Троє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

8 липня 2021 р. у столиці Естонії м.Таллінні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
         У складі збірної команди України участь у чемпіонаті беруть відразу троє вихованців Львівського коледжу спорту. Це студенти ІІІ курсу Мар'яна Шостак, Максим Андрухів та недавній випускник Владислав Лавський.

Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

3-5 липня 2021 р. у м.Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
      У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Результат Ігора 54,28сек - його особистий рекорд!
        У естафеті 100+200+300+400м срібні медалі виборола зб.Львівської обл., за яку виступали учні коледжу Ігор Музика, Тарас Трило (11кл.), Олександр Звєрєв (10кл.)

Десятикласники Львівського коледжу спорту - бронзові призери юнацького чемпіонату України з футболу

У с.Дерцен Закарпатської обл. 24-26 червня 2021 р. відбувся фінальний турнір чемпіонату України з футболу серед юнаків віком до 16 років, у якому взяли участь 4 найсильніші команди цієї вікової категорії: київське "Динамо", донецький "Шахтар", Львівський та Дніпропетровський коледжі спорту.
            На початках команди розіграли півфінали. Команда Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" зустрічалася із ровесниками із спорідненого закладу з Дніпра "ДВУФК".
           Перший тайм пройшов з перевагою нашої команди, однак забити хлопцям не вдалося. А у другій половині зустрічі краще виглядали вже дніпряни, які зуміли забити переможний гол.
           У другому матчі кияни розгромили донечан 3:0 і вийшли до фіналу.
        Отож, у поєдинку за ІІІ місце команда "УФК-Карпати" зійшлася з донецьким "Шахтарем".

Юрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Берні (Швейцарія) 28 червня - 4 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів - атлетів віком до 21 року.
         У командній першості серед чоловіків бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киян Владислава Чекана і Максима Анарушева. За сумою п'яти видів українці набрали 4213 балів і 38-ма пунктами поступилися командам Росії та Угорщини, у яких однакова кількість очок.

Юлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільби

У м.Осієку (Хорватія) впродовж 24 червня - 2 липня 2021 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
         У командній стрільбі з пістолета на 25м срібним призером світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Юлії Коростильової, Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук) та полтавчанки Надії Шаманової. У фінальній дуелі українки поступилися команді Чехії 12:16.
        У стрільбі на особисту першість у цій вправі Анастасія посіла 13 місце, а Юлія - двадцять перше.

Данило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

У м.Кременчуці 24-27 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
         У парній гонці на час переможцем чемпіонату серед юнаків віком до 16 років став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Асистував Данилу киянин Матвій Ушаков. Дистанцію 10км хлопці здолали за 12.35,799хв.
         Свою другу перемогу на цьому чемпіонаті Данило виборов у гонці критеріум.
         У груповій гонці на 50км у Данила срібна медаль.

Студентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорів

У м.Луцьку 29-30 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - спортсменів віком до 19 років.
         У бігу на 1500м чемпіонкою України серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 4.31,73хв - її особистий рекорд!
            На вдвічі довшій дистанції у Уляни срібна нагорода.

Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьби

Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який 30 червня - 2 липня 2021 р. відбувся у м.Дортмунді (Німеччина).
      У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала студентка І курсу Олександра Хоменець. Усіх своїх суперниць Олександра поборола достроково: Юлію Новіцку з Польщі та Елену Іонеску з Румунії - на туше, росіянку Анастасію Яндушкіну 10:0 та у фіналі - Розу Ченттамаші з Угорщини - на туше.
     Також впевнено провела турнір другокурсниця Соломія Винник. У категорії до 57кг перед Соломією не встояли Жозефін Поршке з Німеччини 5:0, Алеся Гетьманава з Білорусі 5:2, Анастасія Козлова з Росії 10:0 та Патріція Стжельчик з Польші 10:0.
     У вазі до 65кг перемогу святкувала першокурсниця Манола Скобельська. Манола навпаки проявила характер і у півфіналі, поступаючись по ходу сутички білорусці Аліні Максімавій, поклала останню на лопатки. Також у фіналі вирвала перемогу у Ноемі Сабадош 8:7.

Студент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьби

У м.Дортмунді (Німеччина) 28 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
              У ваговій категорії до 97кг бронзовим призером юніорського чемпіонату серед борців вільного стилю став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У поєдинку за ІІІ місце Данило поборов німця Юсуфа Сеньїгіта 10:0.

Ватерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату Європи

У хорватському містечку Корчула 25-27 червня 2021 р. відбувся кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років у групі А, участь у якому взяла і збірна команда України. Суперниками українців були команди Болгарії, Франції та Хорватії.
         Перемігши збірні Франції 9:8, Болгарії 13:12 та поступившись господарям 4:15, збірна України набрала 6 очків, посіла ІІ місце у групі та відібралась до фінальної частини змагань, яка у вересні пройде на Мальті.

Стрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату України

У м.Вінниці 14-19, а у Львові 21-26 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років. У Львові змагалися пістолетники.
          У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-7 - 50 пострілів) чемпіоном України з результатом 278 очків став студент І курсу Львівського коледжу спорту Роман Плескун. Три пункти переможцю поступився його однокурсник Назар Козій. Назар - срібний призер чемпіонату. Ще один першокурсник Володимир Поліщук посів 6 місце, а одинадцятикласник Тимофій Куріпко - восьме.

Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта

У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
       У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек

Восьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

Відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів, який 28 червня 2021 р. розпочинається у німецькому Дортмунді. Це учениця 11 класу Марія Орлевич, студентки І курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська, другокурсниця Соломія Винник, третьокурсники Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва, Данило Стасюк та випускниця Катерина Зелених.

Вихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія) 24 червня 2021 р. розпочався Кубок світу зі стрільби.
         У перший день змагань бронзовою призеркою Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова. Юлія посіла ІІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.

Стрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату України

У Львові на лукодромі "Динамо" 20-24 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
          У командній стрільбі серед дівчат чемпіоном України стала зб.команда Львівської обл. -1, у складі якої виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі збірна Львівщини -1 перемогла збірну Львівщини - ІІ з рахунком 5:1. У складі другої львівської команди стріляла студентка ІІ курсу Жанна Наумова. Отож, Жанна - срібна призерка чемпіонату.