Футбол : 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”

У суботу, 25-го травня, відбулися перші матчі 1/8 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
   Команда десятого класу відділення футболу зіграла проти “Мункача”.
  U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
  Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-КАРПАТИ 3:1 Мункач
   Голи: Дєдов - 55 хв, Березовський - 62 хв, Гавура - 80 хв.
   Склад: Потерайко, Білінський, Куценко, Бобечко, Давид, Березовський (Єнич), Тлумак, Карпин, Дєдов, Левкович (Гавура), Шопронку.
   Запасні: Корчак, Богдан, Поліщук, Мартинюк.
    Починаючи зі стартових хвилин першого тайму, “зелено-білі” заволоділи ініціативою та більшість часу проводили у позиційних атаках. Та попри тотальний контроль м’яча, львів’яни невпевнено діяли на завершальних стадіях атаки. Небезпечні моменти з’являлися завдяки дальнім ударам Максима Тлумака та перспективним подачам зі стандартів. Натомість “Мункач” у першій половині зустрічі зосередився на контратаках.
    У перерві Іван Павлюх та Володимир Вільчинський змогли знайти потрібні слова у роздягальні, тому на другий тайм карпатівці вийшли із зовсім іншим настроєм. Перший по-справжньому гольовий момент у поєдинку виник в Олександра Дєдова. Хавбек дочекався навісної подачі з протилежного флангу, проте з дуже близької відстані пробив невлучно. Пізніше Антон Левкович виконував простріл з флангу, який прийняла на себе стійка.
   Втім, активність Дєдова все ж дала результат на 55-й хвилині – 1:0. На 62-й хвилині “левам” вдалося подвоїти перевагу. Шопронку віддав на вільного Єгора Березовського, котрий завдав удару в протихід голкіперу – 2:0.
   Після пропущених голів тренер “Мункача” Сергій Ященко провів низку замін, одна з яких ледь не перевернула гру. На 77-й хвилині свіжий Дмитро Герасимчук потужно пробив з далекої дистанції та відіграв один гол. Проте останнє слово було за “зелено-білими”. На останній хвилині основного часу Дєдов змістився з флангу та віддав на вільного Максима Гавуру, який фактично залишився сам на сам з голкіпером. Хавбек елегантно покотив м’яч повз воротаря та встановив остаточний рахунок 3:1.
Таким чином, команда УФК-КАРПАТИ U-16 здобуває перемогу і вже 1 червня вирушає на Закарпаття, де зіграє другий поєдинок 1/8 фіналу ДЮФЛУ проти “Мункача”.

Стикові матчі Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2023/2024 років.
Стадія 1/8 фіналу складається з двоматчевого протистояння.
Вболіваємо!

КОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!