50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа


Керівник - заступник директора з навчальної роботи, вчитель вищої категорії,  вчитель-методист Кучабська Людмила Миронівна

Адреса: 79044 Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
Телефон:   +380 322 38 27 95 (роб.)   
Факс:  +380 322 38 27 93
е-mail: L.M.Kuchabska@gmail.com

 
     Головні завдання

   До структури училища входить загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю, в якій навчається 382 учні 7-х – 11-х класів. Загальноосвітні державні стандарти забезпечуються відповідно до Типових навчальних планів загальноосвітніх закладів, у старшій школі – до типових навчальних планів для організації профільного навчання (спортивний профіль).
   Навчання проводять 31 вчитель загальноосвітніх предметів, серед яких 4 вчителі-методисти, 2 старших учителі, 14 учителів вищої категорії, 4 вчителі першої категорії, 6 вчителів другої категорії. В цьому році вони успішно пройшли курс “Intel. Навчання заради майбутнього”. З метою формування інформаційно-комунікативної культури вчителів запроваджений інтерактивний проект, орієнтований на створення “режиму найбільшого сприяння” для самоосвіти і професійного самовдосконалення, інформаційно-методичного обслуговування навчально-виховного процесу та управління ним. Атмосфері творчого пошуку педагогів сприяє проведення методичного тижня, конкурсу огляду навчальних кабінетів, творчий звіт методичних об’єднань, яких в училищі працює п’ять.
   Перед навчальною частиною стоїть важливе завдання - формування спортивної еліти:
   -   освіта і виховання здібної спортивної молоді,
- формування свідомих громадян України з державним мисленням, особистостей, що гармонійно поєднують високий інтелектуальний та духовний розвиток, спроможних втілювати в життя ідеали свободи і демократії, перебувати в гармонії з собою і навколишнім середовищем.
Реалізація передбачає цілеспрямовану роботу за такими напрямами:
- відпрацювання моделі до профільної підготовки та профільного навчання в умовах загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю училища;
- широке застосування інформаційно-комп’ютерних  технологій в усіх сферах діяльності навчального закладу;
- осмислення та практичне впровадження особистісно зорієнтованих  та компетентнісних  підходів до навчання учнів;
- практичне використання напрацьованих рекомендованих рекомендацій по застосуванню індивідуальних задатків та стилів навчання вихованців;
- апробація елементів інтегрованого навчання в старшій школі училища;
- подальшого опрацьовування системи тестових завдань з метою підготовки учнів до ЗНО 2015 року;
   - трансформація шкільної бібліотеки в інформаційно-освітній та культурний центр.
   В навчальній частині ведеться систематичний моніторинг навчальних досягнень учнів  на основі коефіцієнта рівня навчальних досягнень (КРНД – число, що дорівнює відношенню суми отриманих учнем балів на максимальний бал до загальної кількості навчальних предметів). За цими показниками складається рейтинг  всіх учнів школи, спортивних відділень та виховних груп.
   Педагогічний колектив вважає, що вихованець училища повинен бути життєво компетентною особистістю, озброєний уміннями одночасного оперування  знаннями з різних галузей. З цією метою впродовж року проводиться шкільний тур предметних олімпіад, тижні загальноосвітніх предметів, екологічна декада, працює Євроклуб. Зацікавленість забезпечується проведенням низки різноманітних конкурсів. А саме:
- найграмотніший учень;
- кращий математик;
- кращий читач шкільної бібліотеки;
- краща інтернет-презентація свого класу;
- кращий учнівський щоденник;
- краще збереження підручників.
   Як результат – позитивні навчальні показники. За підсумками навчального семестру якість знань учнів склала 36%, успішність -99%, КРНД - 0,659.
   Школа має хорошу матеріальну базу: 18 сучасних кабінетів, в т.ч. кабінет інформаційно-комунікативних технологій, обладнаний інтерактивною дошкою та мультимедійними засобами навчання.
   На увагу заслуговують такі традиційні заходи, як свято Першого та Останнього дзвоника, тиждень Героїв та варта пам’яті, підсумковий вечір “Номінація”, День училища, тижні спортових традицій та олімпійського ідеалу.Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види