту міжнародного класу: вправа ГП-11 – 375 очків.
Норматив майстра спорту міжнародного класу у вправі ГП-12 покорився і студенту І курсу ЛУФК Владлену Онопку. Результат Владлена – 575 очків. Вітаємо! детальніше >>>
У Будапешті Сенюта двадцять друга 22 місце посіла студентка ІІІ курсу ЛУФК Олександра Сенюта на «Кубку Геракла» - етапі Кубка світу з фехтування на рапірах серед дівчат-юніорок, який 19 лютого 2011р. пройшов у угорській столиці. У 1/16 фіналу Олександра поступилася німкені Інке Нехль 6:15. Однокурсниця Сенюти Марта Лозинська – 97а. Інші українки посіли такі місця: Анастасія Московська – 8, Катерина Ченцова – 9. Перемогла італійка Камілла Манчіні, яка у фіналі поборола Мартину Єлінську 15:14.
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|