Учні Львівського коледжу спорту в еліті світової юнацької боротьби

У столиці Італії м.Римі 25-31 липня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років. Як ми вже повідомляли, серед дівчат вагової категорії до 46кг бронзовою медалісткою світового чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У поєдинку за ІІІ місце Єлизавета поборола угорку Корнелію Ласло 4:2.

Марія Алєйнікова та Уляна Рачинська відправились у Колумбію для участі у чемпіонаті світу

1-6 серпня 2022 р. у м.Калі (Колумбія) відбудеться чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів віком до 19 років. Для участі у чемпіонаті світу у Колумбію відправились студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова та Уляна Рачинська.

Юлія Бірюкова - учасниця історичного жіночого "Тур де Франс" з велоперегонів на шосе

У ці дні, 24-31 липня 2022 р., дорогами Франції проходить перша в історії жіноча професійна велогонка "Тур де Франс". Жіночий грандтур складається з 8-и етапів загальною протяжністю 1084км. Призовий фонд велогонки складає 250 тис. євро, переможниця отримає 50 тис. євро.

Єлизавета Кулаківська - бронзова призерка світового чемпіонату з боротьби

На чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років, який у ці дні проходить у столиці Італії м.Римі, розіграні нагороди серед дівчат.
 У ваговій категорії до 46кг бронзовою призеркою світового чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У поєдинку за ІІІ місце Єлизавета з рахунком 4:2 поборола угорку Корнелію Ласло.

Станіслав Корчемлюк - переможець Європейського олімпійського фестивалю з боротьби дзюдо

У м.Банська Бистриця (Словаччина), де у ці дні проходить XVI літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль, 28 липня 2022 р. відбулися поєдинки з боротьби дзюдо у ваговій категорії до 81кг. Блискучу перемогу у цьому виді змагальної програми отримав минулорічний випускник Львівського коледжу спорту Станіслав Корчемлюк.

Владислав Лавський та Ілона Заскалько - переможці Кубка України з легкої атлетики

У м.Львові 22-23 липня 2022 р відбувся Кубок України з легкої атлетики - перші офіційні змагання з цього виду спорту з початку війни.
 У стрибках у висоту переможцем національного Кубка серед чоловіків з особистим рекордом 220см став вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Цьогорічний випускник коледжу Назар Боруцький стрибнув на 205см і посів 6 місце.

Юрій Ідзінський - бронзовий призер престижного міжнародного турніру у Польщі

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський виборов бронзову медаль на престижному міжнародному турнірі "Меморіал Вацлава Зьолковського" з вільної боротьби, який 19-24 липня 2022 р. відбувся у столиці Польщі м.Варшаві.
Юрій посів ІІІ місце у ваговій категорії до 125кг.

Одинадцятикласник Львівського коледжу спорту Єгор Горох виступить на чемпіонаті світу

У складі збірної команди України на чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків віком до 17 років, який 25-31 липня 2022 р. відбудеться у Римі, сталися зміни. Замість львів'янина Павла Васьковського у ваговій категорії до 80кг виступить учень 11 класу Львівського коледжу спорту Єгор Горох. У вазі до 45кг анонсований раніше Роман Кулаківський до Риму не їде.

Вихованки Львівського коледжу спорту - лауретки міжнародного турніру "Poland Open" з боротьби

У столиці Польщі м.Варшаві 20-23 липня 2022 р. відбувся престижний міжнародний турнір "Poland Open" з жіночої боротьби.
У ваговій категорії до 59кг переможницею турніру стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Винник. В процесі турніру Соломія поборола фінку Єнну Хемяє 10:0, Діану Каюмову з Казахстану 10:0, норвежку Грейс Бюллен 9:2 та поступилась польці Йовіті Вжесєнь 3:6. Однак за більшою кількістю перемог (поєдинки проводились за коловою системою) посіла І місце.

Четверо вихованців Львівського коледжу спорту стартують на юнацькому чемпіонаті світу з боротьби

25-31 липня 2022 р. у столиці Італії м. Римі відбудеться чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед спортсменів віком до 17 років.
 У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 11 класу Надія Соколовська та десятикласниця Єлизавета Кулаківська, серед хлопців - цьогорічний випускник Володимир Корнілов та учень 10 класу Роман Кулаківський.

Анна Хіміч та Станіслав Корчемлюк візьмуть участь у Європейському олімпійському фестивалі

24 липня 2022 р. у м.Банська Бистриця, що у Словаччині, розпочинається XVI літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль - комплексні континентальні змагання для атлетів віком від 14 до 18 років. Європейські юнацькі Олімпійські ігри - так ще неофіційно називають ці старти, які проводяться раз на два роки влітку і зимою.

Вихованці Львівського коледжу спорту в еліті європейського молодіжного велоспорту

У своєму третьому виступі на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед юніорів, який з 14 до 19 липня 2022 р. проходив у м.Анадьї (Португалія), учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв посів 4 місце у парній гонці - т.зв. медісоні. Данилу та його напарнику харків'янину Валентину Кабашному не вистарчило лише двох залікованих пунктів, щоб піднятися на третю сходинку нагородного подіуму. Як ми вже повідомляли, це вдалося зробити Данилу у омніумі - велотрековому багатоборстві, де він став бронзовим призером. У скретчі - різновиді групової гонки Данило також фінішував четвертим.

Владислав Хариш - бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби

У м.Загребі (Хорватія) 19 липня 2022 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед дівчат та хлопців віком до 15 років.
 В передостанній день змагань відбулися фінали серед борців вільного стилю.

Христина Демчук - переможниця, Дарина Зайшла та Валерія Станчева - срібні призерки чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років, який у ці дні проходить у м.Загребі (Хорватія), 18 липня 2022 р. відбулися фінали серед дівчат.
 У ваговій категорії до 66 кг переможницею європейського чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Христина Демчук. У поєдинку за "золото" Христина здолала угорку Александру Коллар 3:0. А перед тим перед українкою не встояли Вікторія Ірклє з Латвії, словачка Міхаеля Себоекова та Анна Годелашвілі з Грузії.

Данило Яковлєв - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

Учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед юніорів, який у ці дні триває у португальському м.Анадья.