Вергелес і Міщук візьмуть участь у ліцензійному чемпіонаті світу

З 20 до 23 серпня 2015р. у Мілані (Італія) відбудеться ліцензійний чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, на якому будуть розіграні путівки на Олімпіаду-2016 у м.Ріо-де-Жанейро.

В юнацькому омніумі на Україні найсильніші Кривич і Холод

У програмі міжнародних змагань «Гран Прі Галичини» з велотрекового спорту, які проходили на львівському велодромі СКА з 6 до 9 серпня 2015р., звання найсильніших велотрековиків України у омніумі (велосипедне багатоборство) розіграли спортсмени юнацької вікової категорії.

Клімченко і Гладиш – чемпіони України зі скретчу

У Львові у програмі міжнародних велотрекових змагань «Гран Прі Галичини» були розіграні звання чемпіонів України зі скретчу – групової гонки на 30 км.
Чемпіонкою України серед жінок стала вихованка Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011р., на фото). В чоловіків переміг студент ІІІ курсу училища Роман Гладиш.

Потрійна перемога Гладиша на Гран Прі Галичини

У м.Львові на велодромі СКА з 6 до 9 серпня 2015р. вже втретє під егідою Міжнародної спілки велосипедистів (UCI) проходили міжнародні змагання «Гран Прі Галичини» з велоперегонів на треку.
     Цьогорічні старти пройшли за беззаперечної переваги студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Гладиша (на фото)

Яна Шемякіна: «Шансів потрапити на Олімпіаду командою у нас тепер значно більше»

Отримувати чергову державну відзнаку, орден “За заслуги” ІІ ступеня,
Яна Шемякіна (на фото) – вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка з фехтування прийшла з найпалкішою своєю уболівальницею – шестирічною племінницею Софією.

Чачуа розпочинає підготовку до чемпіонату Європи

Вже у вересні збірна молодіжна збірна команда України з футболу (U-21) розпочне виступи у кваліфікації чемпіонату Європи-2017.
Готуючись до єврокваліфікації, збірна проведе у Києві триденний збір, на який головний тренер Сергій Ковалець запросив 24 футболістів. Серед них вихованець Львівського училища фізичної культури Амбросій Чачуа (вип. 2011р., на фото).

Василь Козар: «Головне, щоби дівчата розвивалися, прогресували, тоді пропозиції будуть»

Львівську гандбольну «Галичанку» покидають двоє лідерів – вихованки Львівського училища фізичної культури Тамара Смбатян та Ірина Стельмах. Гандболістки планують продовжити кар’єру у польському клубі «Олімпія-Бескид».
       У складі «Галичанки» Смбатян і Стельмах виступали 5 років. Двічі ставали фіналістками європейського «Кубка Виклику». У минулому сезоні здобули золото чемпіонату України. Обидві спортсменки – члени національної збірної України.

Ангеліна Лисак – чемпіонка Європи з боротьби

Ще дві нагороди вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів (спортсмени віком до 17 років), який у ці дні проходить у м.Суботіца (Сербія).

Вероніка Рябоволова – срібна призерка кадетського чемпіонату Європи

У м.Суботіца (Сербія), де проходить кадетський чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, у змагання за нагороди вступили дівчата.
У ваговій категорії до 43 кг срібною призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Вероніка Рябоволова (на фото).

Оксана Лівач відправляється в Бразилію

10 серпня 2015р. у м.Сальвадор (Бразилія) стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед юніорів.
У складі збірної України у Бразилію за світовими борцівськими нагородами відправляється минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач (на фото).

Юрій Ідзінський – бронзовий призер чемпіонату Європи

У м.Суботіца (Сербія) 4 серпня 2015р. розпочався чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років.
Першими нагороди континентальної першості розіграли борці вільного стилю.

Донцов, Задерейко і Січ запрошені до збірної

З 20 серпня до 9 вересня 2015р. юнацька збірна команда України з футболу (гравці віком до 16 років) проведе у Києві навчально-тренувальний збір, заграє два товариські матчі із однолітками з Азербайджану та візьме участь у традиційному міжнародному турнірі пам’яті Віктора Баннікова.

Санкарі у Кременці змагались на санкороликах

У м.Кременці 29 липня-1 серпня 2015р. відбулися Всеукраїнські змагання зі з’їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
     В змаганнях дівчат віком до 17 років весь п’єдестал пошани зайняли вихованки Львівського училища фізичної культури.

Ігор Зінкевич: «Шанс зіграти в основі «Динамо» отримає кожен»

Сезон, що завершився, для ватерполістів львівського «Динамо» був більш, ніж успішним. Команда Ігоря Зінкевича впевнено перемогла у чемпіонаті України та не залишила шансів жодному з суперників у «Фіналі чотирьох» Кубка України. Успішними були львівські ватерполісти і у престижному міжнародному турнірі «Кубку Карпат», де стали срібними призерами. Про минулий та майбутній сезон з кореспондентом Гал-інфо враженнями та думками поділився головний тренер наших чемпіонів, вчитель водного поло Львівського училища фізичної культури Ігор Зінкевич.

Василь Козар: «Хочемо стати чемпіонами і якомога далі зайти у Єврокубках»

Перші поєдинки 1/32 фіналу турніру відбудуться 17-18 жовтня, а матчі у відповідь – 24-25 жовтня. Якщо «Галичанка» вийде в наступний раунд турніру, то поміряється силами з турецьким клубом «Муратпаша».
    Про результати жеребкування та кадрові зміни у львівській «Галичанці» «Вголосу» розповів головний тренер команди, старший тренер відділення гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"