 |
Головна
У національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третій Федерація стрільби з лука України підвела підсумки літнього змагального сезону і за результатами семи головних всеукраїнських змагань вивела рейтинги кращих стрільців з лука 2017 року.
Серед чоловіків рейтинг з 305-ма очками очолив сумчанин Олексій Гунбін. Друге місце посів ще один представник сумщини Микита Шишкін, у якого 294 пункти. Вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р., на фото) третій – 281 очко, на четвертому місці Маркіян Івашко – 278 пунктів. детальніше >>>
На Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло Коростильов Студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов визнаний найкращим спортсменом Львівщини у жовтні 2017р.
Цього почесного титулу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Павло (на фото) удостоєний за ІІ місце на фіналі Кубка світу з кульової стрільби у м.Нью-Делі (Індія).
Як ми вже інформували, у Нью-Делі Павло Коростильов виборов срібну медаль у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м, встановивши при цьому рекорд Європи і повторивши рекорд світу для юніорів (ufk.lviv.ua/ua-category-shooting-tab1-news5820.html). детальніше >>>
Юніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова Федерація стрільби з лука України підвела підсумки літнього змагального сезону 2017р. серед спортсменів юніорської вікової категорії (вік до 20 років).
Серед дівчат рейтинг найкращих очолила студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). За результатами дев’яти всеукраїнських змагань, що рейтингувалися, Соломія набрала 195 очків. детальніше >>>
Серед дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра Комарова Федерація стрільби з лука України визначила найкращих спортсменів кадетської вікової категорії (вік до 17 років) у 2017р.
Серед дівчат рейтинг очолила студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Олександра Комарова (на фото). За результатами чотирьох рейтингових змагань сезону Олександра набрала 230 очків і на один пункт випередила ще одну львів’янку Ірину Русин. Киянка Анна Пархоменко набрала третю суму (201 очко), а четверте місце посіла учениця 10 класу Жанна Наумова. детальніше >>>
Нагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світу У м.Прушкув, що під Варшавою (Польща), 3-5 листопада 2017р. відбувся І етап Кубка світу з велоперегонів на треку сезону 2017/2018 років, участь у якому у складі збірної України взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Анна Нагірна (вип.2005р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.) та Роман Гладиш (вип.2016р.).
У медісоні (парна гонка на 20 км), який став олімпійським видом програми, Нагірна (на фото) разом з львів’янкою Ганною Соловей посіли 6 місце. У командній гонці переслідування збірна України, у складі якої також виступала Нагірна, показала восьмий результат. детальніше >>>
Слива, Куртяк і Харжевський заграють з Данією 9 і 12 листопада 2017р. юніорська збірна команда України з футболу (гравці віком до 18 років) заграє два товариські матчі з однолітками з Данії.
На підготовку до цих зустрічей головний тренер збірної Сергій Попов запросив відразу трьох цьогорічних випускників Львівського училища фізичної культури. Це Роман Слива, Богдан Куртяк та Петро Харжевський (на фото). детальніше >>>
У грі з мукачівцями Раделицький відзначився покером У 10-му турі юнацького чемпіонату України з футболу, який відбувся 4 листопада 2017р., суперником команд Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» була Мукачівська футбольна академія (МФА).
Команди 10 і 8 класів приймали мукачівців на футбольному полі зі штучним покриттям училища. Це поле дещо вужче від стандартних розмірів, а тому захищатися на ньому значно легше. Це позначилося на початках на грі десятикласників, які, хоч і мали повну ігрову перевагу, ніяк не могли забити м’яч у ворота своїх мукачівських візаві. детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|