55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Роман Гладиш – майстер спорту міжнародного класу!

Роман Гладиш
     На чемпіонаті України з велоспорту на треку, який проходив у м.Львові з 16 до 20 вересня 2013р. студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш у командній гонці переслідування на 4 км виконав норматив майстра спорту міжнародного класу
!


детальніше >>>


Кузнєцова лідерством не поступилася

Софія КузнецоваПоруч з дорослим та юніорським чемпіонатом України з велосипедного спорту на треку пройшли і всеукраїнські змагання з окремих видів перегонів (16-20 вересня 2013р.).
     У змаганнях юніорок рівних не було ученицям Львівського училища фізичної культури Софії Кузнєцовій (11 клас) та Діані Галик (10кл.). Саме між ними розгорнулася основна боротьба за золоті медалі у кейріні (групова гонка за мотоциклом з прискоренням) та спринті.

детальніше >>>


Кузнєцова і Гладиш серед лідерів юніорської національної першості

Роман ГладишУ програмі дорослого чемпіонату України з велоспорту на треку, який 16-20 вересня 2013р. проводився у Львові, національну першість розіграли і спортсмени юніорської вікової категорії.
       Одинадцятикласниця Софія Кузнєцова перемогла у гонці з вибуванням та гіті на 200 м з ходу. Вже вкотре достойну конкуренцію Софії склала на рік молодша Діана Галик, яка у цих видах фінішувала другою.

детальніше >>>


Кульовики ЛУФК сильні командою

Павло Коростильов
У стрілецькому комплексі НСБ ЛВС м. Львова 19 вересня 2013р. розпочався Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1993р.н. і мол.
У перший день змагань чемпіоном України у стрільбі з довільного пістолета (МП-6) на 50 м став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов з результатом 553 очк. 


детальніше >>>


Тетяна Клімченко віце-чемпіонка України

Тетяна КлімченкоУ м.Львові 16-20 вересня 2013р. на велотреку СКА відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.
У командній гонці переслідування на 4 км студент І курсу Львівського училища фізичної культури, нещодавній срібний призер юніорського чемпіонату Європи Роман Гладиш посів ІІІ місце.



детальніше >>>


Подужати СДЮШОР «Карпати» зуміли наймолодші

Петро ХаржевськийУ суботу, 21 вересня 2013р., відбулися ігри ІІІ туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд у вищій лізі. Це мала бути одна з найцікавіших і найзапекліших ігор групового турніру, адже на полі суперничали УФК-Карпати (команди Львівського училища фізичної культури) та СДЮШОР «Карпати – своєрідне карпатівське дербі. Та боротьби не вийшло.


детальніше >>>


Учні ЛУФК пройшли стежками олімпійської історії разом з Катериною Палехою

У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень. У понеділок, 16 вересня 2013 р., учні 7-11 класів виявляли кращого знавця олімпійської історії у пізнавальній вікторині. А 19 вересня відбувся тематичний вечір, на якому новоприбулі учні мали чудову нагоду пройтись стежками олімпійської історії разом з почесною гостею свята, випускницею відділення стрільби з лука ЛУФК, Заслуженим майстром спорту, учасницею Олімпійських ігор в Афінах і Лондоні, чемпіонкою Європи 2013р. Катериною Палехою.


детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види