Ватерполісти ЛУФК розпочали чемпіонат на четвертому місці

Коваль Артур
   У м.Дніпродзержинську 18-22 червня 2013р. пройшли ігри І туру відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 1997р.н. і мол., участь у яких взяла і команда Львівського училища фізичної культури.

Долинчук і Ільницький серед лідерів юнацької легкої атлетики

Сніжана ДолинчукУ м.Харкові 23 червня 2013р. завершився юнацький чемпіонат України з легкої атлетики, а з ним і відбір на юнацький чемпіонат світу та ХІІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Як відомо, перші змагання у липні прийматиме український Донецьк, а другі відбудуться у Нідерландському Утрехті.

Бакинські уроки від «Бешикташа» і не тільки

Команда 8 класу ЛУФК (тренери Ярослав Дмитрасевич, Олександр Чижевський) виїжджала у м.Баку, де в період з 17 до 22 червня 2013р. взяла участь у ІІ міжнародному юнацькому турнірі «Кубок Інтербанку Азербайджану» з футболу для гравців віком до 14 років. Серед учасників цьогорічного турніру були такі відомі клуби, як «Віллярреал» (Іспанія), «Айнтрахт» Франкфурт (Німеччина), «Бешикташ» (Туреччина), «Партизан» (Сербія), «Динамо» Тбілісі (Грузія).

Дві європейські нагороди Юрія Федечка

Юрій Федечко і Анастасія Спас
       З двома нагородами повертається додому з чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко. Змагання проходили у Софії (Болгарія) з 18 до 23 червня 2013р.

Василь Козар: «Наше завдання є зберегти команду»

Головний тренер срібного призера чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги львівської «Галичанки», вчитель гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар розповів Вголосу про найактуальніші проблеми команди, а також про те скільки коштів потрібно для того, аби команда боролася за чемпіонство.

Ольга Загайська на європейському п’єдесталі

Ольга ЗагайськаУ м. Барі, що у Чорногорії, на кадетському чемпіонаті Європи з видів боротьби закінчились поєдинки дівчат.
      У другий день змагань українки вибороли ще 1 золоту та 3 срібні нагороди. Приємно, що на європейському п’єдесталі знову була вихованка Львівського училища фізичної культури Ольга Загайська.

Шпажистки до медалей не дотягнули

Анфіса Почкалова

У м.Загребі 21 червня 2013 р. закінчився чемпіонат Європи з фехтування.
     В останній день змагань на фехтувальні доріжки хорватської столиці вийшли жіночі шпажні команди.

Дикий на чемпіонаті Європи шостий

Олександр Дикий
   6 місце посіла юнацька збірна України на Європейській першості з сучасного п’ятиборства, яка 17 червня 2013р. завершилася у м.Мінську (Білорусь).

Сергій Бубка: «Училища олімпійського резерву – фундамент майбутніх перемог»

Заступник директора з навчально-спортивної роботи Львівського училища фізичної культури Мар’яна Дмитрів взяла участь у Всеукраїнській нараді директорів училищ олімпійського резерву, яка відбулася 19 червня в Олімпійському домі.

Сніжана Долинчук візьме участь у ЄМОФ

Сныжана Долинчук13-20 липня 2013 р. у м.Утрехті (Королівство Нідерланди) пройде ХІІ літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль (ЄМОФ).
     У складі легкоатлетичної юнацької збірної України у Європейських юнацьких Олімпійських іграх (така неофіційна назва цих великих континентальних комплексних змагань) участь візьме учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук.

Олександра Сенюта – шостий лауреат європейського чемпіонату

Олександра СенютаУ м. Загребі на чемпіонаті Європи з фехтування розпочалися командні змагання. У турнірі рапіристок збірна команда України посіла 6 місце. У 1/4 фіналу українки поступилися росіянкам 35:45, а в поєдинку за 5 місце - ще й полькам 30:45.

Боженко, Лівач і Колос – призерки Європейської першості

Анастасія БоженкоУ м.Барі (Чорногорія), де триває чемпіонат Європи з видів боротьби серед кадетів, розпочалися поєдинки серед дівчат.
      Перший змагальний день приніс українкам відразу чотири нагороди - дві срібні і дві бронзові. Приємно, що в числі призерок європейської першості відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури.

Анфіса Почкалова за крок від європейського п’єдесталу

Анфіса ПочкаловаЗа крок від п’єдесталу пошани чемпіонату Європи з фехтування зупинилась у хорватській столиці м.Загребі вихованка Львівського училища фізичної культури Анфіса Почкалова (вип. 2009р.). У поєдинку за вихід у призову четвірку турніру шпажисток Анфіса поступилася Ренаті Крнапик з Польщі 10:15. Минулорічна випускниця училища Анастасія Івченко посіла 50 місце, а студентка ІІІ курсу Ксенія Пантєлєєва - п’ятдесят третє.

На юніорському чемпіонаті Городиський переміг двічі

Богдан ГородиськийЗ двома золотими нагородами повертається з Харкова з чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський. Богдан переміг почергово в бізі на 1500м та 3000м. Поруч з Городиським на п’єдестал пошани у цих номерах програми піднімався і першокурсник училища Дмитро Долинчук. У бізі на 3000м Дмитро фінішував другим, а на 1500м - третім. Обидвоє хлопців тренуються у групі заслуженого тренера України Михайла Сташківа.

Віталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату Європи

Віталій Вергелес14-16 червня 2013 р. у португальському місті Монтемор-о-Вельо відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.
       У змаганнях на каное-четвірках на 1000м бронзові медалі виборов екіпаж збірної України у складі Дениса Коваленка, Дениса Камерилова, Едуарда Шеметила та вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса. Перемогли білоруси, "срібло" у румунів.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"