Олег Ящук в топ-100 бельгійського футболу

Популярний бельгійський журналу Foot Magazine за підсумками 2009р. визначив список 100 найвизначніших постатей, які внесли вагомий внесок у розвиток бельгійського футболу. В числі лауреатів кращі футболісти, тренери, менеджери і керівники клубів. Під номером 80 у цьому списку бельгійської футбольної еліти є і вихованець відділення футболу Львівського училища фізичної культури Олег Ящук. Олег охарактеризований як „жива легенда, футбольний віртуоз та головний стратег середньої лінії” футбольного клубу „Серкль” (м.Брюгге), за який він зараз виступає.

Ірина Маланчук п’ята на Кубку України

Другокурсниця Львівського училища фізичної культури Ірина Маланчук виборола 5 місце у стрибках у висоту на Кубку України з легкої атлетики, який 30-31 січня 2010р. проходив у м.Запоріжжі. Її результат 175см. Студентка ІІІ курсу Соломія Швед з результатом 170см посіла 7 місце.

Володимир Шаран – головний тренер ПФК „Олександрія”

Вихованець відділення футболу ЛУФК, 38 річний Володимир Шаран призначений головним тренером першолігової команди ПФК „Олександрія” з одноіменного міста. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Вихованці ЛУФК серед лауреатів гран прі „Іван Яригін-2010”

У м.Красноярську (Росія) 29-31 січня 2010р. пройшов престижний міжнародний вже ХХІ турнір з вільної боротьби „Гран Прі Іван Яригін”, який започаткував новий сезон для елітних спортсменів. Українці завоювали на ньому 6 медалей.

Андрій Бендер і Андрій Савченко треті у Туреччині

Юнацька збірна команда України з футболу (U-16) посіла ІІІ місце на представницькому турнірі „Кубок Егейського моря”, який з 24 до 30 січня 2010р. проходив у турецькому Ізмірі. У малому фіналі за ІІІ місце українці здолали чехів з рахунком 2:0.
У складі збірної України добре зарекомендували себе десятикласники Львівського училища фізичної культури Андрій Бендер і Андрій Савченко (тренер – Заслужений тренер України Ярослав Дмитрасевич).
Для синьо-жовтих ці змагання були одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2011, який пройде у жовтні цього року. Суперниками нашої команди будуть збірна Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.

Юлія Свистіль набирає в рейтингу

У м.Києві 19-23 січня 2010р. проходив чемпіонат України з фехтування серед кадетської вікової групи. У фехтуванні на шпагах серед дівчат 6 місце посіла десятикласниця ЛУФК Юля Свистіль. Це її перший вагомий успіх на Всеукраїнській першості.
В змаганнях рапіристів одинадцятикласник Андрій Дикий на 8 позиції.

УФКівський фінал у Броварах

У м.Броварах 25-27 січня 2010р. пройшов Кубок України з вільної боротьби. У змаганнях юніорів 2 золоті та 2 срібні нагороди вибороли вихованці відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури.

Юрій Баландюк – володар Кубка України

Вихованець відділення вільної боротьби ЛУФК Юрій Баландюк став переможцем Кубка України з вільної боротьби, який 27 січня 2010р. завершився у Броварах. У ваговій категорії до 60кг Юрій у фінальній сутичці здолав Любомира Симака з Івано-Франківська. До речі, саме у цій категорії виступає ще один вихованець ЛУФК, один з лідерів національної збірної Василь Федоришин, який у ці дні змагається на гран прі „Іван Яригін” у м.Красноярську.
            ІІІ місце у ваговій категорії до 55кг посів минулорічний випускник училища Сергій Недокіс, для якого ці змагання стали дебютом у «дорослій» боротьбі.
            Тепер на українських борців чекають старти на Київському Міжнародному турнірі, присвяченому видатним українським борцям (18-22 лютого).

Результати виступу борців ЛУФК на міжнародному турнірі ”Кубок Л.Дуная”

22-24 січня 2010р. у м.Харкові пройшов традиційний, уже ХХІ молодіжний юнацький турнір з вільної боротьби на Кубок Заслуженого тренера України Л.Дуная. Перше місце на турнірі посів Микола Бурдан (в/к до 58кг). Другим став Артем Папроцький (в/к до 50кг). Треті місця посіли Олег Стуков (до 46кг), Павло Кіпень (до 58кг) та Назар Криницький (до 76кг).

Андрій Садовий опікується проблемами ЛУФК

Андрій Садовий29 січня 2010р. у Львівській міській раді відбулася нарада за участю міського голови Андрія Садового. Серед інших на нараді розглядалося питання вдосконалення роботи Львівського училища фізичної культури, зокрема проведення ремонту І-ІІІ поверхів гуртожитку з метою доведення їх до рівня ІV поверху, де проведений євроремонт і розміщена академія футболу „Карпати”. Досягнута домовленість про проведення ще однієї наради за участю голів окремих депутатських комісій Львівської обласної ради.
У нараді взяв участь директор училища Степан Родак.

Микола Кміть зустрівся з олімпійцями

29 січня 2010р. Голова Львівської облдержадміністрації зустрівся з членами олімпійської збірної команди України від Львівщини, серед яких були і вихованці відділення санного спорту ЛУФК Юрій Гайдук, Тарас Сеньків, Роман Захарків.
Микола Кміть побажав олімпійцям повернутися з медалями і подарував їм для заступництва образ святого Юрія-Побідоносця.
Під час зустрічі були обговорені питання подальшого розвитку санного спорту у регіоні. На зустрічі був присутній і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Борчині ЛУФК домінували на Кубку України

4 золоті, 4 срібні, 6 бронзових нагород завоювали вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури на Кубку України з жіночої боротьби, який 24-27 січня 2010р. пройшов у Броварах.

Дем’янюк третій у Чехії

Вихованець відділення легкої атлетики і вчителя виду спорту ЛУФК Валерія Лебедюка Дмитро Дем’янюк продовжує демонструвати хорошу форму на змаганнях зимового циклу на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Бескидська планка» у м.Трінец, що у Чехії, Дмитро здолав 227см і посів 3 місце. А переміг у змаганнях чинний чемпіон Європи у приміщенні, рекордсмен Росії (240см) Іван Ухов. Його результат – 234см.

На Кубку України Сойко перестріляв Олімпійського чемпіона

Сенсаційно закінчилися змагання за Кубок України з кульової стрільби, які у продовж п’яти днів, з 19 до 23 січня 2010р., тривали у м.Львові. У вправі МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета на 25м) несподівано переміг першокурсник Львівського училища фізичної культури Кирило Сойко. Кирило набрав 5660 очків і на очко випередив ще одного вихованця ЛУФК, вже титулованого Романа Бондарука. Тільки третє місце у цій вправі з сумою 564 очки посів олімпійський чемпіон Пекіна Олександр Петрів.