 |
Головна
Колос і Лисак поборються за олімпійські путівки 4 травня 2014р. у м.Самокові (Болгарія) стартував чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів (атлети віком до 17 років).
Цьогорічна континентальна першість характерна тим, що на ній будуть розіграні путівки на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, що влітку цього року відбудуться у м.Нанкіні (Китай). детальніше >>>
Кльоц і Штаненко – срібні призери «Кубка Словаччини» 
Юнацька збірна команда України з футболу взяла участь у міжнародному турнірі «Кубок Словаччини-2014» серед гравців віком до 18 років, який з 28 квітня до 2 травня проходив у м.Тренчянске Тепліце.
детальніше >>>
«Чорне море» підкорилось Шуптару У м.Одесі 28-30 квітня 2014р. відбувся відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» з вільної боротьби серед чоловіків, участь у якому взяли провідні українські борці та гості з Киргизії, Румунії та Молдови.
У ваговій категорії до 61 кг «Чорне море» підкорилось вихованцю Львівського училища фізичної культури Василю Шуптару (на фото). детальніше >>>
Олександра Сенюта на подіумі національного Кубка Вихованка Львівського училища фізичної культури Олександра Сенюта (вип. 2011р., на фото) посіла ІІІ місце на етапі Кубка України з фехтування на рапірах серед жінок, який 29 квітня 2014р. відбувся у Києві.
детальніше >>>
Андрій Корець рветься до збірної У м.Дніпропетровську у програмі дорослого Кубка України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської трофеї кращих виборювали і юніори.
У перегонах на каное-двійках на 200м переможцем юніорського Кубка став минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Андрій Корець (на фото). детальніше >>>
Горлова і Дутчак дебютували перемогами У м.Дніпропетровську 23-27 квітня 2014р. перегонами за Кубок України, присвячений пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, літній змагальний сезон відкрили веслувальники на байдарках і каное.
Старти у Дніпропетровську стали дебютними у дорослому веслуванні для студентів Львівського училища фізичної культури Анастасії Горлової (на фото), Романа Дутчака та Тараса Міщука, які ще вчора були лідерами юніорської збірної України і виборювали медалі на європейських і світових молодіжних першостях.
детальніше >>>
6 травня – День Львівського училища фізичної культури .jpg)
Вже традиційно 6 травня в День Святого Юрія-Переможця – патрона закладу Львівське училище фізичної культури відзначає День училища.
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|