Головна

Уляна Рачинська виступить на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

12-16 липня 2023 р. у м.Еспоо (Фінляндія) відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
 У складі збірної України участь у чемпіонаті візьме цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська.
 Уляна побіжить дистанцію 1500м.

детальніше >>>

Троє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

11 липня 2023 р. у м.Анадьї (Португалія) стартував чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів (спортсмени віком до 18 років).
 У складі юніорської збірної України на чемпіонаті змагатимуться студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв та цьогорічна випускниця 11 класу Кароліна Келюх. За молодіжну збірну виступатиме недавній випускник і старший брат Данила Микита Яковлєв.

Анастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку

Ми вже повідомляли, що учні-велосипедисти Львівського коледжу спорту успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 7-10 липня 2023 р. відбувся у Львові.
 Не відставали від старшокласників і їх молодші товариші, які змагалися у віковій категорії до 14 років.

Велосипедисти коледжу спорту тріумфували на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на треку

Цілковитим тріумфом велосипедистів Львівського коледжу спорту завершився юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку, який з 7 до 10 липня 2023 р. тривав у Львові на велодромі СКА. На їхньому рахунку 9 золотих, 4 срібних, 4 бронзових нагороди.
 Так, в індивідуальній гонці переслідування на 2км серед хлопців віком до 16 років весь нагородний подіум був зайнятий учнями коледжу. Переможцем чемпіонату став учень 10 класу Максим Щербацький, друге місце посів дев'ятикласник Владислав Голяк, третє - одинадцятикласник Андрій Головченко.

Четверо вихованців Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ Європейських ігор

Успішно для українських атлетів завершилися ІІІ Європейські ігри, які з 21 червня до 2 липня 2023 р. тривали у м.Кракові та Малопольському воєводстві. Українці у Польщі вибороли 41 медаль, в тому числі 21 золоту, і в медальному заліку посіли високе ІІІ місце, поступившись лише Італії та Іспанії.

Володимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслування

У італійському альпійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре, де продовжується чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів, 8 липня 2023 р. були розіграні чергові фінали.

Веслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світу

У італійському альпійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре, де у ці дні проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів, 7 липня 2023 р. відбулися перші фінали.
 У байдарці-четвірці на 500м серед молоді жіноча збірна команда України посіла 7 місце. У складі українського екіпажу веслувала недавня випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів. Українки 3,86сек поступилися угорській команді, яка і стала чемпіоном світу.

Дев'ятеро вихованців коледжу спорту візьмуть участь у світовому рейтинговому турнірі з боротьби

13-16 липня 2023 р. у столиці Угорщини м.Будапешті відбудеться світовий рейтинговий турнір з видів спортивної боротьби "Меморіал Імре Поляка та Яноша Варги".
  У складі збірної команди України участь у турнірі візьмуть відразу дев'ятеро вихованців відділення боротьби Львівського коледжу спорту.

Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи

8 липня 2023 р. у столиці Чорногорії м.Подгориці стартує фінальний турнір чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 15 років, участь у якому з-поміж 25 кращих команд старого континенту візьме і збірна команда України.
 У складі української збірної до Чорногорії вирушили і четверо учнів Львівського коледжу спорту. Це Юрій Бобровський, Олександр Ричун, Юрій Городний (10кл.), Гліб Фединяк (9кл.).

Велосипедисти коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

У м.Жовкві, що на Львівщині, 1-2 липня 2023 р. відбувся юнацький командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
 У індивідуальній гонці на час на дистанцію 10км серед юнаків віком до 16 років весь нагородний подіум зайняли учні Львівського коледжу спорту. Переможцем став дев'ятикласник Максим Щербацький, друге і третє місця посіли восьмикласники Владислав Голяк та Андрій Мечніков.
  Зрозуміло. що і в командній першості хлопцям не було рівних.

Алевтина Дубіль - переможниця юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку 1-2 липня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 20 років.
 У стрибках у висоту переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Перемогу Алевтині приніс стрибок на 175см.
 Студент ІІ курсу Ігор Музика виборов срібну медаль у бігу на 400м з бар'єрами. Час Ігора - 55,15сек.

Олексій Сич, Данило Сікан та Ростислав Лях вибороли путівку на олімпіаду-2024 у Париж

На футбольних полях Грузії та Румунії, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з футболу серед молоді віком до 21 року, відбулися ігри 1/4 фіналу.
 Перемігши у одному з матчів команду Франції 3:1, збірна молодіжна команда України вийшла до півфіналу турніру і тим самим вперше в історії здобула право на участь у Олімпійських іграх - 2024.
 У складі української збірної путівку у Париж вибороли вихованці Львівського коледжу спорту Олексій Сич, Данило Сікан та Ростислав Лях.

Четверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслування

5-9 липня 2023 р. у італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре, що в Доломітових Альпах, відбудеться чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 У складі збірної команди України участь у світовій молодіжній першості візьмуть відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. У юніорській віковій категорії змагатимуться студентки ІІ курсу коледжу Софія Поцюрко та Вікторія Дячук, серед молоді - недавні випускники Володимир Савчин та Іванна Андрухів.

Павло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолета

У передостанній день, 1 липня 2023 р., у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Хожуві, були розіграні нагороди командних змагань у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м серед чоловіків.
 Переможцями Ігор стало французьке тріо Клеман Бессаге, Ян Чеснель, Жан Кікампуа, які у фінальній дуелі здолали команду Чехії.

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шості

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вегелес та Валерія Терета посіли 6 місце у перегонах змішаних екіпажей на двомісних каное на дистанцію 200м. Перемогу у цьому виді змагань здобув іспанський екіпаж, на другому місці поляки, треті - німці.
 Окрім цього, Віталій Вергелес у парі з ковельцем Андрієм Рибачком фінішував восьмим у фінальному заїзді чоловічих каное-двійок на 500м, а Валерія Терета, як вже повідомлялося, разом з Людмилою Лузан перемогла у цьому класі човнів серед жінок.