Павло Коростильов виграв європейську кваліфікацію

Павло КоростильовУ м.Смедерево, що у Сербії, 10-12 травня 2013р. відбулися кваліфікаційні змагання (східна зона) Європейської молодіжної ліги з кульової стрільби.
Особливістю цих змагань є те, що вони носять командний характер, відбуваються у стрільбі з пневматичної зброї і проводяться за принципом дуелей. Склад команди – 3 особи віком до 18 років.

Пента-трик Володимира Гладкого

Володимир ГладкийУ суботу, 11 травня 2013р., футбольні команди Львівського училища фізичної культури провели ігри 14 туру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд.
Команди 11 і 9 класів грали у Дублянах на полі аграрного університету з ровесниками із ФК «Львів». Одинадцятикласники (тренери Роман Гнатів і Віталій Лобасюк) повністю переграли своїх опонентів і перемогли 5:0. Усі п’ять голів у ворота «Львова» провів Володимир Гладкий.

Основу гандбольної збірної склали вихованки ЛУФК

Василь Козар17 травня 2013р. розпочинається кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи з гандболу серед дівчат віком до 19 років.
      Збірна команда України свої ігри проведе у м.Нове Веселе (Чехія), де її суперниками будуть збірні Ізраїлю, Чехії та Угорщини. До фінальної частини чемпіонату, який улітку ц.р. пройде у Данії, виходять дві кращі команди групи.

Серед юніорок Батрак третя

Зінаїда БатракСлідом за юнацькою першістю у Дніпропетровську пройшов і юніорський чемпіонат України із сучасного п'ятиборства.
В змаганнях юніорок минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Зінаїда Батрак показала третій результат – 4824 очки.

Олександр Дикий – двічі бронзовий призер юнацької першості

Олександр ДикийУ м.Дніпропетровську 7-9 травня 2013р. відбувся чемпіонат України із сучасного пятиборства серед спортсменів юнацької вікової категорії.
    Серед триборців двічі бронзовим призером юнацької першості став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Дикий.

Олександр Цвіркун – кращий захисник «Кубка Баркалова»

Олександр ЦвіркунЯк ми вже повідомляли, у Харкові відбувся міжнародний юніорський турнір «Кубок Баркалова» з водного поло, переможцем якого стала збірна України.
Організаторами змагань були визначені кращі гравці. Відзнака кращого захисника турніру дісталася студенту І курсу Львівського училища фізичної культури Олександру Цвіркуну. Вітаємо!

Мар’ян Марущак: «Вішати бутси на цвях - такі думки мене не відвідують»

Марян МарущакВихованець Львівського училища фізичної культури Мар'ян Марущак (вип. 1996р.), в розпал весняної частини сезону покинув білоцерківський "Арсенал" разом з групою інших гравців, всупереч чуткам не збирається завершувати кар'єру.

Футбольна збірна на юнацькому Євро залишилася з нічим

Станіслав Штаненко
     У Словаччині триває фінальна частина чемпіонату Європи з футболу серед юнаків віком до 17 років. Закінчилась групова стадія змагань.
На жаль, збірна команда України всі свої ігри програла (Росії 0:3, Італії 1:2, Хорватії 1:2) і вибула із змагань.

Юнацька ватерпольна збірна у фіналі Євро-2013

У м.Будві (Чорногорія) 12 травня 2013р. закінчився відбірний турнір чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років у групі «Д».
Перегравши у останній грі збірну Чехії з розгромним рахунком 33:0, збірна команда України посіла у турнірі ІІ місце і таким чином виборола одну з двох путівок у фінальну частину чемпіонату, яка з 8 до 15 вересня відбудеться на Мальті. Переможцями у групі стали чорногорські ватерполісти.

Ватерполісти ЛУФК – переможці Кубка Баркалова

Євген НаумчикУ м.Харкові 10-12 травня 2013р. відбувся традиційний міжнародний турнір «Кубок Баркалова» з водного поло для спортсменів віком до 18 років.
Перегравши послідовно збірні Литви 21:6, Молдови 25:10, Росії 14:7, переможцем турніру стала юніорська збірна команда України. Другі – росіяни, на третьому місці – Литва.

Федечко на світовому Кубку уже одинадцятий

Юрій ФедечкоФантастичними темпами продовжує прогресувати минулорічний випускник відділення сучасного п'ятиборства Львівського училища фізичної культури, вчорашній юніор Юрій Федечко. Не так давно ми писали про китайський успіх Юрія на ІІІ етапі Кубка світу, де він стрімко увірвався у світову еліту і посів 15 місце.

Андрій Панін – віце-чемпіон України з бадмінтону

Андрій ПанінУчень 11 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Панін виборов срібну нагороду чемпіонату України з бадмінтону серед юніорів, який 7-10 травня 2013р. приймала Одеса.
Разом з миколаївцем Русланом Сарсєкеновим Андрій посів ІІ місце у чоловічому парному розряді.

Роман Бондарук – срібний призер Кубка світу зі стрільби

Іван БіднякВихованець Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992р.) посів ІІ місце у швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) на етапі Кубка світу у американському Форт-Беннінзі (4-13 травня 2013р.).
У фінальній серії Роман лише одним очком поступився бронзовому призеру Пекінської олімпіади німцю Крістіану Райтцу. Бронзова нагорода у представника Китаю Лі Юіхонга.

Бідняк переміг на Гран Прі Визволення

Іван БіднякУ той час, як світова стрілецька еліта готувалась до ІІ етапу Кубка світу у американському Форт-Беннінзі, у м.Плзень (Чехія) 2-6 травня 2013р. відбувся традиційний, уже сорок четвертий, Гран Прі Визволення зі стрільби. Цьогорічний турнір зібрав 539 учасників із 31 країни світу.

Європейську кваліфікацію розпочали з нічиєї

Нікіта БердніковУ м.Будва (Чорногорія) 9 травня 2013р. розпочався кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років.
У стартовому матчі збірна України заграла унічию із своїми основними суперниками за вихід у фінальну частину словенцями 7:7.