 |
Головна
Учні ЛУФК пройшли стежками олімпійської історії разом з Катериною Палехою У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень. У понеділок, 16 вересня 2013 р., учні 7-11 класів виявляли кращого знавця олімпійської історії у пізнавальній вікторині. А 19 вересня відбувся тематичний вечір, на якому новоприбулі учні мали чудову нагоду пройтись стежками олімпійської історії разом з почесною гостею свята, випускницею відділення стрільби з лука ЛУФК, Заслуженим майстром спорту, учасницею Олімпійських ігор в Афінах і Лондоні, чемпіонкою Європи 2013р. Катериною Палехою.
детальніше >>>
Юлія Благіня за крок від світового п’єдесталу У Будапешті на чемпіонаті світу з боротьби перші нагороди розіграли жінки. У ваговій категорії до 51 кг вихованка Львівського училища фізичної культури Юлія Благіня (вип.2010р.) у поєдинку за "бронзу" поступилась канадці Джессіці Макдональд Бонді 6:8 і в підсумку посіла 5 місце.
детальніше >>>
Найвище серед військових у Європі стрибають Шаповал і Дем’янюк 9-16 вересня 2013р. на військовій базі Бундесверу «Варендорф» (Німеччина) відбувся І Відкритий чемпіонат Європи з легкої атлетики серед військовослужбовців.
У стрибках у висоту переможцем змагань став вихованець Львівського училища фізичної культури Віктор Шаповал (вип. 1999р.) – 215см. Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) – 210см. На третьому місці – нідерландець Мартін Нуєнс – 200см.
детальніше >>>
Ватерполісти ЛУФК набирались досвіду у Словаччині 12-15 вересня 2013р. у м.Врутки (Словаччина) пройшов традиційний міжнародний юнацький турнір «Кубок КІА Врутки-2013» з водного поло, участь у якому взяла команда Львівського училища фізичної культури.
Впродовж турніру львів’яни заграли 6 матчів, у двох з них перемогли і 4 програли. У підсумку команда посіла 5 місце і набралась неоціненного досвіду міжнародних зустрічей.
детальніше >>>
Дядюра повернувся до Львова Вихованець відділення водного поло Львівського училища фізичної культури Олександр Дядюра (вип. 2005р.), який останні роки виступав за маріупольський «Іллічівець», повернувся до Львова і продовжить свою кар’єру у місцевому «Динамо».
Нагадаємо, що сьогодні львівські ватерполісти є чинними чемпіонами України і у сезоні 2013/2014р.р. будуть захищати свій титул.
детальніше >>>
Гаравський переміг у Дніпропетровську.jpg)
У м.Дніпропетровську 12-15 вересня 2013р. відбувся ІХ Всеукраїнський юнацький рейтинговий турнір з фехтування на рапірах пам'яті майстра спорту Євгена Прокоп'єва.
детальніше >>>
Абсолютну більшість «Галичанки» склали вихованки ЛУФК
Гандбольна команда «Галичанка» м.Львів подала заявку на участь у чемпіонаті України у суперлізі сезону 2013/2014р.р.
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|