Соломія Трапезнікова, Жанна Наумова та Соломія Гнип - переможниці Кубка України зі стрільби з лука

У м.Новій Каховці 1-5 жовтня 2021 р. відбулися фінальні змагання Кубка України зі стрільби з лука.
    У особистій першості серед жінок переможницею Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Трапезнікова. У фінальному поєдинку Соломія за додатковими показниками перемогла сумчанку Ірину Хочину 6:5.

П’ятеро боксерів коледжу здобули медалі всеукраїнського турніру з боксу «Королі рингу» в Чернігові

Упродовж 7-10 жовтня 2021 року на боксерському ринзі фізкультурно-оздоровчого комплексу міста Чернігова понад 200 спортсменів виборювали нагороди традиційного 10-го відкритого всеукраїнського турніру «Король рингу» у вікових категоріях юнаки, юніори, молодь та дорослі.

Вихованець коледжу спорту Роман Гладиш у топ-5 чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

У м.Гренхем (Швейцарія) 5-9 жовтня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з велоперегонів на треку.
    У гонці скретч (різновид групової гонки на 15км) 5 місце на чемпіонаті посів вихованець Львівського коледжу спорту Роман Гладиш.

Учні та студенти Львівського спортколеджу складали тести із загальної фізичної підготовленості

Суботнього дня 9 жовтня 2021 року у святковій змагальній атмосфері вихованці усіх спортивних відділень КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» визначали кращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість. Участь у змаганнях із загальної фізичної підготовленості на львівському стадіоні облорганізації ФСТ «Динамо» взяли майже 200 учнів та студентів – серед яких юні спортсмени, які тільки починають свій шлях у великому спорті, та вже титуловані українські атлети, серед яких і другокурсниця Олександра Хоменець, котра 5 жовтня ц.р. стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з боротьби серед жінок у місті Осло (Норвегія).

Даниїл Гойда - абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірах

5-6 жовтня 2021 р. Львів приймав Кубок України з фехтування на рапірах. Змагання проходили у манежі університету фізичної культури ім.Івана Боберського.

Софія Твердохліб - бронзова призерка Кубка України з фехтування на шпагах

У м.Києві 9-10 жовтня 2021 р. відбулися національні змагання за Кубок України з фехтування на шпагах.

Львівський коледж спорту – учасник Всеукраїнської онлайн-естафети «Ми - нащадки козацької слави»

Відповідно листа Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України студенти Львівського фахового коледжу спорту взяли участь у всеукраїнській онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми - нащадки козацької слави».

П'ятеро вихованок коледжу - переможниці молодіжного чемпіонату України з боротьби

Відразу п'ять золотих медалей вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з боротьби, який 1-2 жовтня 2021 р. відбувся на базі олімпійської підготовки в Кончі Заспі, що під Києвом.

Вихованець коледжу спорту Віталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2021 року

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного вересня.

Студенти Львівського коледжу спорту дискутували про підсумки Токіо-2020

В межах заходів за проектом НОК України «Олімпійський тиждень» та акції #BeActive у рамках Європейського тижня спорту у Львівському коледжі спорту відбулася навчальна гра за участю студентів 3 курсу – модель сесії МОК за темою «Основні підсумки Ігор XXXIII Олімпіади в Токіо-2020 та виклики олімпійського спорту майбутнього».

Вихованки коледжу спорту склали основу збірної України у переможному матчі з Хорватією

7 жовтня 2021 р. національна жіноча збірна команда України з гандболу стартувала у відборі до чемпіонату Європи-2022. Суперницями українок у виїзному матчі були бронзові призерки попереднього Євро - команда Хорватії. Напружена гра, яка зберігала інтригу до останньої секунди зустрічі, завершилася перемогою України 23:22.

Три рази у п'ятірці сильніших- підсумок Яни Чучмарьової на юніорському чемпіонаті світу зі стрільби

4 місце посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова у складі збірної України у командній стрільбі зі спортивного пістолета на 25м на юніорському чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні триває у столиці Перу м.Лімі. У дуелі за "бронзу" українки поступилися команді Франції 7:17.

Студентка коледжу спорту Соломія Винник за дещицю до світової "бронзи" з боротьби

5 місце посіла студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту дев'ятнадцятирічна Соломія Винник на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби, який у ці дні відбувається у столиці Норвегії м.Осло. До світової "бронзи" Соломії не вистарчило дещиці - лише один бал, яким вона поступилася монголці Даваачімет Еркхембаяр.Результат драматичної зустрічі 8:9.

Богдана Кокозей та Христина Береза - п'яті лауреатки чемпіонату світу з боротьби

У столиці Норвегії Осло триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.

Вихованка коледжу спорту Іванна Андрухів змагалась на чемпіонаті світу з веслувального марафону

Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів взяла участь у чемпіонаті світу з веслувального марафону, який 30 вересня - 3 жовтня 2021 р. відбувся у м.Пітешті (Румунія).