У фехтувальному Будапешті у боротьбу вступили юніори

Юлія Свистіль3 березня 2013р. у Будапешті на чемпіонаті Європи з фехтування у боротьбу вступили юніори.
У складі збірної України чемпіонське звання виборюватимуть відразу чотири вихованки Львівського училища фізичної культури.
У шпазі українок до перемог поведе учасниця Лондонської олімпіади, студентка ІІІ курсу Ксенія Пантєлєєва. Ксені асистуватиме другокурсниця Юлія Свистіль. У рапірній збірній – минулорічні випускниці училища Олена Шипілова та Анастасія Ленчук.

Асадулаєв у команді сьомий

Михайло Асадулаєв1-2 березня 2013р. на чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді у Будапешті проводились командні турніри у всіх видах зброї серед кадетів.
У змаганнях рапіристів збірна команда України, яку вів у бій одинадцятикласник Львівського училища фізичної культури Михайло Асадулаєв, посіла 7 місце. В поєдинку за 7 місце хлопці перемогли збірну Данії 45:21.
Дівчата-рапіристки, серед яких була і Марта Педосенко (10 кл. ЛУФК), всі свої поєдинки програли (Франції 25:45, Швеції 40:41, Чехії 33:45) і в підсумку фінішували дванадцятими.

Кардаш і Большаков – кращі «блочники» Європи

Кардаш ІгорУ м. Жешуві (Польща) 2 березня 2013 р. закінчився чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У стрільбі з блочного лука серед юніорів чемпіоном Європи стала збірна команда України у складі киянина Михайла Божка та вихованців Львівського училища фізичної культури Ігора Кардаша (ІІ к.) і Владислава Большакова (11 кл.).
У фінальному поєдинку хлопці проявили характер і в додатковій серії «перестріляли» росіян 29:28 (основний рахунок 227:227). «Бронза» дісталася представникам Греції.

Катерина Палеха – зимова чемпіонка Європи

Катерина ПалехаЗбірна жіноча команда України перемогла на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні, який з 26 лютого до 2 березня проходив у польському Жешуві.
У фінальному поєдинку українки лище за додатковими показниками виявилися сильнішими за італійок 226:226 (30:30).
    Збірну України до перемоги вела вихованка Львівського училища фізичної культури, учасниця двох Олімпіад, заслужений майстер спорту Катерина Палеха ( вип. 1999р.).

Верчук і Лось прогресують у натурбані

Андрій ВерчукУ м. Ватра Дорней (Румунія) 26-28 лютого 2013р. пройшов останній, шостий етап Кубка світу з санних перегонів на натуральних трасах – натурбану.
У заїздах на санях-одиночках львів’янин Мар’ян Гузнер фінішував дев’ятнадцятим – 1.16,54 хв. Відразу за ним розташувався вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Верчук - 1.16,81. Одинадцятикласник училища, ще юніор за віком Роман Лось – двадцять третій.
Приємно, що відставання від лідерів світового натурбану хлопці значно скоротили. У переможця італійця Патріка Пігнетера – 1.12.45.

Кравчук і Луцик – чемпіони України серед школярів

Вадим КравчукУ м.Києві 26-28 лютого 2013р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед школярів (спортсмени 1996р.н. і мол.).
У стрибках у висоту переможцем учнівського чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук. Вадим подолав висоту 200см і на 10см випередив срібного призера, іншого львів’янина Сергія Слісенка. У змаганнях дівчат десятикласниця училища Анна Пилявець «настрибала» бронзову медаль. Результат Ані – 165см.
Кращою стипль-чежисткою України стала однокласниця Пилявець Надія Луцик. 1500м з перешкодами Надя пробігла за 5.13,28хв. Дев’ятикласниця Оксана Більчак посіла ІІІ місце у бізі на 800м – 2.21,41хв.

Тріумф Онопка і Дєньгіної у Оденсе

Владлен Онопко1 березня 2013р. на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї першість у вправі ГП-11 (20 пострілів – повільний рух мішені, 20 - швидкий) виборювали стрільці по рухомій мішені.
Змагання юніорів у цій вправі закінчилися тотальною перемогою і тріумфом українських снайперів. У особистій першості чемпіоном Європи став кримчанин Владислав Щепоткін. У фіналі Щепоткін перестріляв фінна Хіккі Ландекорпі. Бронзова нагорода у студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Владлена Онопка. У поєдинку за ІІІ місце Владлен виявився сильнішим за іншого українця Олександра Мошненка з м.Луганська.

Бондарук і Галкін біля європейського п’єдесталу

Анастасія БондарукВ м.Оденсе (Данія) продовжується чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
1 березня у Оденсе змагались гвинтівочники. Збірна команда України у складі черкащанина Сергія Куліша, Дмитра Мельника з Харкова та вихованця Львівського училища фізичної культури Олександра Галкіна (вип. 2009р.) у командній першості посіла 5 місце. Перемогу здобули італійці.
У особистих змаганнях усі українці поза межами фіналу: Мельник – вісімнадцятий, Куліш - двадцять другий, Галкін – тридцять третій.

У командному турнірі лучників Іваницький четвертий, Палеха – у фіналі чемпіонату Європи

Георгій Іваницький1 березня 2013р. у м.Жешуві (Польща) на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні проходили командні змагання.
Чоловіча збірна команда України, у складі якої виступав минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький, посіла у турнірі 4 місце. У 1/2 фіналу українці поступились нідерландцям 229:233, а у поєдинку за «бронзу» - ще й італійцям 232:234. У фіналі 2 березня зустрінуться Нідерланди і Росія.
У змаганнях жінок українки Лідія Січенікова (м.Чернівці), Вікторія Коваль (м.Харків) та Катерина Палеха (Львів, вип. ЛУФК 1999р.) послідовно перемогли румунок 230:216 та полячок 236:225 і тепер у фіналі у «золотому» поєдинку зустрінуться з італійками.

«Спартак» «Галичанці» вже не суперник

Леся Смолінг28 лютого – 2 березня 2013р. у Суперлізі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд відбулися матчі чергового туру.
Львівська «Галичанка», основу якої складають вихованки Львівського училища фізичної культури, на виїзді зустрічалася із знаменитим колись київським «Спартаком».
Обидва матчі закінчилися перемогою «Галичанки» 30:22 і 34:25. «Спартака» вистачило тільки на перший тайм у першій грі, де вони вели 16:14.
У «Галичанці» тон традиційно задавали її лідери Тамара Смбатян – 15 голів у двох зустрічах, Ірина Стельмах – 12, Леся Смолінг – 9.

Большаков і Кардаш у фіналі чемпіонату Європи

Большаков ВладиславУ м. Жешуві (Польща) продовжується чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
1 березня лучники змагались командами.
У стрільбі з блочного лука збірна юніорська команда України у складі киянина Михайла Божка, студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ігора Кардаша та учня 11 класу училища Владислава Большакова по черзі перемогла збірні Польщі 232:222, Словенії 231:225 і вийшла у фінал чемпіонату Європи.
Суперниками українців у фіналі, який відбудеться 2 березня, будуть російські атлети.

Мартинюка віддали в оренду

Ярослав Мартинюк
      Вихованець Львівського училища фізичної культури Ярослав Мартинюк (вип. 2006р.), який усю свою футбольну кар’єру провів у львівських «Карпатах», виявився не потрібним головному тренеру Костову і наступні півроку на правах оренди проведе у складі київського «Арсеналу». Після закінчення терміну оренди кияни мають першочергове право на трансфер Ярослава.

Лучники припинили боротьбу за європейське чемпіонство

Георгій ІваницькийУ м.Жешуві (Польща) продовжується чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
В останній день зими лучники виявляли переможців у особистих змаганнях. На жаль, українці боротьбу за чемпіонство припинили. Для вихованців ЛУФК, а їх у складі збірної виступало четверо, каменем спотикання стала 1/8 фіналу. У змаганнях чоловіків з олімпійського лука Георгій Іваницький (вип. 2012р.) поступився Александру Ляхушеву з Білорусії 2:6. У підсумку у Георгія 9 місце. Харків’яни Віктор Рубан і Олександр Сердюк вибули на стадії 1/16 – у них 17 позиція.
Також дев’ятою закінчила змагання Катерина Палеха (вип. 1999р.). У 1/8 Катерина програла дуель росіянці Анні Бомбоєвій 3:7.

В Україні відродили Міністерство молоді і спорту

Відповідно до указу Президента України «Про деякі заходи по оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 28 лютого 2013р. Міністерство освіти і науки, молоді і спорту реорганізоване у два: Міністерство освіти і науки та Міністерство молоді і спорту.
       Міністром молоді і спорту України призначений Равіль Сафіуллін.

Михайло Карпушин: «Мрія кожного спортсмена – Олімпійські ігри»

Михайло КарпушинУ Львівському училищі фізичної культури навчається талановитий гірськолижник Михайло Карпушин. Хлопець, якому лише 14 років, – чемпіон України зі слалому та слалому-гіганту, володар Кубка України 2012 року, кандидат у майстри спорту, резерв збірної команди України. І це закономірно, адже тренує Михайла тато Олексій Карпушин - майстер спорту, багаторазовий чемпіон етапів Кубку СРСР.
  - Михайло, мама у тебе гімнастка, тато – лижник... Так виглядає, що доля спортсмена не могла тебе оминути.....