Учень 11 Олег Рибак класу виступив на міжнародному турнірі в Польщі

Вихованець відділення сучасного п'ятиборства Олег Рибак (старший тренер відділення сучасного п'ятиборства ЗТ України Наталія Роговенко) посів 11 місце в представницькому міжнародному турнірі "Олімпійські надії", що тривав 25-30 жовтня 2023 року в польському місті Спала під егідою Польської асоціації сучасного п'ятиборства.

Результати восьмого туру ДЮФЛ

28 та 29-го жовтня відбулися матчі восьмого туру, наші учні відділення футболу, зустрічались із чернівецькою “Спартою”, яку перемогли в усіх вікових категоріях.
 Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
 Рахунок Спарта (Чернівці) 0:2 УФК-Карпати (Львів).
Голи забили: Смірнов Павло - 24 хв, Пигичко Максим -на 70 хвилині матчу.
Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Рахунок УФК-Карпати (Львів) 4:0 Спарта (Чернівці).
Автори голів: Русяк Владислав на 25 хвилині, Гльоц Святослав на 48 хвилині, Панчишин Маркіян - на 62 хвилині, Москвітін Максим - на 69 хвилині.
Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н., на фото). Рахунок Спарта (Чернівці) 0:6 Уфк-Карпати (Львів).
Автори голів: Карпінський Ернест - на 16 хвилині, Карпин Богдан - на 17 хвилині, Шопронку Олександр - на 20 хвилині (пенальті), Бобечко Степан - на 25 хвилині, Тлумак Максим на 64 хвилині, Корчак Олег на 70 хвилині матчу.
Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.).
Рахунок УФК-Карпати (Львів) 16:0 Спарта (Чернівці).
Голи забивали: Кокодиняк Юрій  на 1-й, 64-й, 83-й, 87-й хвилинах матчу, Грибеник Ігор - на 2-й та 16-й хвилинах, Орошкевич Богдан - на 6 хвилині, Максимчук Антон - на 38-й та 51-й, 63-й, 71-й, 78-й, та 84-й хвилинах, Дмитришин Тарас - на 65 хвилині, Черненко Єгор - на 86 хвилині, Грабовенський Назар - на 90 хвилині.

Пізнавальна екскурсія до Львівської міської ради

25 жовтня 2023 р. вчителем Лозюк А.В. в рамках вивчення предмету «Основи правознавства» було проведено в 9-Б класі ознайомлювальну пізнавальну екскурсію до Львівської міської ради.

Здобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"

27-29 жовтня 2023 року у м.Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Олімпійські надії Поділля", в якому взяли участь понад 600 учасників з усієї України. Учні відділення вільної боротьби успішно виступили в цих змаганнях та здобули 22 медалі.
  Серед дівчат перші місця посіли Анастасія Козакова (8 клас, 37 кг), Соломія Петрів  (8 клас, 65 кг), Валерія Станчева (9 клас, 46 кг), Іванна Лук'яненко (9 клас, 53 кг) та десятикласниця Дарина Зайшла (69 кг).
 Серед хлопців першими виявилися: Сергій Данилевич (в.к. 47 кг, 8 клас), Іван Безуглий (в.к. 48 кг, 8 клас), Артем Овсюк (в.к. 60 кг, 11 клас), Владислав Хариш (в.к. 65 кг, 11 клас).

День української писемності і мови у ЛФКС

27 жовтня українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.Ця дата припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23

Випускниці відділення вільної боротьби КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту", успішно завершили виступи на чемпіонаті світу U 23 у столиці Албанії. Соломія Винник (вип.2022 року, на фото) стала чемпіонкою у ваговій категорії 59 кг.
  Бронзовими призерками у своїх вагових категоріях стали Анастасія Алпєєва (у категорії 76 кг, вип 2021 року) та Манола Скобельська (у категорії 68 кг).
  Марія Винник поступилася у сутичці за бронзову медаль суперниці з Румунії Андреа Беатріс, та посіла 5 місце у ваговій категорії 55 кг.

Результати сьомого туру ДЮФЛ

У суботу, 21-го жовтня, відбулися матчі сьомого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України. У віковій групі  U-14 (учні 8-го класу, 2010 року народження), команда УФК-Карпати виграла у команди з Луцька ДЮФШ Волинь з рахунком 11:0.
 У віковій групі U-15 (учні 9 класу, 2009 року народження) команда “УФК-Карпати” на виїзді протистояли одноліткам з луцької “Волині” з рахунком 2:0.
  У віковій групі U-16, учні 10 класу (2008 рік народження) зіграли з ДЮФШ Волинь з рахунком 6:1.
   У віковій групі U-17 (2007 рік народження), учні 11 класу зазнали своєї першої поразки в сезоні. Львів’яни на виїзді поступились луцькій “Волині”.1:0.
   У віковій групі U-13 (2010 р.н.) команда учнів 7 класу УФК-Карпат зіграла з ДЮСШ Карпати внічию (рахунок 1:1). Автором голу був Калинич Давид.

Добровольська Анна та Завадський Іван – чемпіони області серед спортсменів віком до 22 років

19-21 жовтня 2023 року відбувся чемпіонат Львівської області з боксу серед спортсменів віком до 22 років. Студенти Добровольська Анна (ІІІ курс) та Завадський Іван (ІІ курс, на фото посередині) стали чемпіонами у ваговій категорії 54 кг та готуватимуться до чемпіонату України, який відбудеться у Львові.

20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло

У Львові відбулися ігри І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловіків Суперліги між командами, які входять до складу групи «А».      Команда «ЛФКС-Акватіко» до складу якої входили учні 11 класу Палій Арсен, Павлечко Ростислав, Ричун Олександр, Любченко Артур, Максюк Олександр, Фединяк Гліб – зіграла внічию з командою "КІВС" Львів (рахунок 9:9), виграла у команди Збірної Закарпатської області (рахунок 10:14) та програла команді ВК "Динамо" (рахунок 16:5).
   Після І туру команда «ЛФКС-Акватіко» посідає ІІ місце у турнірній таблиці групи «А».

Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборства

18-20 жовтня 2023 року у м. Мукачево тривали всеукраїнські змагання з легкоатлетичного триборства серед юнаків і дівчат. Юні спортсмени із семи областей приїхали на Закарпаття, щоб взяти участь у турнірах з триборства.
 На відкриті присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв, а також подякували ЗСУ за можливість проведення юнацьких змагань.

Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому

Упродовж 20-21 жовтня 2023 року у м. Хмельницькому тривав Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь воїнів ЗС України й пам’яті загиблих Героїв Хмельниччини за участю понад 400 учас
ників і учасниць.
   Спортсмени відділення вільної боротьби КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» здобули 6 золотих, 9 срібних і та 3 бронзові нагороди.

«Жива історія»

Чи можливо історію вивчати цікаво? Чи можливо доторкнутись до 100-річної історії?
   Так,можливо.
   Сучасні реалії вимагають нових підходів до вивчення історії України в умовах війни. Саме з цією метою було організовано та проведено навчальну екскурсію 18 жовтня 2023 р. з учнями 10- В класу в музей «Жива історія» (вчитель Лозюк А. В., класний керівник Стасишин У. І.).

Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги

Сьогодні, 20 жовтня, у Львові та Кам'янському стартує І тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги, який є одним з найочікуваніших змагань сезону.
   Учні одинадцятикласники коледжу змагатимуться у Львові, у складі команди «ЛФКС-Акватіко» – Хитрий Марко, Лень Маркіян, Рудник Олег, Чопик Святослав; та у складі команди ВК «Динамо» – Палій Арсен, Павлечко Ростислав, Ричун Олександр, Любченко Артур, Максюк Олександр, Фединяк Гліб. Гурзан Максим змагатиметься у складі збірної команди Закарпатської області.

Випускник коледжу Владислав Бодоряк змагатиметься на чемпіонаті світу U 23

23 жовтня 2023 року в столиці Албанії Тірані стартує чемпіонат світу з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23 років.
  У складі збірної команди України у ваговій категорії 79 кг виступатиме вихованець відділення вільної боротьби Владислав Бодоряк, який упродовж 2015-2020 рр. удосконалював свою спортивну майстерність під керівництвом Заслуженого тренера України Віктора Глібенка.
   Вболіваємо за українську збірну на чемпіонаті світу U-23 в Албанії!

Олександр Даценко - бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з настільного тенісу

Упродовж 12-15 жовтня 2023 року у селі Андріївка (Золочівський район, Львівська область) тривав чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді 2002 року народження і молодших.
На базі Академії Віктора Дідуха було розіграно комплекти нагород в командних, парних, змішаних парних та особистих розрядах.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"