50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спотривна гімнастика


Ірина Романчук відновилася після важкої травми

Ірина РоманчукЧлен національної збірної команди України зі спортивної гімнастики, учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук відновилася після важкої травми і взяла участь у чемпіонаті України серед ДЮСШ і СДЮШОР, який 12-16 листопада 2012р. проходив у м.Кіровограді. Іра посіла 7 місце у багатоборстві та привела команду рідної СДЮШОР «Олімп-Л» на 4 місце у командних змаганнях.
Нагадаємо, що наприкінці березня на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у німецькому Котбусі Романчук невдало приземлилася після стрибка і отримала важку травму колінного суглоба: надрив хрестоподібних зв'язок і пошкодження меніска.


Наталія Городній – бронзовий призер чемпіонату світу… через 13 років після змагань

Ольга Тесленко і Наталія ГороднійЖіночій збірній України зі спортивної гімнастики зразка 1999р. присуджені бронзові медалі чемпіонату світу у командній першості. Це сталося тому, що тодішній бронзовий призер - збірна Китаю дискваліфікована через маніпуляції із віком гімнасток. Зокрема, Міжнародною федерацією гімнастики (FIG) доведено, що члену збірної Китаю Дон Фансяо на момент світової першості не виповнилося 16 років, як цього вимагають правила змагань.
Отож, бронзовими призерами чемпіонату світу 1999р. у м.Тянцзині (Китай) стали Ольга Тесленко, Тетяна Ярош (м.Кіровоград), Вікторія Карпенко (м.Херсон), Інга Шкарупа (м.Тернопіль), Ольга Рощупкіна (м.Запоріжжя) та вихованка Львівського училища фізичної культури Наталія Городній (вип. 2005р.).


Романчук у Котбусі травмувалася

Романчук ІраНевдалим виявився дебют учениці 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірині Романчук на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у німецькому Котбусі (22-25 березня 2012р.). У першому виді змагань – кваліфікації у стрибку Іра посіла 13 місце, але травмувала коліно і припинила виступи на турнірі.

Романчук краща у стрибку

Романчук Ірина1 золоту, 1 срібну, 2 бронзові медалі виборола на фінальних змаганнях ІVспортивних ігор школярів України зі спортивної гімнастики учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук. Змагання проходили у Білій Церкві 12-15 березня 2012р.
Іра стала кращою у стрибку, була другою у вільних вправах, посіла ІІІ місця у гімнастичному багатоборстві та командних змаганнях. Разом з Іриною бронзовими призерками у командній першості стали дев’ятикласниця Ганна Маняшина та учениця 11 класу Євгенія Шаповалова.

Ірина Романчук – бронзова лауреатка Кубку України

Ірина РоманчукПісля тривалої перерви знову заявили про себе львівські гімнастки. На Кубку України зі спортивної гімнастики, який 5-8 березня 2012р. пройшов на базі олімпійської підготовки у Конча Заспі, що під Києвом, учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук посіла ІІІ місце у багатоборстві. Однокласниця Ірини Ганна Маняшина набрала дев’яту суму.
Бронзові нагороди в активі Романчук і Маняшиної у командних змаганнях у складі Збройних сил України.
У фіналах на окремих приладах Маняшина п’ята, а Романчук шоста у вільних вправах.


Романчук у Москві за крок від медалей

Ірина РоманчукТри четвертих місця в змаганнях на колоді, у опорному стрибку та у вільних вправах посіла учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук на ХVIII Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики на Кубок Михаїла Вороніна, який 15-17 грудня 2011р. відбувся у російській столиці.
У гімнастичному багатоборстві Ірина тринадцята із сумою 50,950 бала. Перемогла росіянка Вікторія Комова – 58,650б.


Ірина Романчук виграла Кубок Барбурки

Ірина Романчук3-4 грудня 2011р. у м.Забже (Польща) відбулися традиційні міжнародні гімнастичні змагання «Barborka cup».
У змаганнях серед дівчат переможницею турніру стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук. У гімнастичному багатоборстві Ірина набрала 52,433 бала і на 1,1 бала випередила білоруску Анастасію Єкименко. Третя – росіянка Крістіна Кіселє'р.
У змаганнях взяли участь гімнастки 7 країн: Білорусі, Латвії, Литви, Єгипту, Росії, Польщі та України.


Ірина Романчук у п’ятірці сильніших гімнасток України

Ірина РоманчукНа чемпіонаті України із спортивної гімнастики серед ДЮСШ і СДЮШОР (м.Кіровоград, 15-19 листопада 2011р.) відзначилась учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук. Іра посіла 5 місце у багатоборстві, виборола дві срібні нагороди на окремих приладах (колода і стрибок).
Цей успіх дозволив Ірині зробити серйозну заявку на місце у національній збірній команді України зразка олімпійського 2012р.


Ірина Романчук у національній збірній

Ірина РоманчукУчениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук запрошена до національної збірної команди України зі спортивної гімнастики на підготовку до нового олімпійського сезону.


На Галицькому фестивалі домінували киянки та донечанки

8-9 квітня 2011р. у гімнастичному залі СКА, що по вул. Княгині Ольги, 3а відбувся І Галицький фестиваль спортивної гімнастики. Змагання проводились серед дівчат 2х вікових категорій: 1997р.н. і старших та 1998р.н. і молодших.

У Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивної

8-9 квітня 2011р. у гімнастичному залі СКА, що по вул. Княгині Ольги,3а пройде І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивної.
Змагання проходитимуть серед дівчат 2х вікових категорій: 1997р.н. і старших та 1998р.н. і молодших.

Гімнастки ЛУФК на молодіжних іграх треті

У м.Кіровограді 16-18 березня 2010р. пройшли фінальні змагання V літніх спортивних ігор молоді України зі спортивної гімнастики. В змаганнях дівчат за програмою майстрів спорту дев’ятикласниця Львівського училища фізичної культури Євгенія Шаповалова посіла 5 місце, а в змаганнях з опорного стрибка Женя завоювала бронзову нагороду. Учениця 7 класу Ганна Маняшина – дев’ята, а восьмикласниця Ліля Корчевська – десята. У стрибку Ліля також увійшла у фінал і посіла 7 місце.
У командних змаганнях дівчата зуміли мобілізуватись і везуть додому бронзові медалі за ІІІ місце.

IV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої

З ініціативи Львівського училища фізичної культури (директор Степан Родак) та Фонду підтримки спортивної гімнастики імені Ірини Івлєвої (співголова Василь Свищов) у м.Львові 27-28 березня 2009 р. пройшли IV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті  Ірини  Івлєвої. У змаганнях взяли участь 78 спортсменок віком від 7 до 11 років з Кіровограда, Запоріжжя, Одеси, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Білої Церкви, Червонограда та Львова, які змагались  за програмою І юнацького, ІІІ та ІІ спортивного розрядів.
 
Переможці змагань:
за програмою І юнацького розряду
1. Горохова Яна (м.Кіровоград)            -        54,85 б.
2. Кобилько Ірина (м.Кіровоград)           -        54,05 б.
3. Полтавець Мар’яна (м.Біла Церква)-         51,4 б.
за програмою ІІІ спортивного розряду
1. Дуйловська Влада (м.Хмельницький) -      53,35 б.
2. Шаповалова Аліна (м.Кіровоград)       -     52,85 б.
3. Загребельна Світлана (м.Кіровград)   -    52,0 б.
за програмою ІІ спортивного розряду
1. Ковтун  Вікторія (М.Кіровоград)     -        55,9 б.
2. Піроженко Яна (м.Одеса)                 -        49,8 б.
3. Синюшко Анна-Марія (м.Львів)       -        45,9 б.
 
Під час урочистого відкриття змагань були вручені сертифікати стипендіатів  ім. Ірини Івлєвої  на 2009 р.  Стипендіатами стипендії ім.І.Івлєвої  стали кращі учениці відділення спортивної гімнастики Львівського училища фізичної культури, члени резерву національної збірної команди України Олена Шеремет та Євгенія Шаповалова.
 
Довідка
Ірина Івлєва – майстер спорту зі спортивної гімнастики, випускниця відділення спортивної гімнастики Львівського училища фізичної культури та факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка. Останні роки свого життя проживала у м.Торонто (Канада), де працювала тренером зі спортивної гімнастики. Трагічно загинула в автомобільній катастрофі по дорозі на гімнастичні змагання.
 
У 2006 році з ініціативи чоловіка І.Івлєвої Василя Свищова у м.Львові засновано Фонд підтримки спортивної гімнастики, який підтримує різноманітні гімнастичні заходи та ініціативи.


26-28 березня відбудуться ІV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам. І. Івлєвої

Ірина Івлєва народилась у 1957 році у м. Хмельницьку, де відвідувала музичну та хореографічну школи. Переїхавши до Львова, почала займатись спортивною гімнастикою, виконала норматив майстра спорту, закінчила Львівське училище фізичної культури, а згодом – Львівський державний університет ім.І.Франка, факультет журналістики.
 
У 1995 році Ірині Івлєвій довелось поїхати з України до Канади, де проявився її талант тренера та хореографа. Вона була закохана у спорт, любила дітей і свою роботу. Вдало поєднуючи хореографію з гімнастикою, Ірина створила свою методику навчання, за якою юні спортсменки відчутно відірвались за рівнем підготовки від своїх ровесників з інших клубів. Діти настільки полюбили свого тренера з незвичайним підходом, що чекали на заняття з нетерпінням. За короткий час вихованки Ірини Івлєвої стали переможцями чемпіонатів Канади та Сполучених Штатів Америки.
 
29 січня 2000 року у далекій Канаді трагічно і несподівано обірвалось життя Ірини Івлєвої. Вона загинула в автокатастрофі по дорозі на гімнастичні змагання.
 
Прощатися з Іриною прийшов весь клуб. В труні улюбленого тренера
діти залишили свої спортивні нагороди – не просто принесли їх показати в останній раз, а залишили назавжди з тою, котра допомогла їх здобути.
 
 У березні 2006р. з ініціативи Василя Свіщова – чоловіка світлої памяті Ірини Івлєвої почав діяти Фонд підтримки розвитку спортивної гімнастики, відбулися перші Всеукраїнські дитячі змагання присвячені Ірині Івлєвій; виплачуються щомісячні стипендії кращим гімнасткам області, підтримуються різноманітні гімнастичні заходи та ініціативи.

12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа

12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіал почесного судді Міжнародної федерації гімнастики Євгена Орищина. Учасниками були команди з Хмельницького, Запоріжжя, Маріуполя, Кіровограда. Львів представляли команди СДЮШОР «Будівельник», СДЮШОР «Олімп-Л», та ЛУФК.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти