Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату світу зі стрільби

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов виборов бронзову медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні триває у столиці Єгипту м.Каїрі. Павло посів ІІІ місце у олімпійському виді змагань - стрільбі з пневматичного пістолета на 10м. Попереду Павла китайські стрільці Їняо Ліу та Їфан Жанг.

Шестеро вихованців спортколеджу поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу зі стрільби

Біля 1050 учасників з 88 країн світу беруть участь у чемпіонаті світу з кульової стрільби, який 13 жовтня 2022 р. стартував у столиці Єгипту м.Каїрі. В їх числі і шестеро вихованців Львівського коледжу спорту, які репрезентують нашу країну серед 18 українських стрільців. Це Павло і Юлія Коростильови, Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук), Володимир Пастернак, Олег Царьков та Олександр Галкін. Перші четверо змагатимуться у стрільбі з пістолета, Царьков і Галкін - з гвинтівки.

Учні та студенти Львівського спортколеджу складали тести із загальної фізичної підготовленості

Сонячного суботнього дня 8 жовтня 2022 року, на завершення заходів «Олімпійського тижня», вихованці спортивних відділень КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» у змагальній атмосфері визначали кращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість. Цьогорічні змагання, які проведено напередодні Дня захисників і захисниць України, присвячені 80-річчю створення Української Повстанської Армії.

Вихованець коледжу спорту Данило Гойда на командному Кубку Європи з фехтування четвертий

У м.Кальярі (Італія) 8-9 жовтня 2022 р. відбувся командний Кубок Європи з фехтування серед клубних команд. У змаганнях рапіристів 4 місце посіла збірна клубів України, у складі якої виступав вихованець Львівського коледжу спорту Данило Гойда. У поєдинку за ІІІ місце українці поступилися італійському клубу "Карабінери". Володарями ж Кубка стали французькі фехтувальники.

Юрій Ковальчук - четвертий лауреат юніорського чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства

У м.Зелена Гура (Польща) 2-9 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - атлетів віком до 22 років. У стартах на особисту першість серед юніорів 4 місце посів вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1499 очків і лише п'ятьма пунктами поступився бронзовому призеру Лео Борісу з Франції. Перемогу ж здобув угорець Міхал Колесар.

Ілона Крупа - мультимедалістка національного чемпіонату зі спортивної гімнастики

У м.Києві 6-10 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики.
 У гімнастичному багатоборстві срібною призеркою національного чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Ілона Крупа. За сумою чотирьох видів Ілона набрала 51,300 балів і лише 0,15 бала поступилася киянці Валерії Осіповій, яка стала переможницею.

У черговому матчі відкритої обласної першості футболісти коледжу спорту перемогли дніпрян

У середу 5 жовтня 2022 р. футболісти восьмого і дев'ятого класів Львівського коледжу спорту у матчах 4-го туру відкритого чемпіонату Львівської області серед юнацьких команд елітліги на своєму полі приймали ровесників з Дніпровської академії футболу, якою опікується ФК "Дніпро-1". Обидві гри пройшли у цікавій і напруженій боротьбі.  Восьмикласники методично нарощували свою перевагу, у кожному таймі забили по м'ячу і перемогли з рахунком 2:0. У складі нашої команди відзначились Єгор Стасюк і Маркіян Панчишин.

Григоришин та Гончар - переможці міжнародного турніру за Кубок Землі Красницької з боротьби

У м.Краснику (Польща) 1-2 жовтня 2022 р. відбувся традиційний, вже ХХХ за ліком, міжнародний турнір за Кубок Землі Красницької з вільної боротьби серед юніорів віком до 20 років. У ваговій категорії до 70кг переможцем турніру став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Валентин Григоришин. У фіналі Валентин отримав впевнену перемогу 11:0 над місцевим борцем Ериком Мічаляком.

Футболісти коледжу спорту виходять у лідери відкритого чемпіонату Львівської області

У третьому турі відкритого чемпіонату Львівської області з футболу серед юнацьких колективів елітліги, який своєрідним замінником національної юнацької першості, команди Львівського коледжу спорту «УФК-Карпати» зустрічалися з івано-франківським "Прикарпаттям". Усі ігри проходили у Львові на футбольному полі коледжу.
 Одинадцятикласники і дев'ятикласники приймали франківчан у суботу 1 жовтня.

Олександра Хоменець - найкраща спортсменка Львівщини за результатами спортивного вересня

Студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами спортивного вересня.

Олександр Григоришин та Роман Кулаківський - переможці відкритого Кубка Польщі з боротьби

У м. Красніку (Польща) 1-2 жовтня 2022 р. відбувся відкритий Кубок Польщі з вільної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років. Окрім сильніших польських атлетів цієї вікової категорії участь у змаганнях взяли представники Латвії, Литви, Словаччини, Угорщини та України.
 У ваговій категорії до 55кг переможцем польського Кубка став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фіналі Олександр впевнено (8:1) поборов польського візаві Міхала Мацюка.

Христина Демчук та Єлизавета Кулаківська - переможниці відкритого Кубка Польщі з жіночої боротьби

У м.Красніку (Польща) 1-2 жовтня  2022 р. відбувся відкритий Кубок Польщі з боротьби серед кадеток - спортсменок віком до 17 років, у якому окрім сильніших польських атлеток участь взяли борчині з Латвії, Литви, Словаччини, Угорщини та України.
 У ваговій категорії до 65кг переможницею польського Кубка стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Христина Демчук. У фіналі Христина поклала на лопатки представницю господарів Наталію Малек.

Студентка коледжу спорту Марія Орлевич - переможниця Кубка світу з боротьби серед студентів

У м.Самсун (Туреччина) з 21 до 30 вересня 2022 р. відбувся Кубок світу зі спортивних одноборств серед студентів. Змагання організовані Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU).

Вихованець Львівського коледжу спорту Данило Сікан вдруге поспіль забиває тричі

У матчі 5 туру чемпіонату України з футболу, який 1 жовтня 2022 р. проходив в нашому місті на стадіоні "Арена Львів", донецький "Шахтар" розгромив харківський "Металіст" з рахунком 6:1. У складі "гірників" три голи забив вихованець Львівського коледжу спорту Данило Сікан.

Анна Хіміч, Каріна Оверко та Ігор Музика - призери командного чемпіонату України з легкої атлетики

24-25 вересня 2022 р. Львів приймав командний чемпіонат України з легкої атлетики.
 У естафеті 4Х400м срібним призером чемпіонату серед жінок стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступали учениця 11 класу Анна Хіміч та студентка І курсу Львівського коледжу спорту Каріна Оверко. Першістю львів'янки поступилися вінничанкам, за яких також бігла вихованка коледжу Анна Дорофєєва.
 Серед чоловіків збірна Львівщини на третьому місці. У складі команди бронзовим призером чемпіонату став студент ІІ курсу Ігор Музика.