Андрій Квятковський – срібний призер Гран Прі Алієва

У м.Каспійську, що у Дагестані (Російська Федерація), 24-25 травня 2014р. відбувся традиційний, 45-ий за ліком, міжнародний турнір «Гран Прі Алі Алієва» з вільної боротьби.
     У ваговій категорії до 70 кг срібним призером турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р., на фото). У вирішальній сутичці Андрій поступився місцевому атлету Джалалужину Курбаналієву 2:6.

Футболісти ЛУФК у фіналі чемпіонату України

24 травня 2014р. відбувся 16 тур групового етапу чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд у вищій лізі.
Приємно, що на завершення цієї стадії змагань футболісти Львівського училища фізичної культури уже третю суботу підряд не знають гіркоти поразок.
     Ось і на цей раз всі чотири команди «УФК-Карпати» здобули перемоги.

Гандболістки ЛУФК – віце-чемпіонки України у складі львівської «Галичанки»

24 травня 2014р. у м.Ужгороді завершився фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги. У заключному матчі, який вирішував долю чемпіонства, зійшлися місцеві «Карпати» та львівська «Галичанка».

Гнип і Трапезнікова – бронзові призерки чемпіонату Європи

Учениці 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова (на фото) та чернівчанка Вікторія Олексюк вибороли бронзові медалі чемпіонату Європи зі стрільби з лука серед кадетів (спортсмени віком до 17 років), який у ці дні триває у Словенії.

Пермикіна до фіналу не кваліфікувалась

У м.Джонкові (Польща) 20 травня 2014р. стартував чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів.
Після перших двох днів, впродовж яких виявляли сильніших у естафетах, розпочалися індивідуальні змагання серед дівчат. 22 травня були проведені два кваліфікаційні старти за попадання у фінал.

Гнип у Європі шоста

У м.Любляні (Словенія) 20 травня 2014р. розпочався чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
     У змаганнях з олімпійського лука серед дівчат-кадеток (спортсменки віком до 17 років) учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип (на фото) посіла 6 місце.

Ігор Зінкевич: «Команда зіграла дуже нерівно»

Ватерполісти львівського «Динамо» успішно виступили на з’їзному четвертому турі в Одесі. Команда Ігора Зінкевича набрала 12 очок з 12-ти можливих. Обігравши головного суперника у боротьбі за чемпіонство маріупольський «Іллічівець», львів’яни до максимуму загострили чемпіонську інтригу у чемпіонаті. Про виступ львівської команди в Одесі «Вголосу» розповів головний тренер «Динамо», вчитель водного поло Львівського училища фізичної культури Ігор Зінкевич.

На юніорському чемпіонаті Галик серед фаворитів

У м.Львові у програмі національного Кубка відбувся юніорський чемпіонат України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань.
Приємно, що серед фаворитів першості опинилася і десятикласниця Львівського училища фізичної культури Діана Галик (на фото).

Гладиш і Клімченко перемагали симетрично

У м.Львові 15-19 травня 2014р. відбувся Кубок України з велоперегонів на треку в олімпійських видах програми.
      Дворазовим володарем національного Кубка став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (на фото). Роман переміг у омніумі (велосипедне багатоборство) та командній гонці на 4км.

Юні футболісти ЛУФК перемогли на турнірі у Тернополі

Наприкінці квітня у Тернополі відбувся традиційний всеукраїнський турнір з футболу пам’яті тренера Віктора Полянського серед хлопців віком до 13 років, участь у якому взяла команда 7 класу Львівського училища фізичної культури (тренер Роман Гнатів).
Впродовж турніру наші юні футболісти отримали 5 перемог, 1 матч заграли унічию і за підсумками всіх ігор посіли І місце.

У олімпійській кваліфікації Гераймович двадцять дев’ятий

29 місце на Європейських кваліфікаційних змаганнях з триатлону до ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Сергій Гераймович (на фото). У олімпійському відборі Сергій був чотирнадцятим. На жаль, цього виявилося замало для того, щоб кваліфікуватись у Нанкін – туди відібралась перша одинадцятка атлетів, по одному від країни.

Ірина Племянник побореться за олімпійську путівку

Під час юнацького чемпіонату України з легкої атлетики, який на минулих вихідних пройшов у Києві, учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Племянник (на фото) не тільки стала чемпіонкою у бізі на 2000м з перешкодами, а й виконала кваліфікаційний норматив, який дозволить їй взяти участь у Європейському відборі на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх.

Олександра Сенюта – володарка Кубка Європи

Рапіристки школи вищої спортивної майстерності м.Києва стали переможницями Кубка Європи серед фехтувальних клубних команд. У вирішальних поєдинках українки здобули верх над господарками турніру – командою спортклубу «Стяуа» з м.Бухареста (Румунія) та у фіналі над французьким колективом «Бург ля Рен».

Олександр Олійник демонструє бомбардирські якості

17 травня 2014р. у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України відбулися ігри 15 туру групового етапу змагань.
      Команди 10 і 8 класів Львівського училища фізичної культури на своєму полі приймали луцьку «Волинь». Першими у гру вступили десятикласники. Голи двох ВолодимирівВойтовича (два) та Ніколаєва принесли перемогу нашим хлопцям 3:0.

Шемякіна і Почкалова примірялися до Ріо

У столиці майбутньої олімпіади – бразильському Ріо-де-Жанейро 16-17 травня 2014р. відбувся міжнародний турнір із серії Гран Прі FIE з фехтування на шпагах серед жінок.
      Переможницею турніру стала француженка Лорен Рембі, яка у фіналі «побила» угорку Емеше Сас