 |
Головна
Команда ЛУФК (U-16) у фіналі чемпіонату України На чемпіонаті України з футболу серед юнаків віком до 16 років (м.Нікополь, 25 червня – 2 липня 2011р.) відбулися півфінали.
Команда ЛУФК свій матч проводила з переможцем групи «А» дніпропетровським «Дніпро» і перемогла 2:0. Обидва голи на рахунку Ореста Дацишина. У фіналі на хлопців знову чекає київське «Динамо», яке у іншому півфіналі по пенальті взяло верх над львівськими «Карпатами» 2:2 (3:1).
Фінальна гра відбудеться на нікопольському стадіоні «Обрій» 2 липня. Початок – об 11год. детальніше >>>
Степан Родак взяв участь у всеукраїнській нараді 23-24 червня 2011р. у м.Києві на базі Республіканського вищого училища фізичної культури відбулася всеукраїнська нарада-семінар керівників спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, у якій взяв участь директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак. детальніше >>>
Десятикласники у півфіналі 29 червня 2011р. у м.Нікополі, де проходить фінальний турнір чемпіонату України з футболу серед юнаків віком до 16 років, відбулися ігри ІІІ туру. Команда ЛУФК свій матч звела унічию з київським «Динамо» 1:1 (гол на рахунку Ростислава Гришака), набрала 4 очки і, посівши ІІ місце в групі «Б», вийшла до ½ фіналу. Другим півфіналістом стало київське «Динамо», в активі якого 7 очків. У іншому матчі групи «Шахтар» переміг одеський «Чорноморець», що дозволило донечанам посісти ІІІ місце. детальніше >>>
Олександра Сенюта – переможець Кубка України 29 червня 2011р. на відкритому Кубку України з фехтування у м.Дніпропетровську проводились командні змагання рапіристів і рапіристок.
У чоловіків перемогу здобула збірна команда Білорусі, яка у фіналі мінімально перемогла команду Львівщини 40:39. У складі львівської команди срібним призером турніру став вихованець ЛУФК Клод Юнес (вип. 2009р.).
Кубок України серед жінок завоювала збірна м.Києва, у складі якої виступала цьогорічна випускниця училища Олександра Сенюта. Збірна Львівщини, честь якої захищали Марта Лозинська (ІІІк.) і Олена Шипілова (11кл.) – шоста. детальніше >>>
Наймолодші знову програли У м.Саках, де проходить фінальний турнір чемпіонату України серед чотирнадцятирічних футболістів, 29 червня 2011р. відбувся ІІ тур. Команда ЛУФК поступилася 0:2 одеському «Чорноморцю». Це друга поразка хлопців на турнірі. Нагадаємо, що у першому матчі вони програли київському «Динамо» 2:4. детальніше >>>
Грубий футбол від «Динамо» і «Шахтаря» У перших двох матчах фінальних турнірів чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд, які провели команди «УФК» Львів, відразу троє львів’ян зазнали важких травм. Після матчу з «Шахтарем» Андрію Баляну (вікова категорія U-16) наклали чотири шви на голові після того, як суперник «проїхався» по ній шипами. З травмою коліна до кінця турніру вибув Віталій Кучмар.
Але це «квіточки» в порівнянні з тим, що сталося у стартовому матчі наймолодших (U-14) з київським «Динамо». У середині першого тайму гравець «Динамо» двома ногами «в’їхав» в опорну ногу Владислава Левчика – в результаті складний перелом із зміщенням гомілки. Судді на обидва епізоди навіть не відреагували.
Чи потрібен нам такий футбол і чи сприятимуть перемоги будь-якою ціною наших «грандів» росту футбольних талантів в Україні – питання риторичне. детальніше >>>
Горлова їде на чемпіонат Європи 30 червня 2011р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23 років.
У складі юніорської збірної команди України участь у континентальній першості візьме учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова.
Звання молодіжного чемпіона Європи виборюватимуть вихованці ЛУФК Віталій Вергелес (вип. 2007р.) та Ольга Антіпова (вип. 2008р.). детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|