 |
Головна
Футболісти ЛУФК у фіналі чемпіонату України У неділю 22 червня 2014р. у м.м.Володимирі-Волинську та Києві стартували фінальні турніри чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 14 та 15 років, участь у яких беруть і команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати». детальніше >>>
Павло Коростильов: «Ви платите, я стріляю» Він не любив стріляти, але його мама дуже хотіла. Отож, почала платити йому…
Для Павла Коростильова (на фото), шістнадцятирічного вихованця Львівського училища фізичної культури і члена національної збірної України, старти на ІІ етапі Кубка світу з кульової стрільби у м.Мюнхені були дебютом серед дорослих стрільців. (Де, як відомо, Павло виборов бронзову медаль у стрільбі з пневматичного пістолета – єдину для України). детальніше >>>
Гілязетдіновій, Смбатян та Стельмах дісталась найсильніша група У м.Загребі (Хорватія) відбулося жеребкування фінального турніру чемпіонату Європи-2014 з гандболу серед жінок.
Збірна України потрапила до групи «Д», де її суперницями будуть команди Норвегії, Данії та Румунії. Ігри українок пройдуть у м.Дебрецен (Угорщина). До наступного раунду змагань виходять три кращі команди з групи. детальніше >>>
Маркович і Качараба взнали суперників на Євро.jpg)
В угорському місті Фельчута відбулося жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з футболу серед юніорів – гравців віком до 19 років.
Збірна команда України потрапила до групи В, де її суперниками будуть команди Болгарії, Німеччини та Сербії. В групі А змагатимуться збірні Австрії, Португалії, Ізраїлю та Угорщини.
детальніше >>>
Вихованки ЛУФК внесли свою лепту у виступ збірної України У м.Брауншвейгу (Німеччина) на вихідних 21-22 червня 2014р. відбувся командний чемпіонат Європи з легкої атлетики у суперлізі, участь у якому в числі дванадцяти найсильніших команд континенту взяла і збірна України.
За підсумками змагань українці набрали 272 очки, посіли шосте місце і зберегли прописку у колі кращих команд Європи. детальніше >>>
У олімпійському відборі Гнип поступилась Олексюк У Львові впродовж 19-21 червня пройшли відбіркові змагання зі стрільби з лука до ІІ юнацьких Олімпійських ігор, які у серпні ц.р. відбудуться у Китаї.
Участь у відборі взяли по п’ять найсильніших дівчат і хлопців віком до 17 років, серед них і учні Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип (на фото), Соломія Трапезнікова та Артем Виноградов. детальніше >>>
Куротчин і Довгун – призери національного Кубка з боксу 21 червня 2014р. у м.Кривому Розі завершився Кубок України з боксу, участь у якому у кожній з 10-и вагових категорій взяло вісім кращих вітчизняних бійців.
У найлегшій вазі – до 49кг срібним призером національного Кубка став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Назар Куротчин (на фото). детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|