Спортивне свято у коледжі з нагоди дня фізичної культури і спорту!

9 вересня 2023 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та в межах акції Національного олімпійського комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» і Европейського тижня спорту #BeActive, учні та студенти одного з найкращих в Україні закладів спортивного профілю - Львівського фахового коледжу спорту, взяли участь у щорічній традиційній першості з легкоатлетичного кросу під гаслом «Рухайся у ритмі перемоги!».

Учні та студенти коледжу зустрілися з Президентом України онлайн у День фізичної культури і спорту

8 вересня 2023 року, з нагоди Дня фізичної культури і спорту Президент
України Володимир Зеленський поспілкувався зі здобувачами освіти 29
навчальних закладів сфери фізичної культури та спорту із різних регіонів
країни.
Участь у такій зустрічі разом із директором коледжу Андрієм Окопним та
його заступниками, взяли учні та студенти Львівського коледжу спорту. Глава
держави упродовж зустрічі активно спілкувався та відповідав на питання студентів різних закладів фахової передвищої та вищої освіти сфери фізичної культури і спорту.

Випускники коледжу удостоєні державних нагород з нагоди дня фізичної культури і спорту

За досягнення високих спортивних результатів та піднесення міжнародного авторитету України нагороджено випускників відділення кульової стрільби, а саме: Заслуженого майстра спорту Павла Коростильова – орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Юлію Коростильову (МСМК), та  Анастасію Німець (МСМК) нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Випускницю відділення веслування на байдарках і каное, майстра спорту міжнародного класу  Валерію Терету нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Міжнародний день грамотності у Львівському коледжі спорту

8 вересня 2023 р.у коледжі відзначили Міжнародний день грамотності. На уроці української літератури бібліотекар Ірина Мартинова та вчитель української мови і літератури Галина Мацюх провели з учнями 10 Б кл.диспут на тему: "Грамотність - запорука успіху". Обговорювалися етапи інтелектуального розвитку людства, важливість освіти, можливість подати себе у різних сферах життя,використовуючи навики та знання, здобуті у процесі навчання.

Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді

Цими днями на базі Уманської ДЮСШ №1 завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді віком до 23 років. Загалом змагалося 367 учасників у двох вікових групах (юніори та молодь), які представляли збірні команди 19 областей та міста Києва.
  В розподіл 72 комплектів нагород активно втрутилися учні та студенти КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».
 Зокрема, у молодіжній віковій категорії медалями відзначилися студенти третього курсу: Коротаєва Аліса, яка посіла ІІ місце у байдарці-двійці на дистанції 200 метрів; а її одногрупники Антошків Марко та Літинець Максим фінішували третіми у у каное-двійці та байдарці-двійці на дистанції 500 метрів відповідно.

Олександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного поло

1-3 вересня 2023 року в хорватському місті Малі Лошинь відбувся 19-й міжнародний ватерпольний турнір "Dobri Dupin" серед юнаків 2008 р.н та молодших, на якому були представлено 12 команд з Хорватії, Словенії, Боснії, Італії. У турнірі вперше брала участь команда з України - ВК УЖГОРОД. До складу команди з Ужгорода приєднались гравці Львівського фахового коледжу спорту Олександр Ричун та Олександр Максюк.

У боях під Бахмутом загинув випускник коледжу, Владислав Келеман

Вшановуємо пам'ять випускника відділення вільної боротьби 2010 року, Владислава Келемана, вихованця заслужених тренерів України Володимира та Олександра Раковських. Кандидат у майстри спорту, переможець та призер багатьох юнацьких турнірів та Чемпіонатів України.

Іван Завадський став переможцем Кубка України

У с. Бояни (Чернівецька область) завершився Кубок України по боксу. Студент ІІ курсу Іван Завадський став переможцем у ваговій категорії 54 кг.

Свято Першого Дзвоника у Львівському фаховому коледжі спорту

1 вересня у Львівському фаховому коледжі спорту відбулося свято першого дзвоника з директором коледжу Окопним Андрієм Михайловичем.
Свято відвідали почесні гості:
Олег Паска - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації;
Роман Хім’як - начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації;
Юрій Копитко - президент асоціації вільної боротьби України;
Степан Середа - директор обласного центру спортивної медицини та реабілітації.

Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!

Показали найкращий результат та стали Чемпіонами України: Максим Щербацький (учень 10 класу), Владислав Голяк (9 клас), Андрій Головченко (11 клас).

Веслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 р

Успіхи юних футболістів

Юні футболісти демонструють перші успіхи у змагальній діяльності, завоювавши перше місце на Всеукраїнському турнірі "Кубок Легенд Карпат".

Успіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"

Завершився міжнародний турнір з водного поло "Vrutky CUP", який проходив протягом 25-27 серпня 2023 р. у Словаччині.

Валерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у Парижі

Випускниця коледжу Валерія Терета разом з подругою по команді Людмилою Лозан вибороли ліцензію на Олімпійські ігри 2024 у Парижі (Франція) під час чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який проходить у німецькому місті Дуйсбурґ. Дівчата стали восьмими в запливі на каное-двійках на 500 м. Відбір у каное-двійці дає право українкам виступати на дистанції 200 метрів в каное-одиночці на Олімпіаді. Надаємо львів’янка Валерія Терета – вихованка Михайла Поцюрка та Володимира Деця.

«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»

27 серпня 2023 р. на Чемпіонаті Світу з кульової стрільби, який проходить в м. Баку (Азербайджан) випускник коледжу Ігор Кізима здобув золоту медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені 10 м у особистому заліку, а також з товаришами по команді Денисом Баблюком та Данилом Даниленком здобули ще одну золоту медаль золота у командному заліку.