Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!

Упродовж 14-17 грудня 2023 року в місті Біла Церква на Київщині відбувався Кубок України з вільної боротьби серед дорослих (чоловіки та жінки), одним із головних завдань якого було виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної України з боротьби для участі у чемпіонаті Європи серед чоловіків і жінок та у ліцензійних турнірах.
 У цих представницьких змаганнях трьома медалями відзначилися вихованки відділення вільної боротьби.
  Зокрема, учениця 11 класу Єлизавета Кулаківська посіла 2 місце у категорії 50 кг, поступившись тільки титулованій Оксані Лівач (яка також свого часу шліфувала свою майстерність у Львівському спортколеджі).
  Срібну медаль у ваговій категорії до 72 кг здобула першокурсниця Надія Соколовська.
А ще зовсім юна Альбіна Клєфас (учениця 10 класу) піднялася на третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 59 кг.

Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту!

На одному з найкращих в Европі велотреків міста Гренхен (Швейцарія) тривають міжнародні змагання з велосипедного спорту категорії С-1, де перемогою у складі збірної команди України в груповій гонці за очками на 80 кіл (у віковій групі U-19) відзначився студент першого курсу Матвій Хацинський (тренери ЗТУ Андрій Каргут, Микола Залигін).
  Матвій тактично грамотно розібрався зі своїми суперниками у віковій групі U-19!

Успіхи санкарів на другому етапі Кубка світу з санного спорту

Цими вихідними в канадському Вістлері відбувся 2-й етап Кубка світу з санного спорту, на який через етап Кубка націй відібралися троє санкарів, які навчаються у коледжі. Їх результати:
  Даниїл Марціновський (ІІ курс, одномісні сани) посів 23 місце;
  Назарій Качмар (І курс,  двомісні сани з Ігорем Гоєм з тернопільщини) посів 19 місце;
  Олександра Мох (ІІІ курс, двомісні сани з Оленою Стецків) посіла  10 місце
  Завершувала етап командна естафета, у складі якої змагалась студентка ІІІ курсу Олександра Мох. Наша команда фінішувала восьмою.

Св. п. Микола ДМИТРИШИН (18 грудня 1979 р. – 29 листопада 2023 р.)

В боях з російськими окупантами загинув вихованець Львівського коледжу спорту Микола Дмитришин.
 Микола народився у селі Твіржа на Яворівщині Львівської області.
 16 червня 1994 року отримав свідоцтво про неповну середню освіту Львівського училища фізичної культури (нині Львівський спортколедж). Згодом вступив до професійно-технічного училища № 33 міста Львова.
 У мирний час працював у будівельній сфері. Захоплювався рибальством.
 З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 63-ї ОМБр Сухопутних військ Збройних Сил України.
  Загинув 29 листопада 2023 року.
 У Миколи Дмитришина залишилися мама, двоє синів, брат з дружиною та племінниці.
Миколі назщавжди буде тільки 43 роки..
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!!

Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!

7-9 грудня 2023 року, у місті Калуш проведено свято з вільної боротьби - XVI Всеукраїнський Різдвяний фестиваль  серед юнаків і дівчат пам’яті видатного тренера Олександра Лейдермана.
  Переможницями турніру стали  Юлія Голговська та Соломія Петрів (8 клас), а також Христина Демчук (10 клас). Вікторія Пристанська (10 клас) посіла другу сходинку п’єдесталу.

Випускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти Аргентини

У неділю, 10 грудня 2023 року, на чемпіонаті світу, який триває в Данії, Швеції та Норвегії, відбулися матчі заключного туру основного етапу.
  Для Марини Коновалової матч проти Аргентини на ЧС-2023 був заключною грою у кар'єрі. У цій грі Марина Коновалова з 8-ми кидків забила 6 голів, стала найбільш результативною в команді та була визнана найкращою гравчинею у складі збірної команди України.

Випускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!

10 грудня в Брюсселі відбувся чемпіонат Європи з кросу, участь у якому взяли й українські легкоатлети, які виступали в категоріях U20, U23 та дорослі.
  В категорії U23, випускниця відділення легкої атлетики,
Уляна Рачинська (на фото), фінішувала в топ-30 найшвидших, та показала результат 28:42 на 7-кілометровій дистанції та посіла 27 місце в загальному заліку.

Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі Польщі

В польському місті Прушкув з 8 до 10 грудня 2023 року відбуваються міжнародні рейтингові змагання UCI з велоспорту на треку JSW Grand Prix Poland.
 Студентка I курсу Кароліна Келюх (на фото, І місце) виборола золоту медаль в гонці кейрін серед юніорок. У цій дисципліні вона випередила 12 суперниць з Польщі, Чехії, Литви та України.

Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!

9-10 грудня 2023 року у м. Київ проведено Всеукраїнський турнір серед юніорів з вільної боротьби на призи олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту України, Ельбруса Тадеєва. Вихованці відділення вільної боротьби успішно виступили на цьому старті, зокрема студент І курсу, Єгор Горох (на фото) став переможцем у ваговій категорії 86 кг, а Гаврилків Олександр (8 клас)  - у ваговій категорії 45 кг. Віцечемпіонами турніру стали Безуглий Іван (8 клас, 48 кг), Мороз Богдан (10 клас, 51 кг), Пронак Роман (11 клас, 68 кг).

Підсумки тижня математики

З 20 по 25 листопада 2023р. у фаховому коледжі спорту проходив тиждень математики.  Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
Розпочався тиждень математики  математичною п'ятихвилинкою, на якій був оголошений план проведення Тижня, завдання, які були поставлені перед учнями школи. Вчителі математики Стасишин У.І, Юрчишин О.Г. та Кобилецька О.І. намагались максимально залучити учнів до цікавих проектів та конкурсів.

Національний тиждень читання "Бути своїми" у коледжі

У межах тижня національного читання бібліотекар Ірина Мартинова та класний керівник Оксана Фамуляк організували для 9-А  відвідування бібліотеки ім.Р. Іваничука, де їм презентували книжку "Казки на ніч для дівчат бунтарок" та пізнавальну прогулянку пл.Ринок із відвідуванням книгарні.

Результати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу

3 грудня  2023 року у м. Львів проведено ігри ІІ туру чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2007-2008 р.н. Вихованки коледжу перемогли у грі з командою КСЛ з Києва, з рахунком ЛФКС -  КСЛ 34:18. У грі з командою КДЮСШ з ігрових видів спорту «ТМР» з Тернополя, дівчата зіграли з рахунком «ЛФКС» - «ТМР Тернопіль» 25:46, та впевнено перемогли команду СДЮСШОР з гандболу «Карпати» (Ужгород) з рахунком «ЛФКС» - «Карпати» 37:14.

Всесвітній День Української хустки у Львівському коледжі спорту

День Збройних Сил України, наймужнішого війська в Європі

Виховний захід "Діалоги про війну" для 9-В та 11-В кл. підготували та провели кл.керівники Наталія Барабаш, Галина Мацюх та бібліотекар Ірина Мартинова. На Марсовому полі віддали шану загиблим Героям, вклонилися могилі нашого випускника Дмитра Сидорука, запалили свічки, відвідали Гарнізонний Храм Петра і Павла.

Санкарі коледжу трьома золотими медалями відзначилися на олімпійській трасі в Кореї

2 грудня 2023 року у місті Пхьончхан (Республіка Корея) успішно для молодіжної збірної команди України завершився етап юнацького Континентального кубка з санного спорту (Youth A).
  На олімпійській трасі в Республіці Корея на найвищу сходинку п’єдесталу в одномісних санях піднявся першокурсник коледжу Олександр Ломакович.
  «Золотою» медаллю удостоїлися також учениці одинадцятого класу Світлана Соловей та Анна-Марія Гарцула, які фінішували першими у двомісних екіпажах серед дівчат й Андрій Муц (11 клас), який разом з представником Тернопільщини Максимом Панчуком виявилися найкращими у двомісних санях серед юнаків.