50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт


На етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шоста

     Збірна команда України посіла 6 місце у командній естафеті на VI етапі Кубка світу з санного спорту, який 9-10 січня 2021р. відбувся у латвійській Сігулді. У складі команди виступали вихованка Львівського коледжу спорту Олена Стецків (на фото), кременчанин Андрій Мандзій та львів'яни Ігор Стахів і Андрій Лисецький. 
На молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильніших

     У м.Сігулді, що у Латвії, у програмі чемпіонату Європи з санного спорту звання найсильніших розіграли і санкарі віком до 23 років. 

На чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращих

У м.Сігулді (Латвія) 9-10 січня 2021р. відбувся чемпіонат Європи з санного спорту.
     


Олена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спорту

      20 місце у з'їздах на одномісних санях посіла вихованка Львівського коледжу спорту Олена Стецків (на фото) на ІV етапі Кубка світу з санного спорту, який 19-20 грудня 2020р. відбувся у м.Вінтерберзі, що у Німеччині.  Олена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту

     У м.Оберхофі (Німеччина) 12-13 2020р. грудня відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту. Олена Смага у топ-6 Кубка світу у Альтенберзі

      У м.Альтенберзі (Німеччина) 5-6 грудня 2020р. відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту. Мох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спорту

   На санно-бобслейній трасі у м.Сігулді (Латвія) 12-14  листопада 2020р. відбувся Кубок України з санного спорту. Данило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту

     У м.Сігулді (Латвія) 9-11 листопада 2020р. у програмі національного чемпіонату були розіграні звання молодіжних чемпіонів України. Змагалися спортсмени віком до 23 років. 
Олена Смага у квітковій церемонії Кубка світу з санного спорту

   У м.Інсбруку (Австрія) 28-29 листопада 2020р. стартував міжнародний змагальний сезон у санному спорті. Тут відбувся І етап Кубка світу сезону 2020/2021 р.р. 
Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спорту

    У м.Сігулді , що у Латвії, на місцевій санно-бобслейній трасі 9-11 листопада 2020р. відбувся чемпіонат України з санного спорту. 
В коледжі запрацювала стартова естакада для санного спорту

     У Львівському коледжі спорту після тривалої перерви запрацювала єдина в Україні стартова естакада зі штучним наморожуванням льоду для санного спорту.  

Дарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах

     У м.Кременці 30 вересня - 3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій. Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликах

        У м.Кременці 30 вересня-3 жовтня на єдиній в нашій країні санній трасі відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків і дівчат.
     В категорії юнаків віком до 18 років чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський

Вадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокі

       У м.Кременці на місцевій санній трасі 30 вересня-3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
    Серед хлопців віком до16 років дворазовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Вадим Микиєвич.

Маріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 років

         У м.Кременці на місцевій санній трасі 30 вересня-3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед юнацьких вікових категорій.
     Серед дівчат віком до 14 років чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Маріанна Бондаревська.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html