Головна

Вихованка Львівського коледжу спорту Діана Дмитришин - найкраща бомбардирка польської суперліги

Завершилася перша половина чемпіонату Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги, участь у якому бере львівська "Галичанка". Команди заграли по 10 ігор і пішли на різдв'яно-новорічну перерву.
 В 10 зустрічах "Галичанка" здобула 6 перемог, набрала 18 очків і наразі ділить 4-5 місця з ГК "Piotrcovia" з м.Пйотркув Трибунальський.

детальніше >>>

Будні Львівського коледжу спорту

Підведення підсумків роботи за навчальний семестр і за 2022 рік на відділенні водного поло сьогодні проводилось в дещо незвичних умовах: без світла і в укритті. Не забуваймо - в Україні іде війна!

На новорічну перерву "Галичанка" у чемпіонаті Польщі йде п'ятою

21 і 23 грудня 2022 р. львівська "Галичанка" провела дві зустрічі у чемпіонаті Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги.
 Першим суперником львів'янок був володар Кубка Польщі ГК "Gminy" з м.Кобєжице.
З початків гра для "Галичанки" не склалася, було багато втрат м'яча і перший тайм дівчата поступилися 13:18. У другому нічого суттєвого не змінилося - отож, львів'янки поступилися 24:32.

Вихованки спортколеджу Юлія Ткач та Оксана Лівач - найкращі спортсменки Львівщини у грудні 2022 року

Відділення Національного комітету України у Львівській області назвало найкращих спортсменок Львівщини за результатами спортивного грудня.
 Цього почесного титулу удостоєні відразу дві вихованки Львівського коледжу спорту. Це борчині Юлія Ткач та Оксана Лівач.
 10-11 грудня 2022 р.Юлія і Оксана у складі національної збірної команди України здобули  блискучу перемогу на Кубку світу з жіночої боротьби у США, здолавши усі найсильніші збірні команди земної кулі: Японію, Китай, США, Монголію і збірну світу.

Футбольні команди Львівського коледжу спорту продовжують боротьбу за Кубок ДЮФЛУ

Фінішував груповий етап всеукраїнських змагань за Кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів.
 На цьому етапі команди грали за коловою системою і регіональним принципом у чотирьох вікових категоріях: до 14, 15, 16 і 19 років.
 За результатами ігор групового етапу три команди Львівського коледжу спорту посіли перші місця і продовжують боротьбу за Кубок ДЮФЛУ.
 Команда 8 класу провела 9 ігор, отримала 9 перемог з різницею забитих і пропущених м'ячів 29:2, набрала 27 очків і не мала собі рівних у віковій категорії до 14 років.

Олександра Хоменець та Павло Коростильов - найкращі спортсмени Львівщини у 2022 році

Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначило найкращих спортсменів Львівщини за підсумками 2022 року.
 Найкращою спортсменкою стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. 2022 рік був надзвичайно успішним для талановитої молодої атлетки, адже Олександрі всього 19 років. У році, що минає, Олександра стала срібною призеркою чемпіонатів світу та Європи, бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу, чемпіонкою Європи серед юніорок.

Студенти-санкарі коледжу спорту Марціновський, Микиєвич та Бабура на юніорському Кубку світу шості

Збірна команда України посіла 6 місце у командній гонці на ІV етапі Кубка світу з санного спорту серед юніорів, який 16-17 грудня 2022 р. відбувся у м.Альтенберзі (Німеччина). У складі команди виступали студенти І курсу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський, Вадим Микиєвич, Богдан Бабура та кременчанка Юліанна Туницька.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту - переможці молодіжного чемпіонату України з боксу

Відразу четверо учнів і студентів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з боксу серед молоді, який 13-18 грудня 2022 р. відбувся у Львові.
 У ваговій категорії до 57кг переможцем чемпіонату став студент І курсу Іван Завадський. У фіналі Іван здолав представника Донеччини Рената Чубревічева.
 Одинадцятикласник Олег ВІтик переміг у вазі до 75кг. І тут суперником львів'янина у вирішальному поєдинку був представник Донецького краю Максим Наумов.

У чемпіонаті Польщі "Галичанка" знову перемагає

17 грудня 2022 р. львівська "Галичанка" заграла черговий матч у чемпіонаті Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги. Суперницями львів'янок у домашньому матчі, який проходив у містечку Марки, що під Варшавою, були гандболістки клубу "Млини Стоїслав" з м.Кошаліна. Захоплюючий і інтригуючий поєдинок завершився перемогою "Галичанки" 30:29, причому переможний м'яч Мар'яна Маркевич закинула на останніх секундах матчу.

Марціновський, Микиєвич та Бабура - п'яті лауреати юніорського чемпіонату Європи з санного спорту

Збірна України посіла 5 місце у командній гонці на чемпіонаті Європи з санного спорту серед юніорів, який 16-17 грудня 2022 р. відбувся у м.Альтенберзі (Німеччина). У складі команди п'ятими лауреатами європейської першості стали студенти І курсу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський, Вадим Микиєвич та Богдан Бабура. Асистувала львів'янам кременчанка Юліанна Туницька.

Гандболістки Львівського коледжу спорту здобувають перші перемоги у українській суперлізі

11-13 грудня 2022 р. у Ужгороді відбувся ІІ тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих колективів суперліги, участь у якому вперше бере об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС". Команда укомплектована, в основному, ученицями та вчорашніми випускницями коледжу, а тренують дівчат вчителі зі спорту коледжу Віталій Надич та Василь Козар.

Вітаємо переможців та призерів шкільного туру предметних олімпіад!

8 грудня 2022р. у Львівському фаховому коледжі спорту відбулось нагородження переможців та призерів першого туру шкільних олімпіад з навчальних дисциплін. Уже традиційно юні спортсмени взяли активну участь в інтелектуальних змаганнях, які є вагомою частиною великої і серйозної роботи з розвитку талантів, інтелекту й обдарованості школярів.

Вихованки коледжу Юлія Ткач, Оксана Лівач, Катерина Зелених - переможниці Кубка світу з боротьби

У м.Коралвілль (США) 10-11 грудня 2022 р. відбувся Кубок світу з жіночої боротьби.
 Ці престижні світові змагання носили командний характер і зібрали найсильніші борцівські команди світу за результатами останнього світового чемпіонату: Японію, США, Китай, Монголію, Україну та збірну світу, що складалася з борчинь інших країн.
 На груповому етапі у суперники українкам дісталися команди Японії та Монголії. Збірна України у першій зустрічі перемогла Монголію 7:3 та звела матч унічию 5:5 з японками. Японки і монголки також розійшлися миром 5:5. Отож, Україна стала переможцем групи "А".

Студентка коледжу спорту Анна Добровольська - бронзова призерка чемпіонату України з боксу

У с.Яблуниця, що на Івано-Франківщині, 28 листопада - 4 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з боксу.
 У ваговій категорії до 50кг серед жінок бронзовою призеркою чемпіонату стала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Анна Добровольська. У півфіналі Анна поступилася господарці турніру Дарії Гутаріній.

Студентка коледжу спорту Марія Орлевич - срібна призерка Кубка України з боротьби

У м.Білій Церкві 30 листопада - 3 грудня 2022 р. відбувся Кубок України з вільної боротьби.
  У ваговій категорії до 76кг серед жінок срібною призеркою Кубка стала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Орлевич.  У вирішальному поєдинку за першість Марія поступилася Ользі Щебетюк з Хмельницька 5:8. Однокурсниця Марії Інна Бугай посіла ІІІ місце.