47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Міжнародний день музики у товаристві Олесі Франко


    Дев’ятикласники (кл. керівники Наталія Барабаш, Ярослав Барабаш, Ольга Климків) Львівського училища фізичної культури, учасники проекту «Час читати» мали щасливу нагоду відзначити всесвітнє  свято музики разом з поетесою, композиторкою, піаністкою, правнучкою Великого Каменяра Олесею Франко.
Усі присутні не лише занурились у чудовий світ пісень пані Олесі, але й почули прекрасні вірші з нової збірки «А вже осінь прийшла у мій сад». Також пролунали поезії минулих років про Україну, родину, музику, Бога. Цікаво розповіла гостя про свій життєвий шлях, в який органічно вплелися музика і поезія, а ще через ціле життя Олеся Франко пронесла любов до спорту.
Завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук розповіла учням цікавинки зі світу музики, розкрила дивовижні властивості, якими володіє музика. Лунали загадки і, навіть, анекдоти про музику і музикантів.
Завершилось спілкування з чудовою, напрочуд талановитою Олесею Франко автограф-сесією. Даруючи бібліотеці училища свої книжки, авторка побажала учням закладу «щасливої долі, здобуття висот у спорті, здійснення мрій».
Захід проведено у межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-mizhnarodnyj_den_muzyky_LUFK.html ) Олени Гнелицької
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!