ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Сергій Нагорний – чотириразовий переможець юніорського Кубка України з веслування на каное

        
       У м.Дніпропетровську 3-7 травня 2016р. у програмі національного Кубка з веслування на байдарках і каное, присвяченого пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, свій Кубок розіграли і кращі юніори України.


детальніше >>>


Перший етап відбору до олімпійської команди за Міщуком і Янчуком

       У м.Дніпропетровську змаганнями за Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 3-7 травня українські веслувальники на байдарках і каное відкрили змагальний сезон 2016р.
Особливістю дніпропетровських стартів було те, що тренерською радою національної збірної вони визначені як один з етапів відбору до олімпійської команди.



детальніше >>>


Валерія Пермикіна – бронзова призерка фіналу Кубка світу з сучасного п'ятиборства

        У м.Сарасота (США) 5-8 травня 2016р. відбувся фінал Кубка світу з сучасного п'ятиборства, до участі у якому за результатами чотирьох попередніх етапів запрошувались найсильніші пентатлоністи світу. В їх числі і четверо українських атлетів – це кияни Павло Тимощенко і Денис Павлюк та вихованці Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р.) і Валерія Пермикіна (вип. 2013р.).

детальніше >>>


Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини за результатами квітня 2016р.

         Вихованка Львівського училища фізичної культури Тетяна Кіт (вип. 2015р.) визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами квітня 2016р.
Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Таня (на фото) вшанована за перемогу на чемпіонаті Європи з боротьби серед молоді віком до 23 років у болгарському місті Русе.

детальніше >>>


Гнип і Трапезнікова – бронзові призерки молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука

Соломія Гнип              У м.Хевіз (Угорщина) 2-7 травня 2016р. відбувся І етап молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.
У командному турнірі юніорок бронзові медалі виборола збірна команда України, у складі якої виступали студентки І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип (на фото) та Соломія Трапезнікова.
 В ¼ фіналу українки перемогли Німеччину 6:0, в півфіналі з таким же ж рахунком поступились Росії, а в поєдинку за ІІІ місце подолали Польщу – також 6:0.

детальніше >>>


На Кубку світу у Зулі Колесник «пристрілявся» до другого і третього місць

Юрій Колесник              585 спортсменів з 48 країн взяли участь у юніорському Кубку світу з кульової стрільби, 1-5 травня 2016р. відбувся у німецькому м.Зуль.
Саме у Зулі наступного року пройде І чемпіонат світу серед юніорів з цього виду спорту.
Отож, для молодої стрілецької еліти цьогорічні змагання – своєрідна пристрілка до майбутнього історичного чемпіонату.
 

детальніше >>>


Василь Шуптар, Юлія Хавалджи: спроба №2

   6-8 травня 2016р. у м.Стамбулі (Туреччина) відбудеться ІІ світовий олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби, на якому будуть розіграні останні ліцензії на участь в Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро.


детальніше >>>


Футболісти ЛУФК отримали чергові перемоги

        У вівторок 3 травня 2016р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури зіграли ігри 13 туру чемпіонату України серед юнаків.
11 і 9 класи на стадіоні аграрного університету у Дублянах приймали івано-франківську «Ніку».


детальніше >>>


Гаравський і Свистіль взяли участь у молодіжному чемпіонаті Європи

       
     У м.Пловдиві (Болгарія) 1-4 травня 2016р. відбувся чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років, участь у якому у складі збірної команди України взяли вихованці Львівського училища фізичної культури
Максим Гаравський (І курс) та Юлія Свистіль (вип. 2014р.).


детальніше >>>


Попович і Трапезнікова на юніорському Кубку Європи четверті у міксті

        У угорському місті Хевіз 2 травня 2016р. стартував І етап молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.
У турнірі змішаних команд (т.зв. мікст) у категорії юніорів 4 місце посіли студенти Львівського училища фізичної культури Максим Попович (ІІІ курс) та Соломія Трапезнікова (І курс).
 

детальніше >>>


6 травня - ювілейний День Львівського училища фізичної культури

        У День святого Юрія-Переможця Львівське училище фізичної культури за усталеною традицією  відзначає День училища. Своїм покровителем святого Юрія-Переможця училище вибрало невипадково, адже він є заступником відважних воїнів та лицарів, надихає на чесну боротьбу, дає життєві сили у важкі хвилини, дарує перемоги. Наше училище  плекає українських чемпіонів, тож опікунство святого Юрія додає впевненості, рішучості, віри у свої сили, жаги до перемоги спортсменам-переможцям.

детальніше >>>


Репетицію європейської кваліфікації ватерполісти провели у Словаччині

          Готуючись до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи з водного поло серед гравців віком до 19 років (Мальта, 5-8 травня 2016р.), збірна юніорська команда України взяла участь у міжнародному турнірі у м.Новаки (Словаччина). Суперниками українців на турнірі, який проходив з 29 квітня до 1 травня, були команди Німеччини, Франції та Словаччини.

детальніше >>>


Гольова феєрія футболістів ЛУФК у Тернополі

         
     Справжньою гольовою феєрією завершився вояж футболістів Львівського училища фізичної культури до Тернополя, де 27-28 квітня 2016р. вони проводили пропущені матчі 11 і 12 турів чемпіонату України, серед дитячо-юнацьких колективів з місцевою ДЮСШ. На чотири команди хлопці забили аж 23 голи.



детальніше >>>


На тестових змаганнях у Ріо-де-Жанейро Коростильов встановив рекорд України

        Кращі стрільці планети на етапі Кубка світу у Ріо-де-Жанейро 13-25 квітня 2016р. не тільки виявляли найсильніших, а й тестували олімпійські об’єкти.
    У тестуванні у складі національної збірної України взяли участь вихованці Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (І курс), Олег Царьков (вип. 2008р.) та Роман Бондарук (вип. 1992р.)

детальніше >>>


Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З 12 липня розпочинається прийом заяв вступників на І курс училища
Творчий конкурс для вступників на І курс відбудеться 2 серпня о 12.00 год.


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види