Студент коледжу спорту Данило Марціновський у топ-7 юніорського Кубка світу з санного спорту

У м.Вінтерберзі (Німеччина) 9-10 грудня 2022 р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів.
 У з'їздах на одномісних санях 7 місце на етапі посів студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський. Переможцю Касперсу Рінксу з Латвії Данило поступився 1,326сек.

Студентка коледжу спорту Олександра Мох дебютувала на Кубку світу з санного спорту

У м.Інсбруку (Австрія) змаганнями І етапу Кубка світу 3-4 грудня 2022 р. стартував міжнародний сезон у санному спорті.
 У з'їздах на двомісних санях на цих світових елітних перегонах дебютувала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Мох. У парі з досвідченою Оленою Стецків, також вихованкою коледжу, Олександра посіла пристойне десяте місце в з'їздах серед жінок у цьому новому олімпійському виді санного спорту, адже змагання на жіночих двомісних санях включені до програми Зимових Олімпійських ігор 2026 року у італійському Турині.

Вадим Микиєвич, Богдан Бабура та Данило Марціновський успішно стартували на юніорському Кубку світу

30 листопада - 3 грудня 2022 р. у норвезькому Ліллехаммері відбулися спарені І та ІІ етапи Кубка світу з санного спорту серед юніорів.
  У з'їздах на двомісних санях 5 місце серед хлопців на першому етапі посів екіпаж збірної команди України у складі студентів І курсу Львівського коледжу спорту Вадима Микиєвича та Богдана Бабури. Однокурсник Микиєвича і Бабури Данило Марціновський замкнув десятку кращих у з'їздах на одномісних санях.

У листопаді на спортивній Львівщині найкращі вихованки коледжу Ксенія Пантелєєва та Юлія Свистіль

Виконком відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області підвів підсумки роботи у листопаді поточного року. За результатами виступів львів'ян на міжнародних і національних змаганнях найкращими спортсменками місяця на Львівщині визнані вихованки Львівського коледжу спорту Ксенія Пантелєєва та Юлія Свистіль.

Учні коледжу Дмитро Данилюк, Віталій Гончар та Єгор Горох - чемпіони України з боротьби

У м.Києві 24-27 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 71кг чемпіоном України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Дмитро Данилюк. У вирішальній сутичці за чемпіонство Дмитро поклав на лопатки полтавця Богдана Олексієнка.

Кулаківська, Борисюк та Зайшла - переможниці юнацького чемпіонату України з боротьби

У м.Києві 24-27 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 46кг серед дівчат переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У вирішальній сутичці за "золото" Єлизавета перемогла донечанку Євгенію Друзенко 10:4.
 Одинадцятикласниця Ірина Борисюк не мала собі рівних у вазі до 61кг. У фіналі Ірина отримала перемогу над житомирянкою Алісою Головенко 4:3.

Хацинський та Дзіман - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку

12 медалей на двох вибороли учні Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський та Єлизавета Дзіман на чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед юнаків і дівчат віком до 16 років, який 26-30 листопада 2022 р. відбувся у м.Львові.
 На рахунку одинадцятикласника Матвія Хацинського 4 золоті і 1 бронзова нагороди. Матвій не мав собі рівних у індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуванням, омніумі та медісоні. У кейріні Матвій фінішував третім. Золоту медаль у медісоні Матвій виборов у категорії юніорів у парі з першокурсником Миколою Бордюгом.

Щербацький, Голяк, Мечніков, Додик -переможці і призери юнацького чемпіонату України з велоперегонів

У Львові 26-30 листопада 2022 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку.
 Серед юнаків віком до 14 років триразовим чемпіоном України став учень 9 класу Львівського коледжу спорту Максим Щербацький. Максим переміг у індивідуальній гонці переслідування, гонці за очками та у скретчі. У індивідуальній гонці переслідування слідом за Максимом розмістилися восьмикласники Владислав Голяк та Андрій Мечніков. Отже, весь п'єдестал пошани за учнями коледжу!

Учениця спортколеджу Кароліна Келюх - семиразова чемпіонка України з велоперегонів на треку

Відразу 7 золотих медалей виборола учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх на чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед юніорів, який 26-30 листопада 2022 р. відбувся на велодромі СКА у м.Львові.
 Кароліна перемогла у гіті на 500м з місця, індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуванням, спринті, кейріні, медісоні та омніумі.

Марія Городня - триразова чемпіонка України з плавання

Студентка І курсу Львівського коледжу спорту Марія Городня виборола три золоті медалі чемпіонату України з плавання, який 25-27 листопада 2022 р.  відбувся у м.Броварах. Марія продемонструвала чудову форму і перемогла на дистанціях 400, 800 і 1500м вільним стилем.

Павло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лука

У м.Львові 18-21 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
 У командній першості серед юнаків бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда Львівщини-ІІ, у складі якої виступав учень 10 класу Львівського коледжу спорту Павло Сорока.

Львівська "Галичанка" здобуває чергову перемогу у польській суперлізі

Після перерви, викликаної чемпіонатом Європи, відновився чемпіонат Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги, у якому бере участь львівська "Галичанка".

Діана Токарська - найграмотніша учениця Львівського коледжу спорту

У рамках тижня української писемності і мови у Львівському коледжі спорту відбувся конкурс на найграмотнішого учня. Переможницею конкурсу стала учениця 11 класу Діана Токарська. Отож, Діана Токарська - найграмотніша учениця Львівського коледжу спорту! Діана займається художньою гімнастикою - вона кандидат в майстри спорту.
 Окрім Діани у п'ятірку кращих за знанням рідної мови увійшли одинадцятикласник Владислав Коваль, десятикласники Домініка Петрусь і Єгор Черненко та учениця 9 класу Альбіна Клєфас.

Юрій Чижук – найкращий математик Львівського коледжу спорту

У Львівському фаховомуколеджі спорту у програмі тижня математики проведений конкурс на найкращого математика коледжу.
У заочному протистоянні з іншими паралелями класів найкращим математиком ЛФКС журі визнало учня 11-В класу відділення водного поло Юрія Чижука (на фото), володаря Кубка України з водного поло 2022 та члена збірної команди України.
Юрій блискуче впорався із завданнями всіх рівнів, проявив абстрактне та логічне мислення, творчо застосував свої знання для розв’язування нестандартних завдань.

Гандболістки Львівського коледжу спорту дебютували у суперлізі національного чемпіонату

18-20 листопада 2022 р. у м.Ужгороді стартував чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд суперліги, у якому вперше як переможець минулорічних змагань у вищій лізі дебютувала об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС".
 Дебют виявився дещо глевким: дівчата двічі поступилися лідерам українського гандболу - львівській "Галичанці" 16:30 та ужгородським "Карпатам" 25:45.