Футбол : 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ

8-го та 9-го червня відбулися перші матчі 1/4 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 23/24. У суботу одинадцятикласники відділення футболу протистояли команді ФК Львів U-17.
   U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-КАРПАТИ 0:0 ФК Львів
   Склад: Домчак, Кокодиняк, Черненко, Грабовенський, Комарениць, Малиш, Дмитришин (Бондарук - 76 хв), Грибеник, Смаглій, Пилипчук, Максимчук (Орошкевич - 62 хв).
   Запасні: Фандист, Жулінський, Фостяк, Гудзь.
   На старті поєдинку гості віддали мʼяч господарям і зустрічали їх на своїй половині поля. Карпатівці також не квапили події, проте вже на початку створили небезпечний момент. Максим Смаглій міг виходити на ударну позицію, але слизький газон завадив хавбеку як слід прийняти передачу. Суперники відповіли своїм моментом та навіть небезпечно пробили з лінії штрафної – на заваді став Тарас Дмитришин, який останньої миті стрибнув у самовідданому підкаті.
На 26-й хвилині Антон Максимчук скористався скиданням Ігоря Грибеника та пробив головою під поперечку. Втім Павло Ріпак видав ефектний сейв. Під завісу першого тайму "зелено-білі" отримали право на штрафний удар, який взявся виконувати Грибеник. Ігор пробив не сильно, утім вологий газон завадив голкіперу зафіксувати мʼяч. На підбиранні зіграв Дмитришин та віддав на вільного партнера, але рефері зафіксував офсайд.
   Перший небезпечний момент у другому таймі виник після кутового. На 60-й хвилині Данило Пилипчук виконав подачу в штрафний майданчик на Дениса Малиша. Півзахисник сильно пробив головою у дальній кут воріт — Ріпак знову врятував "Львів" від пропущеного гола. Під кінець матчу гості закрились на своїй половині поля, тому "левам" було вкрай важко прориватися до чужих воріт. Вирвати перемогу для "Карпат" міг Богдан Орошкевич, котрий у другому таймі зʼявився з лави для запасних. Богдан наблизився до карної зони та потужно пробив. Мʼяч відскочив від захисника, що повністю дезорієнтувало Ріпака. На щастя для гостей м'яч після рикошету пролетів вище воріт.
   У першому поєдинку суперники не змогли виявити сильнішого, тому все вирішиться у матчі-відповіді.

Стикові матчі Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2023/2024 років.
Стадія 1/4 фіналу складається з двоматчевого протистояння.

15.06.2024 - субота 12:00 , м.Львів, вул.Патона 1, стадіон "Сокіл". (матч відповідь)
 U-17
ФК Львів - УФК-КАРПАТИ

ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту