Шостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетики

У м.Сумах 6 - 7 лютого 2018р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів – спортсменів віком до 19 років.
У бігу на 400м срібною призеркою чемпіонату стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото). Результат Мар’яни – 57,49 сек. Перемогу з результатом 56,91 сек здобула черкащанка Тетяна Безшийко.

Музейний урок української літератури в 9-Б та 9-В класах

Виникнення романтизму на західноукраїнських землях та діяльність культурного об’єднання «Руська трійця» учні 9-Б та 9-В класів з учителями Мацюх Г.Р. та Шишковою Н.З. вивчали в музеї історії найвизначнішої книги галицьких українців «Русалки Дністрової». Із  цікавої розповіді екскурсовода музею учні дізнались не тільки про історію створення альманаху «Русалка Дністрова» та діяльність «Руської трійці», а й про соціально-економічне становище українців Галичини в складі Австрійської імперії.

Графік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх

12 лютого
 - Стецків О., Шхумова О.  - одномісні сани (жінки) – І, ІІ з’їзди; поч. о 12.50 за київським часом.
 13 лютого
 - Стецків О., Шхумова О. - одномісні сани (жінки) – ІІІ, IV з’їзди; поч. о 12.30.
  14 лютого
 - Захарків Р. -  двомісні сани – І, ІІ з’їзди; поч. о 13.20.
  15 лютого
 - Захарків Р., Стецків О.  (Шхумова О.) -  командна естафета;  поч. о 14.30.

Підсумки проекту «Історія моєї вулиці, мого села, міста»

У Львівському училищі фізичної культури завершилася робота над проектом «Історія моєї вулиці, мого села, міста» (вчитель Клемба Л.Ю.).
Робота над проектом тривала в три етапи:
І. Дослідження назви вулиці, її топоніміка.
ІІ. Створення презентації про історію міста.
ІІІ. Демонстрація слайд-шоу «Сім чудес рідного міста».

Олена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»

Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова однією з останніх у олімпійській збірній команді України отримала право виступу у Кореї, але саме вона здобула ліцензію для олімпійського виступу України серед жіночих одномісних саней.
Про свої переживання, емоції та бажання вона розповіла журналісту Галичини спортивної.
- Образливо, що я виборола ліцензію на Олімпіаду для України, але мене не взяли до складу збірної, – розпочинає розмову Олена Шхумова. – Так вирішили тренери. Вони пояснили, але я вважаю, що їх пояснення не відображають реальності. За їх словами Стецьків Олена стабільніша ніж я, але я виборола цю ліцензію, я швидша за неї. Так у мене бувають падіння, бувають якісь невдачі, але так само як і в інших спортсменів, так само як і в житті. Тому я за те щоб роздавати іменні ліцензії, якщо ти виборов ти вже сильніший!

Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»

Найдосвідченіший представник санного спорту Львівщини, вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Захарків перед відльотом на змагання розповів сайту Галичина спортивна, завдяки кому наші санкарі їдуть на Олімпіаду, про забезпечення та як потрапив в санний спорт.

- Це вже третя Олімпіада для Вас. На яку з них було найважче відібратись?

- На цю. Тому що є певні технічні нюанси із санями, які не одразу «розкусили». Загалом цей сезон видався складним. Тільки завдяки Олені Шхумовій ми їдемо на Олімпіаду і маємо можливість представляти Україну в командній гонці.

Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»

31 січня в Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася церемонія відзначення найкращої спортсменки Львівщини за підсумками спортивного січня 2018 року та урочисті проводи збірної команди Львівщини на Олімпійські Ігри до Південної Кореї.
Кращою в січні визнали вихованку Львівського училища фізичної культури, санкарку Олену Стецків, яка здобула цю нагороду завдяки найкращому, у складі національної збірної команди України, виступу в цьогорічному чемпіонаті Європи та IХ етапі Кубка світу з санного спорту (26-28 січня 2018 року, Сігулда, Латвія), де посіла 7 місце в командних змаганнях й фінішувала 16-ю в особистому заліку  чемпіонату Європи та була 8-ю в командних змаганнях етапу Кубка світу.

9 лютого у Кореї розпочинаються ХХІІІ зимові Олімпійські ігри

9 лютого 2018р. у м.Пхьончхані (Корея) розпочинаються ХХІІІ зимові Олімпійські ігри.
Церемонія відкриття ігор відбудеться 9 лютого о 20 год. за місцевим часом (о 13год. за київським) і буде присвячена миру, у якій п’ятеро дітей із сільської провінції зустрічатимуться з різноманітними казковими пригодами. Всього у виставі буде задіяно біля 2000 осіб і будуть використовуватись технології Reality та 5G.
В іграх візьмуть участь 2500 атлетів із 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових видах спорту.

На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафеті

У м.Альтенберзі (Німеччина) 2-3 лютого 2018р. звання чемпіонів світу з санного спорту розіграли юніори віком до 20 років.
Українські молоді санкарі найкращий результат показали у командній естафеті – 12 місце. У складі збірної України змагались вихованці Львівського училища фізичної культури Олена Смага (вип. 2017р.), Мирослав Левкович (вип. 2017р.), львів’янин Ігор Стахів та кременчанин Ігор Гой.

Дмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 30-31 січня 2018р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед молоді віком до 23 років.
В змаганнях чоловіків молодіжним чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Балюк (вип. 2014р., на фото). Результат переможця – 1502 очки. Дмитро на 40 очків випередив киянина Олександра Товкая і на 71-е – Владислава Ридванського з Дніпра.

Фехтувальники ЛУФК змагались на етапах юніорського Кубка світу

Фехтувальники Львівського училища фізичної культури у складах збірних команд України змагались на чергових етапах юніорського Кубка світу.
Рапіристи 27-28 січня 2018р. виїжджали у м.Екс-ан-Прованс, що у Франції. Максим Гаравський (ІІІ курс, на фото) посів 85 місце, а Данило Гойда (І курс) – 136-е. У командному турнірі хлопці на чотирнадцятому місці.

Батрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 30-31 січня 2018р. відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
У змаганнях серед жінок срібною та бронзовою медалістками чемпіонату стали вихованки Львівського училища фізичної культури Зінаїда Батрак (вип.2012р., на фото)  та Валерія Пермикіна (вип. 2013р.). Перемогу здобула донечанка Анастасія Спас.
У командному заліку Батрак і Пермикіна – чемпіонки України, правда у складі команди Києва, за яку тепер виступають.

Максим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрами

У м.Сумах 30 січня – 1 лютого 2018р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
У бігу на 60м з бар’єрами юнацьким чемпіоном України став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Андрухів (на фото). Результат переможця – 8,15 сек.
Однокласник Максима Юрій Васічкін з результатом 50,68 сек посів IV місце у бігу на 400м.

П’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони України

У м.Києві 30-31 січня 2018р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юніорів віком до 19 років (вікова категорія «А»). Саме спортсмени цієї вікової групи цьогоріч будуть виборювати право змагатись на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у м.Буенос-Айресі (Аргентина).
У командній першості серед хлопців зимовими чемпіонами України стали учні Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків, Андрій Зубач (обидва 11 клас) та Юрій Ковальчук (10 кл.). У сумі чотириборства хлопці набрали 3230 очків і майже на 100 пунктів випередили срібних призерів – команду Житомирської обл. На третьому місці кияни – 3093 очка.

На етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місце

26-28 січня 2018р. у м.Дойчнофені (Італія) відбувся V етап Кубка світу з натурбану - санних перегонів на натуральних трасах.
У командній гонці збірна України у складі львів’ян Анастасії Слюсар, Андрія Гірняка, Мирослава Ленка та минулорічного випускника Львівського училища фізичної культури Андрія Демчука  посіла 4 місце. Перемогу здобули господарі траси.