Футбол : 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІ

У суботу, 1-го червня 2024 р, відбулися поєдинки 1/8 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда УФК-КАРПАТИ U-16 вирушила у Мукачево з комфортним запасом після перемоги у Львові з рахунком 3:1. Натомість представники УФК-КАРПАТИ U-17 зіграли першу гру двоматчевого протистояння з Академією “Руху”.
   U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
   Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
АФ Рух 1:2 УФК-КАРПАТИ
  Голи: Малиш - 43 хв, Дмитришин - 55 хв.
  Склад: Домчак, Грабовенський, Черненко, Комарениць, Кокодиняк, Резнік, Пилипчук, Малиш, Смаглій, Грибеник, Дмитришин.
   Запасні: Фандист, Фостяк, Максимчук, Гудзь, Жулінський, Орошкевич.
   Відкладений поєдинок 1/8 фіналу ДЮФЛУ мав принципову вагу для обох колективів. Попри статус гостьової команди, карпатівці швидко взяли ініціативу та створили перший небезпечний момент вже на 6-й хвилині. Максим Смаглій виконав навісну передачу з правого флангу, а Данило Пилипчук класно зіграв на випередження та пробив головою – голкіпер “Руху” впорався з ударом. На 14-й хвилині свою майстерність довелось демонструвати Назару Домчаку. Голкіпер ефектно ногами відбив удар з близької відстані та залишив свої володіння недоторканими.
   Наприкінці першого тайму “зелено-білі” вийшли вперед. Пилипчук виконав вертикальну подачу з флангу, адресатом якої був Денис Малиш. Карпатівець розташувався між захисниками господарів та завдав влучного удару головою – голкіпер “Руху” лише спостерігав, як м’яч падає у сітку воріт.
По перерві карпатівці в ідентичному стилі змогли подвоїти перевагу. Юрій Кокодиняк безперешкодно обробив м’яч та виконав навіс у штрафний майданчик. Цього разу першим на м’ячі опинився Тарас Дмитришин. Півзахисник пробив у ближній верхній кут воріт та побіг святкувати в обіймах партнерів – 0:2.
   До кінця поєдинку рухівці таки змогли скоротити відставання в рахунку, проте вирвати нічию “жовто-чорним” у цьому поєдинку не судилося. Матч-відповідь відбудеться у середу, 5-го червня.
   U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
   Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
Мункач 4:0 УФК-КАРПАТИ
  Склад: Колесник, Давид, Куценко, Бобечко, Білінський, Тлумак, Карпин, Березовський, Гавура, Шопронку, Дєдов.
    Запасні: Потерайко, Єнич, Корчак, Левкович, Богдан, Поліщук, Мартинюк, Карпінський.
“Карпати” їхали в Мукачево з комфортною перевагою, адже перший поєдинок між суперниками завершився перемогою “левів” з рахунком 3:1. Матч розпочався саме з моменту, створеного “зелено-білою” командою. Єгор Березовський помітив забігання у штрафний майданчик від Олександра Шопронку та тонкою передачею вивів форварда ледь не віч-на-віч – голкіпер своєчасно скоротив відстань та відбив перший удар у зустрічі. На 17-й хвилині свій шанс мав Богдан Карпин, проте його удар був занадто слабким.
    На 30-й хвилині Олександр Дєдов зіграв необачно у своєму карному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. Артем Колесник виграв свою дуель та відбив удар з одинадцятиметрової позначки. Проте на 36-й хвилині голкіпер львів’ян невдало зіграв на виході і дозволив опоненту вразити порожні ворота. По перерві господарі подвоїли перевагу та фактично зрівняли рахунок двоматчевого протистояння.
   Але на 63-й хвилині “Мункач” забив втретє. А на останній хвилині поєдинку форвард господарів поховав шанси львів’ян пробитись у наступну стадію змагань, довівши рахунок до 4:0. Таким чином, десятикласники завершують свої виступи у фінальній стадії ДЮФЛУ.

Стикові матчі Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2023/2024 років.
Стадія 1/8 фіналу складається з двоматчевого протистояння.
 05.06.2024 - середа
 U-17 - УФК-КАРПАТИ - АФ Рух
Вболіваємо!

ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту